GassaL Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Merhaba herkese ;

Gelecek ekiplerin bir adım atacağı yok bari ilk adımı ben atayım. Bir aksilik olmazsa eğer max 100 kişilik kadromuzla w35'te olacağız...

Bölgemiz : Kuzey Batı

Yeni bir dünya için görüştüğümüz yada daha önce bizle oynamış yada bir şekilde kafamızda iz bırakmış arkadaşlar ulaşmak isterlerse forum hesabımdan yada 33. dünya da S i N S e R. hesabına özel mesaj atabilir...

Herkese iyi oyunlar . :) Başlayacak herkese başarılar dilerim.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Başarı dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar :)

Onurcum, SOA yok dimi SOA mesaj kutun dolu yazamıyorum :p

DeletedUser60980

Ziyaretçi
Serhat başarılar, umarım burada istediklerinizi gerçekleştirirsiniz.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
SOA emir gelene kadar yok knk :)

Geldiginde her şeyi telefi ederiz :)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Sanırım bana küssün Serhat ama yinede başarılar diliyorum bu world basını agrıtmayacagım Mantı klanından sonra favorim sızın klanınız tum ekıbınıze basarılar dılerım canı gonulden.. :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Serhat bak mayıs yagmuru bile başarılar dilerdi w35 için durum kötü mantı klanı ile müt olun dostluk kazansın tt2tt2

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Diledi olucaktı o modum düzeltirseniz sevinirim bu post u da sile bilirsiniz :)

DeletedUser58926

Ziyaretçi
Serhat başarılar 100 kişilik ekibi açıklar mısın ?

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Hepinize başarı dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim. :)

@Running-Onur

SOA nın olduğu worldde SOA oyuncusu olacağım sözüm var ondan sordum giriyorsanız vazgeçecektim :p Emiri özledim. Gelse de SOA ile jubile yapsam.. :)

@Snky

En azından kinci değilim, bir mesele varsa da ne meselesi olduğu konusunda hiç bir fikrim yok :) eyvallah ali bu arada ankaradayım görüşelim bir ara :)

saphira

Eyvallah dostum, çok iddaalı hedeflerimiz yok artık. Rüzgarı ardımıza alıp elimizden geleni yapmak niyetimiz.

@mayıs yağmuru

Şimdiden teşekkür ederiz o zaman :)

@Asit

Kadro net değil, kafamda ki sayı o cihat. Ama özene bezene seçiyorum kemik kadromu. Yeniden aynı sıkıntıları yaşamamak adına.