GassaL Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanimiza Basarilar ama Sikayetciyim kac tane alt klandan olusuyoruz ama klan forumumuz sessiz tepe, Neden ? Cunku Baskanimiz Serhat klan forumunda degil genel forumda burda boy gosteriyor, forumu canlandiralim diye ugrasiyorum ama herkes olu balik :) wub

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Klanimiza Basarilar ama Sikayetciyim kac tane alt klandan olusuyoruz ama klan forumumuz sessiz tepe, Neden ? Cunku Baskanimiz Serhat klan forumunda degil genel forumda burda boy gosteriyor, forumu canlandiralim diye ugrasiyorum ama herkes olu balik :) wub

thumbup yakalandık sonunda demek thumbup tamam şey yapıyorum ben ilgileniyorum şimdi ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat dogru soyle klandakiler botmu zira degillerse nefes almiyorlar mi ? :) evet ayrica klanin forumu kani canidir il gi len lutfen :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat klanda baslik acma forum modluguna talibim Mazlum elini etegini cekmis denetleyen de yok tabi :p

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Bu konuda sana katılıyorum, mazlum iki işi birden yürütemiyor :D o eski forum modu günlerinden eser yok şimdi.Bunu değerlendirelim :p

DeletedUser61600

Ziyaretçi
Merhaba herkese ;

Hiç konuyu uzatmadan kısa bir açıklamada bulunacağım.. Bu güne kadar hep doğru bildiğimin peşinden gittim, bize şurada hata yapıyorsun diyeni hep dinledik ve hep kulak verdik. Amacım her zaman beraber oynadığımız insanlarla oyundan keyif almaktı ve bunun için kurallar çerçevesinde her şeyi yaptım.: 2008'den beri süren oyun hayatımda her zaman kendi klanımın ve ekibimin başında olarak emek verdim...

Ama şunu çok net anladım ki bu oyun artık benim gibi insanlara göre değil. Hile hurda, yalan, dolan ve kişisel hırslara kapılmadan bu oyun oynanmıyor. Biz ne kadar oyun amacına oynadıysak oyun bizi bir o kadar dışladı... Bunun en basit örneği de 30 klana savaş açmamıza rağmen, rakibin bizden adam çekmesi beyin yıkaması vb. durumlar oldu... Tabiki içimizden kopan insanları görünce kadro kurarken ki hatalarımızda aklımıza geldi. oyun ve oyuncu kalitesi gittikçe düşmüş onu gördük

en son nokta ise aldığım süresiz cezadır, klanımı dağıtıp rakip klana geçen birinin " 7 sülalesine selam gönderdiğim için" süresiz ceza aldım... Cidden selam gönderdim ama :) Kimse kusura bakmasın ama böyle abuk subuk durumların olduğu platformda da bardağı taşıran son damla bu oldu...

GassaL klanı bitmiştir arkadaşlar. Düşmanlarımız bizi yendik varsayabilir, diğer oyuncular kaçtı varsayabilir. Biz alnımızın akı ile gidiyoruz... Herkese iyi oyunlar.

Arkamdan atıp tutmuşsun beni yine şu foruma getirmişsin Serhat. Sen beni geç 10 yıllık abi dediğin insandan bile darbe yedin. Seni o kadar uyardım şu tavırlarından vazgeç diye ve yalandan uzak dur diye biraz olsun oyunu oyun gibi oyna diye kimseye üstünlük taslama diye. Arkadaşların da dediği üzere ağzın iyi çalışıyor ama kafan biraz hasarlı. Çünkü ne büyük biliyorsun ne saygı. Deden yaşındaki adama hakaret et. Gel benim 7 sülaleme selam söyle. Sonra bunu cidden selam söyledim diye burada duyur millet de buna inansın öyle mi :) Ah be Serhat ah. Sözü fazla uzatmayacağım. Umarım bir gün doğru yolu bulursun. Sana söylenecek çok bir şey yok. Sayende adamlığı da öğrendim. Çok sağol :)

Arkamdan atıp tutmuşsun beni yine şu foruma getirmişsin Serhat. Sen beni geç 10 yıllık abi dediğin insandan bile darbe yedin. Seni o kadar uyardım şu tavırlarından vazgeç diye ve yalandan uzak dur diye biraz olsun oyunu oyun gibi oyna diye kimseye üstünlük taslama diye. Arkadaşların da dediği üzere ağzın iyi çalışıyor ama kafan biraz hasarlı. Çünkü ne büyük biliyorsun ne saygı. Deden yaşındaki adama hakaret et. Gel benim 7 sülaleme selam söyle. Sonra bunu cidden selam söyledim diye burada duyur millet de buna inansın öyle mi :) Ah be Serhat ah. Sözü fazla uzatmayacağım. Umarım bir gün doğru yolu bulursun. Sana söylenecek çok bir şey yok. Sayende adamlığı da öğrendim. Çok sağol :)

serhat belki çok şey öğrendi ama sen tek birşey öğrenememişsin :) ekmek yediğin klandayke klandaki nerdeyse her oyunca tek tek mesaj atıp arkadan iş çevirmek kimin eseri? peki ya sana emanet edilen klanı onca klana geri ver denmesine rağmen dağıtman da serhatınmı suçu? önce kendi yaptığına bak daha sonra gel burayı eleştir tüm mesajlar var elimde senin gibi bende "genel foruma" yayayım mı şimdi? millette senin ne olduğunu görsün istermisin? 29-30 yaşındaki adamsın benim 14 yaşındaki kuzenim bile inan senin yaptığını yapmaz bile. ama ben ağzımı bozmayacağım senin seviyene inmeyeceğim sen ve senin gibi "harby" adamlara "pro" adamlara başarılar diliyorum. sizinde ipinizi elbet biri çeker

kıyak adammışsın helal olsun ;)

saitama kun*

DeletedUser60993

Ziyaretçi
serhat w33 den sonra burda da kendi tabirinle "-buhranlar yaşadım" olayı olmuş... w36 da başarılar dileriz :)

ayrıca ekmek mevzusunu açan arkadaş siz klanda ekmek mi yiyorsunuz örnekler çok komik kalmış.

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Serhata 36-37-38-39-40 .....vb .worldlerde basarilar dileriz,saniyorum her world girip sonra basina "birseyler " gelecektir.

Yoksa arkadas world kapatacakti olurmu canim :D :D

serhat w33 den sonra burda da kendi tabirinle "-buhranlar yaşadım" olayı olmuş... w36 da başarılar dileriz :)

ayrıca ekmek mevzusunu açan arkadaş siz klanda ekmek mi yiyorsunuz örnekler çok komik kalmış.

sanırım senin yaşın "mecazı" anlamayacak kadar ufak olsun. google var ekmek yemek tabirini girip araştırırsın bulduğunda da biz sana gülmüş oluruz :)

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Noldu asan kesen başkan ve tayfası. Ben Gassalı bir klan yerine koydum. S i n s e r'i de başkanı olarak gördüm. Ama bırakın Serhatın lider olmasını oyuncu dahi olamaz. Karşısındakine saygısı olmayan yendiği zaman karşısındakine hakaret edip onu küçük düşürmeye çalışan bir oyuncu.. Sonun da böyle olur her daim. Hani bi klan dağılmıştı da "sen hahahahaha dağılmış bunlar" demiştin. Şimdi bakıyorum da Gassal dağılmış. Napalım senin gibi geçip hakaret mi edelim. Sen yenilgiyi de kabul etmezsin tabi. Suçlarsın bahanen hazırdır.

Şu oyunda kasmaya çalıştığın prim.. Ama elde ettiğin hep hüsran..