Gazoz Olma Efsane Ol

tel numarani buldum bir gun sana msj aticam ama simdi degil zamani gelince sadece nolduu diye yazacam formda hucum icin son koyune kadar savasmak isteyen sen noldu dicem ;););)
ya siz neyin kafasini yasiyorsunuz dunyaya girin butun klanlarin saldiri ve savunma puanlarina bakin oyle konusun ornek vereyim hucumun 5 klanin topla saldiri savunma puani vuslatin tek klani kadar anca yetiyor 61 dunyada savasan 3 klan vardir

vuslat
rm
wespont

digerleri sadece laf kalabaligi ;);)

Merhabalar,

Bizim kapanan klan sayısı sizin geçmişinizden daha kalabalıktır, savaş puanlarını izlemeye devam edin, oyun sonunda rm ile savaş puanlarınızı kapıştırır eğlenirsiniz, benden sana abi tavsiyesi fazla göze batma , destur almadan da konuşma ;);)

burakaan

Baltacı
Savaşan klanların içerisinde hücum yoksa vuslat bu kadar savunma puanını nereden kastı acaba

836D613A-DF4C-4C75-950D-BAE5B4E59BFA.jpeg

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
Feryat ı ali koç a benzetiyorum.
ali koç inanılmaz bir şekilde Fenerbahçe taraftarını gaza getirip gözlerini kapamış akıllarını almış .
Feryatta klan üyelerine nasıl bi gaz nasıl biz özgüven veriyorsa hucumun hesap sileceğini söylüyor galiba baksana abi adamdaki özgüvene aslında takdir etmek gerek işini çok iyi yapıyor.

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
tel numarani buldum bir gun sana msj aticam ama simdi degil zamani gelince sadece nolduu diye yazacam formda hucum icin son koyune kadar savasmak isteyen sen noldu dicem ;););)
Reis klanlar oynayan her 2 kişiden birinde numaram var niye zorladın ki emin dede var klan başkanınız bugün bir arkadaşların yanına gittim hala anlamak istemiyon herşey hikaye idi envoy moğul ekibinden değil idi Moğol ekibine çok efsanevi teklifler geldi ama hücum olarak kapatacağımızı hatta kimlerin kapatmada aşağıyı yukarı olacağını da söyledik sizden olan dostlarımıza bizde gizli saklı birşey yok .

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Kapatma listeleri varya o işte adamı bitiriyor :)

AtAvratSilah

Mızrakçı
ya siz neyin kafasini yasiyorsunuz dunyaya girin butun klanlarin saldiri ve savunma puanlarina bakin oyle konusun ornek vereyim hucumun 5 klanin topla saldiri savunma puani vuslatin tek klani kadar anca yetiyor 61 dunyada savasan 3 klan vardir

vuslat
rm
wespont

digerleri sadece laf kalabaligi ;);)
neden yendiğin rakiplere odaklı konusuyon o zaman şöyle diyim vuslatın 2 klanı yendiğin rakiplerde bi ben etmiyor :)

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
@ebcclub ayrıca sakat mısın olm sen her cümlenin sonunda göz kırpma smilesi var ?

Hocam hakaret vb birşey etmeyelim sonuç olarak dün hücum yönetim ekibi dahil güzel bir savaş olduğunu söyleyip zevk kattıkları için dünyaya vuslata teşekkür ettik arkadaş yazıyor sonuçta oyun bitti vb bek sözde benimde telefonumu almış hala bekliyorum msj atacak diye

DeathRoll

Yasaklı
Ya karismayin dayiya biz oyle seviyoruz dayiyi o nasil mutlucolmak istiyorsa oyle olsun ayak uydururuz biz ona