Galaxy Raporlarι

Galaxy ailesi iyi seyirler diler...
Saldırı Raporları

vpG2gp.png

1gbWYG.png

Savunma Raoırları
LnMzpb.png
MvQGV1.png

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Bi kahve, redaska, constantik güzel yakalamışlar, onmylove ınkide fena değil geri kalanlar günlük her oyuncunun yaptığı kesimler neden konulmuş bukadar boş kesim anlamadım. Fedakar komutan a oyun öğretmek heralde amacınız :) selam olsun. İyi oyunlar dilerim.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Bi kahve, redaska, constantik güzel yakalamışlar, onmylove ınkide fena değil geri kalanlar günlük her oyuncunun yaptığı kesimler neden konulmuş bukadar boş kesim anlamadım. Fedakar komutan a oyun öğretmek heralde amacınız :) selam olsun. İyi oyunlar dilerim.

Biz genelde pre tavşancıklarına oyun öğretmeyi tercih ediyoruz :)

DeletedUser63780

Ziyaretçi
İyi bir çocuk olursanız bir gün sizde galaxy de oynayabilirsiniz

Luciferr

Dük

Ona dövsekte sövsek de oyun öğretemeyiz. Öğrenmek eylemini gerçekleştirmek için bir takım şeylere ihtiyac vardır, oda fedakar komutanda yok. Sanırım fedakarlıgı fazla abartmıs :p

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Fatih sen yapma bu işi reklam yeteneğin yok ayrıca karınca duası gibi raporlar kimin kimi kestiği belli değil :D