Gazoz Olma Efsane Ol

ebcclub

Acemi
ya siz neyin kafasini yasiyorsunuz dunyaya girin butun klanlarin saldiri ve savunma puanlarina bakin oyle konusun ornek vereyim hucumun 5 klanin topla saldiri savunma puani vuslatin tek klani kadar anca yetiyor 61 dunyada savasan 3 klan vardir

vuslat
rm
wespont

digerleri sadece laf kalabaligi ;);)

DeathRoll

Yasaklı
ya siz neyin kafasini yasiyorsunuz dunyaya girin butun klanlarin saldiri ve savunma puanlarina bakin oyle konusun ornek vereyim hucumun 5 klanin topla saldiri savunma puani vuslatin tek klani kadar anca yetiyor 61 dunyada savasan 3 klan vardir

vuslat
rm
wespont

Yuru be kral haklisin sen arkandayi
Hucum bitmis

kerimcancetn

Acemi

vuslat
rm
wespont

İncinmişsin

Neko

Acemi

vuslat
rm
wespont

Savaş iki taraflı olur haklısın..

ebcclub

Acemi
Ne kullanıyorsan bende kullanmak istiyorum aynısından reis operasyonu yiyen arkadaşların bile en son barbar gibi saldı sen hala genel forumda cart curt cekiyon daha kendi köylerini savunamiyon sabahtir senin raporların geliyor ünlü bir psikoloğun sözü var şu anda o dramı yaşıyorsun sanırım incinmişsin
(Tabi okumuş kadın hayatını sevmişler Diyemedide incinmiş dedi ) .

bunu senmi yaziyorsun mogollar dedik bunlar bizden dedik burda yazdigina bak hic yakistiramadim cift tarafli olmayin ya hucumu savunun ya vuslati bize gelip hucumu anlatiyonuz onlara gidipde vuslati mi anlatiyonuz

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi

vuslat
rm
wespont

üf mermi bunu diyenin nikini görmedim daha oyunda

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
bunu senmi yaziyorsun mogollar dedik bunlar bizden dedik burda yazdigina bak hic yakistiramadim cift tarafli olmayin ya hucumu savunun ya vuslati bize gelip hucumu anlatiyonuz onlara gidipde vuslati mi anlatiyonuz
Hocam ben kime ne anlatmışım Moğol olmak istiyoruz vuslat isim önemli değil dendi hatta biraz daha konuşur isem yanlış anlaşılır buraya ss atmak zorunda bırakma bence bugün üye alımı olsa kimler neler gelir şura da iki dk goygoy yapıyoruz işi ciddiye bindirmeyelim bence 64 te Moğol olarak gelecek olanlarınız var . Hücum olarak geldik bu dünyaya öyle de kapatacaz...
(DC görüşmesinde herkes vardı ama öyle dersen ve o günkü ne konuştu isek bugün hepsi gerçekleşiyor farkında mısın)