GassaL klanı açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Merhaba herkese ;

Oyunun ilk gününden beri devam ettiğimiz worldde artık kim dost kim duşman seçemez olduk :) 3-5 köy için türlü türlü yalanlar, türlü türlü lobiler gördük. Ve çok sıkıldık. Oyun amacını bize göre aştı. Keyif vermeyen bir işkenceye dönüştü. Hırslarımızı dizginleyip bu worlde veda etme kararı aldık..

Dünya başından beri bizimle olan herkese çok teşekkür ederim. Kırdıgımız üzdüğümüz varsa da hakkını helal etsin. Devam edecek arkadaşların yolları açık olsun...

Yolcudur S i N S e R Tayfa

DeletedUser60280

Ziyaretçi
DÜnya sonunu görmek kaderinde yok senin galiba :)

Worlde renk kattınız epey barbar kastınız. Yolunuz açık olsun

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Barbar mı kastık ? asdasd :D

Adam ilk postunu atıyor onda da bana dalaşıyor...

DeletedUser60280

Ziyaretçi
Sana dalaşmak için üşenmedim foruma üye oldum :)

DeletedUser55128

Ziyaretçi
kalsinlar cok isterim diger bos yapanlar yapmasin diye ama serhat karar vermis birkere yapcak bisi yok

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Merhaba herkese ;

Oyunun ilk gününden beri devam ettiğimiz worldde artık kim dost kim duşman seçemez olduk :) 3-5 köy için türlü türlü yalanlar, türlü türlü lobiler gördük. Ve çok sıkıldık. Oyun amacını bize göre aştı. Keyif vermeyen bir işkenceye dönüştü. Hırslarımızı dizginleyip bu worlde veda etme kararı aldık..

Dünya başından beri bizimle olan herkese çok teşekkür ederim. Kırdıgımız üzdüğümüz varsa da hakkını helal etsin. Devam edecek arkadaşların yolları açık olsun...

Yolcudur S i N S e R Tayfa

Milletin arkasindan cok oyun oynadiniz senaryolar yazdiniz ,onlar bosa cikincada gidiyorsunuz ,
Nereye daha karpuz keseceedik,
Hayatta basarilar :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Milletin arkasindan cok oyun oynadiniz senaryolar yazdiniz ,onlar bosa cikincada gidiyorsunuz ,
Nereye daha karpuz keseceedik,
Hayatta basarilar :)

Ben bırakıyorum diyince dunya uzerinde 5-6 klan kuruldu, Hadi git onların yalakalıgını yap biraz...

Aa pardon, gerek kalmadı dimi. Sen zaten yalaya yalaya milletin tırmana tırmana aldıgı dunya 1. ligini aldın :D

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Ergen arkadasimiz laf soktugunu saniyor birakin sevinsin :)

DeletedUser60280

Ziyaretçi
gassalın barbar toplayarak 1. olduğu worldde sabotaj klanının savaşarak 1. olmasını garipsemen yalakalığa vurman çok garip :)

DeletedUser55670

Ziyaretçi
eee dönek olursan.. savaşmadan şikayet ede ede savaş kazanmaya calısırsan arkanı sağlam tutmak için sizden olmayan klanları gassal yaparsan sonra üstüne kendi adamlarınızın köylerini toplarsan adaleti savunanlar çıkar ortaya çok övündüğün gassal kalmaz.. çünü gassalı gassal yapan sen ve dostların değil savaşmaktan kaçtıgın çevreden topladığın insanlardı.. onlarda baş kaldırınca olan sonuç bu..

DeletedUser39108

Ziyaretçi
abi yazma soyle seyler ,ona bakarsan ondan iyi savasani yok ona baksan worldu kapatirdi da ,kendi istemedi ,durustluk(!) ve seref(!?!?!) adina hesap siliyor :) 3 hafta once actigimiz ust klanla gassal arasindaki yenilen rakipler farki 500 bin :)) harbiden baya bir savasmissiniz beyefendi :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Noldu çok sevindiniz bir anda ? Bu yazıların SS ini aldım 1 ay sonra görüşelim :).. Ortalık klanı oldunuz :D

DeletedUser39108

Ziyaretçi
thumbdown

En kotu siliniriz len nolcak :)biz senmiyiz isler ters gidince saga sola yalvaralim :)

DeletedUser55217

Ziyaretçi
herkes beleş köy derdine düşmüş kardeş sana worldün başında demiştim büyük konuşma diye bu oyun için fazla temiz bi oyuncusun favorim sizdiniz ama yazık olmuş.

Benim anlamadığım sadece haritadan takip eden biri olarak.Gassak VİP ile müt,VİP zaten resmen bütün doğuyu kapatmışken gassalın önünde sadece tuğra savaşı kalmışken neden siliyo.

DeletedUser60280

Ziyaretçi
Benim anlamadığım sadece haritadan takip eden biri olarak.Gassak VİP ile müt,VİP zaten resmen bütün doğuyu kapatmışken gassalın önünde sadece tuğra savaşı kalmışken neden siliyo.

Sadece TUĞRA savaşı kalmıştı haklısın. Çünkü savaşsalar son savaşları olacaktı. gassallin savaşı kazanma ihtimali yoktu o yüzden dağıldılar :)