GassaL

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

62kerbela62

Mızrakçı
yapar valla yapmadığı şey değil :p:p ,yapsada sıkıntı yok , senin hesabını alırım nasılsa,mesuliyet sende nasılsa :p

doğru söyle la kaç kere ticket açtın merak ediyorum 50 varmı :p:D:D:D

Yaman yalan yok 1 kere atmıştım :D ondada bana öyle yazı yazdığın içindi :D bir mesajında aradım açtılar dedin bende öyle mi dedim bir ticket attım :D ama senin ilk ceza için ben ticket atmamıştım :D

DeletedUser65467

Ziyaretçi

wp den devam :D

Derdin ne senin :D biz unutalım diyoruz :D ticket konuşmalarını bana çıkartmayın :D

çıkart yahu, dünya açılır açılmaz ilk hafta 5 olay olacak olmazsa gel yüzüme tükür diye iddialı bir laf ettim serhat kişisine, 7.günün akşamı 5 olay olmazsa diye tedbir amaçlı eskileri sürerim işte serhatın önüne ,bir kerede bir hayrın olsun olm ya :D

62kerbela62

Mızrakçı
çıkart yahu, dünya açılır açılmaz ilk hafta 5 olay olacak olmazsa gel yüzüme tükür diye iddialı bir laf ettim serhat kişisine, 7.günün akşamı 5 olay olmazsa diye tedbir amaçlı eskileri sürerim işte serhatın önüne ,bir kerede bir hayrın olsun olm ya :D

Yok artik beni pis islerinde mi kullanmak istiyorsun yuh be olay cikmaz cikmaz bende dokuman cok ss lerde cok seninle alakali