Gassal diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser58862
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Yahu boş yapma arkadaş, hem boş konuşuyorsun, hem boş cevap veriyorsun, seni kaale aldığımız zamanda bizi suçluyorsun oyununa bak savaş alanına dön. Bu ara dipnot: Nickini buldum, destek bul. Yakında buralara girecek yüzün kalmaz yoksa ;)

DeletedUser57618

Ziyaretçi
La desteğe mestege gerek yok :) ben tek ya senden dusuk puanim senden çok askerim :) bununla gurur duyarız en azından senin yüzün yokmuş raporundan sinra

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar güncel diplomasimiz aşağıdaki gibidir. Alt klanlarımızı bir grupta, dostlarımızı bir grupta topladığımız için bizde yapılan diplomasi de SA/MÜT kavramı yoktur. Kimse ile bitirmek için bir anlaşma içerisinde değiliz. Eklenmiş olan klanlar SA ekli olduğu için buralardan birileri prim sağlamasın diye baştan açıklamak istedim :)

ON-GA Klanı ile S.A. yapılmıştır...

Müttefikler

GssL5
GssL6
GssL@@
GssL@
GssL2
GssL4
GssL1
GssL3
GssL
GassaL

Saldırmazlık anlaşması (SA)

ON-GA
Anka-
Anka
Anka*
ZEHİR
Anka.
ZEHİR1

Düşmanlar

FDL
FDL.
[FDL]
ŞAHMAT
FDL-
S@HMAT
ŞAHM@T
Ş@HM@T
FD!
$AHMAT
$AHM@T

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Güzel diplomasi yapmışız bee dur bn biraz daha savaş açayım olmuyor böyle :D

DeletedUser

Ziyaretçi
A-aa herkes alt klan herkes müt. düşman yok hani nerde nere gitmiş ? daga cıkmıs dag nerde suya düşmüş su nerde inek icmiş bla bla bla :p tmm tmm takılmıcam baskanımm :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Diplomasi dediğin Kendalın yaptığıdır :D 1 saat önce bu adamlar kim Kendal ? Cevap:Abi onlar bizden sorun yok.5 dakika sonra adamlar bize düşman :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sorun yok Kendal herkez kendi yasadigini bilir ....Sizlerinde yeri bende ayri tesekkur ederim guzel dusuncelerin icin..