Ganimet raporları :)

• Konuyu başlatan DeletedUser34001
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Kural 10."Oyunda yönetici nicklerini kullanmak yasaktır."

DeletedUser37648

Ziyaretçi
İnsanlara ne yapmaları gerektiğini söylemek için acele etmeyin , talebe bey.

DeletedUser

Ziyaretçi
adam akıyo kım ne derse desın :D 400 balta kımde var bu devırde

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Üstüne alınan sizsiniz , algılamada problem sezdim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
la zamanında klanın adı vvv diye değiştirmişlerdi şimdi kullanıcı adınamı izin veriliyor yoksa gelu hesabı opretörün hesabımı ?

üstelik kurallara uygun bir şekilde oyun oynanmıyor demektir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Operatör hesabı değildir arkadaşlar :) oyun oynayan bir arkadaş var :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Gelu hesabi, bu ismin yoneticiye ait oldugunu bilmeden alan, bir oyuncuya aittir. Degisimi icin gerekli bildirimler yapilmistir. Oyuncunun sitemde yer almayan bir nick secmesiyle gerekli degisim yapilacaktir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Gelu hesabi, bu ismin yoneticiye ait oldugunu bilmeden alan, bir oyuncuya aittir. Degisimi icin gerekli bildirimler yapilmistir. Oyuncunun sitemde yer almayan bir nick secmesiyle gerekli degisim yapilacaktir.

kurallar ap açık belli yasak olan şeyi yaptığına göre ban verilmesi gerekli orda operatörün insiyatifi diye bi maddede yok üstelik

DieMaN78

Baltacı

sayın mr.strom bu konuda açıklama yaptınız iyi güzel hoşta birde bu lordtolga1 konusunda bir açıklama yapsanız hiç fena olmuyacak...

DeletedUser

Ziyaretçi
Niye olayın üstüne gidiyorsunuz arkadaş ticket açıp açıklamada bulunmuştur ve gerekli uyarı yapılmıştır isim değiştirilecek herkes oyununa baksın..

DeletedUser

Ziyaretçi
la zamanında klanın adı vvv diye değiştirmişlerdi şimdi kullanıcı adınamı izin veriliyor yoksa gelu hesabı opretörün hesabımı ?

üstelik kurallara uygun bir şekilde oyun oynanmıyor demektir.

Operatör değilim.
heroes might and magic oyuncusuyum gelu isminde kızıl saçlı bir NPC var benim oyunumda.
Sistem üzerinden ticket açtım ve sayın Mr.Storm benim ile ilgilendi.
Ben Gelu isminde yönetim üyesi bir şahsın olduğunu bilmiyordum ve bunu zaten ilk dakikadan itibaren gerekli yerlere ilettim.Beni bu oyuna başlatan şahıs bana hatalı isim aldığımı bunun bir yönetim üyesi olduğunu ve oyunun kurallarına göre yasak olduğunu söyledi bende vakit kaybetmeden isim değişikliğimin sağlanması için güzelce izah ettim ticket isimli yönteminizle.
Oyun üzerinde bir art niyetim yoktur oyununuzda da art niyete sahip oyunculara laf anlatıcak vaktimde :) Profilimde operatör olmadığımı bir başka oyuna mensup olduğumu belirttim oyun içerisinde zaten kimsenin emeği üzerinde yöneticilik egosuyla hareket edecek bir birey değilim.Lucretius Forum hesabıda benim değil sadece forumda bunu dile getirmek için geldim.Ticket sistemi üzerinde yaklaşık 6 gündür sağlıklı iletişim sağlayamıyorum.Oyun yönetiminin burayada girdiğini duydum ve geldim.
Fazlada durmayacağım gördüğüm üzere siz üyelerin bir takım sorunları var ve insanları dinlemeden yargılıyorsunuz hepinize kucak dolusu sevgiler iyi akşamlar iyi oyunlar iyi yağmalar diliyorum closedeyes

Özür diliyerek şunuda eklemek istiyorum,
yazmayı atlamışım;
Benim ismimle Mr.Storm bir haftadır sabırla uğraşıyor ama hep söylediğim isimler sistem üzerinde kayıtlı oldukları için isim değişikliğim gerçekleşmedi.Eğer benim ceza almam siz değerli oyuncuları sevindirecekse kurallar dahilinde, ben alacağım cezaya kabulüm ama samimiyetim hiçbir zaman değişmiyecektir.Ben üstüme düşen görevi oyun çerçevesinde yerine getirdim özür diliyerek ve yeni isim almak istediğimi belirttim üslup vardır bey yapar üslup vardır baş yarar.Unutmayın...
En kısa sürede isim değişikliğim olacaktır.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser9560

Ziyaretçi
Hiç rapor konmamış :(
db7vk.png