GECCE DİPLOMASİ

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Zaten tek üzüldüğüm şey Divine Monkey koruyamadığımız yoksa bu hainlik vs vs vs şeyler değil Hüseyin'i koruyamadık o yüzden aşırı derece canım sıkkın yoksa bunların ne olduğunu biliyordum ben zaten hain diyen iş çevircek diye ve daha bir çok konu da klanımı da uyaran benim o da bilinsin saklayacak gizleyecek hiç bir şeyim yok. Benle Mesut sizin ne olduğunuzu eski arkadaşlar ve bazı duyarlı insanlar sayesinde biliyorduk ama benim klanım vefakar klandır aynı klandayız tamam boş verin yapmazlar dedikleri için içimizde o kadar durdunuz. Üstüne ben haksız olduğunuzu bile bile savundum sizleri ama Gökhan abinin de dediği gibi dünya kuralı bu.

Edilen hakaretleri de sonuna kadar hak ediyorsunuz. Yaşını başını bilmediğiniz adamlara atar gider saygısızlık yaparsanız o zaman karşılığını kat ve kat görürsünüz.

Furkan'ı çağır sen genel foruma, gerisine karışma. Tam onluk oldu ortam :p

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Bazıları bunu huy edinmiş, bir yerde Anti adı geçtiği zaman direk konuya dalıp antiye laf atmaya başlıyorlar
Kardeşim kusura bakma da seni ilgilendirmeyen bir konu olduğu halde sen araya atlayıp antiyi karalamaya çalışıyorsan kuyruk acin var demektir.Burda hiç boşuna çırpınmayin herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Anti Ahlaksız birşey yapmadi çıkarın bunu aklınızdan, savaşı siz istediniz biz uyguladık.
Ahlaksızlik arıyorsan oyuncularınizin yazdıkları küfürlere bakın.Daha çok konuşmaya gerek yok.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Hak edene küfür edilir. Hak ettiniz bizimkiler yine tuttular kendileri iyi sabır ettiler. Siz buna şükür edin.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Adamın imzası zaten anlatıyor yaw valla yemim ederim seçerek mi geliyorsunuz bilemedim ki lanet okutuyorsunuz adam

imza ya gel : Hiçbir Şey Göründüğü Gibi Değildir.Bugün Sana Hayat Veren Su ,Yarın Seni Boğabilir...

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Bir oyun için koskoca insanların karısına kızına küfür edecek kadar küçüldünuz ve bunu hiç utanmadan destekliyorsun diyecek laf yok!

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Ters açıdan düşün bir oyunda karşı tarafı nasıl bir konuma sokup nasıl sinirlendiriyorsun ki karşı taraf sana bu kadar ileri gidiyor ? Beyin var ama kulanırsan işte. Siz o duruma sokmasanız insanları insanlar size durduk yere küfür etmez.

Ayrıca klanım da şuan küfür hakaret vs vs yüzünden ceza yiyen adam yok. Geçeceksin o işleri.

DeletedUser64891

Ziyaretçi
o özel mesajdan anama bacıma sülaleme küfür eden kimse eğer bana özelden ulaşsın. çok delikanlı ya :D
ulan ne günlere kaldık ya.
Tanrıya şükür ANTİLİYİM.
meyve veren ağaç taşlanır.
kışkırt kışkırt ondan sonra gel burda ağla..
müthiş.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Allah'a şükür Antili değilim. Ve iyi ki sizi yol yakınken tanıdık Gecce kara leke olarak kalırdınız. Sizlerle ayıldığımıza çok aşırı derece mutlu oldum. Ağlamaya ihtiyacımız yok ki sen burada konuşacağını git misyonerleri yakala belki kurtarısın bir kaç köyünü. Özelden sana küfür eden arkadaş kim bilmiyorum ama eminim bu senin bir yalanındır. Tutuanacak dalım yok yalan söyleyiyim bari diyorsun.

DeletedUser58087

Ziyaretçi
Anti savaşında gecce klanına başarılar dilerim.Divine monkey hüseyinle dün 1 saat kadar telefonla konuştum ve tek bir hakaret bile etmedi.Büyüklük bu olsa gerek :)

DeletedUser64891

Ziyaretçi
oyundan mesaj attım kardeşim. küfürlerin ne derece olduğunu ancak görmek gerekir kelimelerle anlatılamaz :D
işte bu küfür eden arkadaş insan şimdi.

Ve Anti Yine Antiliğini Yapar...

Siz hainler hala hangi yüzle konuşabiliyorsunuz anlayamıyorum lan bunlar her zaman aynı mı olmak zorunda?

Bütün olayları biliyoruz hala inkar ediyorsunuz bi bitirin len su huyunuzu...

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Olan oldu artık. Sadece Gecce ailesinin bazı oyuncularının 1 aylık emeklerine yazık oldu bu yapılan hainlikten dolayı onunda dışında biz bir şey kaybetmedik ve aynı bölge de biraz daha yukarı da yeniden başla yapıp kaldığımız savaşlara devam edeceğiz. w12 de yeniden başla yapıp dünya sonunda ilk 3deydik belki de bu bizim için bir işaret. Jokerli arkadaşlara başarılar savaşımız da. Anti klanında sakın olan mesaj atmayın hiç bir konu hakkında çünkü size hiç bir şekilde saygımız yok. Gecce yeniden başlıyor herkese başarılar. Bende ilk defa pre ile hesap kasacağım bakalım nasıl oluyormuş.