Gassal Dağılmıştır.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Buradan sağlam kavga çıkar :p

kvPWJ9.gif

DeletedUser614

Ziyaretçi
Gif zaten serbestti. İmzada sıkıntı çıkıyordu arada o kadar

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Yapmayın böyle şeyler :)
Daha önce işte daha kaliteli duruşlar sergileseydi Serhat böyle şeyler de onun aleyhinde yapılmazdı. Her yanlışa yanlışla cevap verilmez ama arkadaşlar boşverin kalp kırmayın

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Evet çok tartışıyorsun diyen arkadaşlar, takkesini önüne alıp düşünsün şimdi. :D hayatların da sadece 1 world. Onuda Benim ve klanım GassaL ın verdiği şans ile oyunun 5 ayını tamamlayabilmiş bir klan, aynı şartlar ve denge geçerli iken bölgemizde başlamadıkları gibi, bize en uzak başladıkları bölge de de hiç bir çabamız gayretimiz olmamasına rağmen kendi kendilerini dağıtmışlardır :D Aşağıdaki yazı Ali Sami Yen sokaktan alıntıdır.

hahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahha
hahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhaha
hahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahha
hahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahha

Başka klan dağıldığı zaman yazdığı yazı. :) Kendisine yeter.

DeletedUser58526

Ziyaretçi
What I would not know what I should say ...

Türkçe meali : Ne oldum değil ne olacağım demeli :)))

FollowME

Casus
Yazmıcam dedim ama dayanamıyorum. İnsanın yüzüne sen bir sin teksin senden iyisi yok klanda diyen bir kişi hesap sil den çıkarmayı başaramayınca arkasından hain şerefiz diye konuşuyor ise kendisinin adamlığı ve şerefi tartışılır olmalı. Klanın dağılmasına hiç mi hiç şaşırmadım. 3 kuruşluk bir klan. Klanda ki adam olan milletin arkasından konuşmayan konuşana da tepkisini verenler alınmasın ama klanın başındaki değersiz biri olunca klanı nasıl değerli olabilir??? Gelip yüzüme sövse bu kadar kalp kırmaz.

DeletedUser61823

Ziyaretçi
Yazmıcam dedim ama dayanamıyorum. İnsanın yüzüne sen bir sin teksin senden iyisi yok klanda diyen bir kişi hesap sil den çıkarmayı başaramayınca arkasından hain şerefiz diye konuşuyor ise kendisinin adamlığı ve şerefi tartışılır olmalı. Klanın dağılmasına hiç mi hiç şaşırmadım. 3 kuruşluk bir klan. Klanda ki adam olan milletin arkasından konuşmayan konuşana da tepkisini verenler alınmasın ama klanın başındaki değersiz biri olunca klanı nasıl değerli olabilir??? Gelip yüzüme sövse bu kadar kalp kırmaz.

Ben Tuğra Klanları dışında bir klanda hiç oynamadım. İlk defa 35'te GassaL Klanıyla oynadım ve bir şekilde dağıldık. ilk Yönetimin değişmesini dile getirende bendim. Öyle oldu böyle oldu.
Ben Kendi savaşımı vermeye çalıştım en azından ve Darbe Girişimi sebebiyle sabahlara kdar sahalarda olduğum için oyunla ilgilenemedim. Sonrada Köylerimi Aferna adlı oyuncuya kaptırdım. Kendisini Tebrik ediyorum güzel bir kilitle ordumu sıfırladı.

Anka'nın saldırılarını ve misli saldırılarını 3-5 oyuncu savurmaya mis kesmeye calıstık elimizden geldiği kadar. Elmero* Özelden tebrik ve oyunumun için teşekkür etti. Aferna'da keza aynı şekilde.
Bu bir oyun ve herkes saygı çerçevesinde oldugu süre içerisinde düşman klanda olsak zevkini alırız. Sinser ile aranızda ne oldugunu bilmiyorum ama Lütfen, Klanın tamamını kapsayan ifadelerden uzak durursak çok sevinirim.

Teşekkür Ederim.

FollowME

Casus
klanın içinde adam gibi adam sözünün eri kişilerin olsuğunu biliyorum lütfen bu kişiler bu yazıma alınmasın. dediğim gibi baş tan ötürü herşey D=

DeletedUser

Ziyaretçi
Adam dogru demis ama. Gassal olmayinca bu elemanlar yine 5 ayini dolduramadan gitti : )

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat sanirim baned ve cevap veremiyor. Kendisi sevdigim kaliteli bir insandir oyun bazen asiri ciddiye aliniyor. Serhat kendi klani icin elinden geleni yapmis ve emek vermis bir insandir. Emeklerine saygi duymak lazim. Bu bir savas oyunu kazanmakta var kaybetmekte. Atack esnasinda soylenmeyen laflarin. Bir taraf yenilince veya yok olunca linc edercesine soylenmesini anlamiyorum. Oyun bu sonucta. Finishte; Yenende yenilende birbirine saygi duyup tebrik etmelidir.. Oyun sınırlari icinde kalmali...

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Serhat sanirim baned ve cevap veremiyor. Kendisi sevdigim kaliteli bir insandir oyun bazen asiri ciddiye aliniyor. Serhat kendi klani icin elinden geleni yapmis ve emek vermis bir insandir. Emeklerine saygi duymak lazim. Bu bir savas oyunu kazanmakta var kaybetmekte. Atack esnasinda soylenmeyen laflarin. Bir taraf yenilince veya yok olunca linc edercesine soylenmesini anlamiyorum. Oyun bu sonucta. Finishte; Yenende yenilende birbirine saygi duyup tebrik etmelidir.. Oyun sınırlari icinde kalmali...

Bende sana katılıyorum Ziya abi. Kalp kırmaya gerek yok, yapılan yanlışa yanlışla cevap vermek yanış.
Ama dediğim gibi Serhat zamanında daha kaliteli duruşlar sergileseydi belki o zaman daha hoş şeyler söylenirdi. İki tarafın yanlışları da büyük.. Oyunu bu kadar ciddiye alıp kalp kıranlardan olmamak gerek.

jamaika48

Baltacı
biz dağıttık yaklaşık 1 buçuk ay önce filan bekledik bekledik sabrettik sonra bize sözde bir op yaptılar sadece tek köye :D hepsi patladı ardından biz op yaptık 10 köy düşürdük ardından dağıldılar ama hâla kırıntıları devam etmektedir onlarda şu anda güncel ÜSTAT klanını oluşturuyor :)

DeletedUser40161

Ziyaretçi
biz dağıttık yaklaşık 1 buçuk ay önce filan bekledik bekledik sabrettik sonra bize sözde bir op yaptılar sadece tek köye :D hepsi patladı ardından biz op yaptık 10 köy düşürdük ardından dağıldılar ama hâla kırıntıları devam etmektedir onlarda şu anda güncel ÜSTAT klanını oluşturuyor :)

Hocam sen hangi klandasın hala çözemedim