GaZoZ

• Konuyu başlatan DeletedUser36977
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Apocuğum o anca çalışır ama icraat yok :)

Şimdilik oynasın yollarımız kesiştiğinde ben alırım onun köylerini :))

DeletedUser58713

Ziyaretçi
Bekir köyden bol ne var kardeslik hepsi senin olsun ayıpsın :DD ayrıca böyle bi çalısmam yok ki icraat olsun ben bu world te başka bi icraat yapcam

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Haha merkezden takip ediyor olacağım sizleri :)

DeletedUser58713

Ziyaretçi
dur acılsın bi world te takip edelim kim nereye giriyor kim yay çizecek ona göre güzel bi planlama yapacagım ben girene kadar sende hafifleri cıkar ki :D erken girmenin bi anlamı olsun

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Ah be ah. Rafet abimizi aldiniz :D Faso yu aldiniz :D sevmiyorum sizi :D saka bir yana seviyorum sizi basarilar :D Has hakiki nuri alco bizde yalniz. Siz coşkuna dönün :D

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Sizde kuzeybatıya geliyormuşsunuz zevk savaşlar olacak :)

Nuri de bizde coşkun da bizde şahin de bizde yok yok :D

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Teşekkür ederim banshee :)

Buğracığım öpüyorum seni :)

DeletedUser58532

Ziyaretçi
güzel klan güzel bi ekip ama diğer klanlarda iyi bakalım bu dünya zevkli olucak herkese başarılar şimdiden :)

DeletedUser55944

Ziyaretçi
sevenlerim çokmuş vesselam arkadaşlar çok sağolun bu klanla oynamak başta benim istediğim konuştuğumuz bişeydi özellikleri iyi olan ilk wörlde girecektik nasip buşekildeymiş sonuçta burda farklı klanlarda olabiliriz karşılıklı birmücadele içine girebiliriz bu 34. wörldde kalacaktır benim için kısmet böyleymiş oynayalım görelim..

Wonky

Milis
sevenlerim çokmuş vesselam arkadaşlar çok sağolun bu klanla oynamak başta benim istediğim konuştuğumuz bişeydi özellikleri iyi olan ilk wörlde girecektik nasip buşekildeymiş sonuçta burda farklı klanlarda olabiliriz karşılıklı birmücadele içine girebiliriz bu 34. wörldde kalacaktır benim için kısmet böyleymiş oynayalım görelim..

Başarılar abi 32 yi boşlama :)

DeletedUser60677

Ziyaretçi
Başarılar favorim sizsiniz tt1 Çünki gazoz çok severim thumbup