GassaL klanı açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi
Biraz ortalık kızıştırmak lazım :) bunu VİP'ten öğrenirsem her dünyayı ben kapayabilirim

Çok gereksiz bi yorum farkında mısın bilmiyorum.

lütfen mantıklı yorumlar yapmaya çalış birşeyler ima etmeye ve iftira atarak birşeyler elde edemezsin varsa şeklin koy dünyada görelim yoksa uğraşın boşa.

DeletedUser

Ziyaretçi
Biraz ortalık kızıştırmak lazım :) bunu VİP'ten öğrenirsem her dünyayı ben kapayabilirim

Biz sana sadece adamlığı öğretiriz... Şaklabanlık için sirke git canım... Birşey yapmak istiyorsan fake mi atarsın, kami mi atarsın, mis mi atarsın bekleriz...

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Bu adamlar laftan baska birsey yapmiyorlar :) bizede VIP In masasi ,VIP in alt klani diyorlar sıkıştıkları yerde

DeletedUser39108

Ziyaretçi
He ben otomatik oyle algiladim
Demekki ,ne desem laf ediyon ya kactir :D :D
Hangi worldde oynuyorsun sen ?

DeletedUser60280

Ziyaretçi
Bu adamlar laftan baska birsey yapmiyorlar :) bizede VIP In masasi ,VIP in alt klani diyorlar sıkıştıkları yerde������

Abi size ne diyorlar bilmem de sıkıştığımız yeri bilemedim ben

2 SABOTAJ İMPARATORLUĞU 12 30 1.248.279 1.935.106

bunlar bizle olan savaş istatistiğiniz ya yine de sen bilirsin abi :)

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Aldiginiz 15 koy bosta oldugunu cok iyi bildiginiz SERSERII nin koyleri hatirlatirim :) bos hesaba dalip istatistik ksip birde bununla ovunmenizde ayri komedi :)
Bekle biz daha yeni basliyoruz tosunum ,birde yenilen rakiplerle ovunurdunuz artik ondada 1. Lik bizde ,artik neyle ovuneceniz ehehehe

DeletedUser60280

Ziyaretçi
Övünme amaçlı paylaşmadım zaten istatistikleri senin köşeye sıkıştınız lafına cevap olarak yazdım. Savaşan klanlara saygım sonsuz tebrik ederim 1.liğinizi ama bu zihniyetle kalıcı olacağınızı sanmam.

TEF Castiel

Mızrakçı
Elveda sinser kardeşim 1 gece savaşabildik sadece o da çok eğlenceliydi keşke daha uzun savaşsaydık ... Sana barbarcı diyenler senin yarın kadar iyi oyuncu değil merak etme . Nickleri tanıyamadığım arkadaşları da konuşma tarzlarından kim olduğunu hemen anladım burda da boş yapmaya devam ediyor mesela 1 tanesi .... VIP Kurucusu neden tartışma çıkardı anlamadım world başından beri alakamız yok çok uzağız yüksek ihtimal sona kalıp 1vs 1 atacağız kendilerine şimdiden başarılar .. MoussaWA ekle beni steamden TEF Castiel age of empires mı ? en sevdiğim :)))))))))

DeletedUser47345

Ziyaretçi
Aldiginiz 15 koy bosta oldugunu cok iyi bildiginiz SERSERII nin koyleri hatirlatirim :) bos hesaba dalip istatistik ksip birde bununla ovunmenizde ayri komedi :)
Bekle biz daha yeni basliyoruz tosunum ,birde yenilen rakiplerle ovunurdunuz artik ondada 1. Lik bizde ,artik neyle ovuneceniz ehehehe

Vurduğumuz adamların bos cıkması bizim elimizde değil tosunum asıl biz daha baslamadık bile bakalım ozamanda boyle konusabilicekmisin.) hadi oyununa bak Allahaskına TUGRA Klanı olarak genel foruma aktif olarak bakmadığımızı defalarca beyan ettik o yuzden burdaki konusmaları uzatmanın bir anlamı yok yada cok istiyorsan kendi kendine atıp tutmaya devam edebilirsin.) bos konusmayı bırakıp savasına odaklandığın zamanda karsılıklı olarak oyundan zevk alıcaz,hadi selametle..

DeletedUser60982

Ziyaretçi

Dediğin gibi sizler gibi hesaplarınızda boş =)

DeletedUser60982

Ziyaretçi
Çok gereksiz bi yorum farkında mısın bilmiyorum.

lütfen mantıklı yorumlar yapmaya çalış birşeyler ima etmeye ve iftira atarak birşeyler elde edemezsin varsa şeklin koy dünyada görelim yoksa uğraşın boşa.

Önce reklam yapıyorum daha sonra güzel bir şekil yapacam =)

PANDA*

Kılıç Ustası
Ne çok boş konuşan var :D köyler boşmuş muş muş muş :D destekleyin arkadaş o zaman adamlar alacagı koyu destekleyıp oylemı alsın :D

Sabotaj dagılacak toplama ekıp oldu istersenız şafak sayalım 100 den geriye 100 güne dagılırlar bence :D