Galaxy klanı oyun anlayışı

• Konuyu başlatan DeletedUser65475
  • Başlangıç tarihi

beykoz61

Ağır Atlı
j6B769.png

kapamaya alınmayınca gö*han:D:D

Luciferr

Dük
haha
konuyu hiç bilmiyorum ama kendi anımdan paylaşıyım
yaklaşık 7 8 dünya kapatan ekipte oynadım
dünya savaşını yendikten sonra bırakıyordum direk :)
w14de w25de hesapları devrettim direk savaş bitince

Böyle konuşanlar oluyor ya, şu kadar dğnya kapattım diye. Ondan dedim, şahsen rünlü olmasaydı galaxy kapatamazdı dünyayı. Kesin hrsaplara girmeyi unuturduk ahahahah

DeletedUser65475

Ziyaretçi
g6X3Q2.jpg

Aklınız varsa dişi bir bireyle alışverişe çıkmayın olum, sabahten beri kıyafet taşıyorum

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Kanka bana da siyah gömlek alsana en fazla 35 lira olsun yakası sofi yakası gibi değil normal yaka olsun kolu da uzun olsun bıktım bu yakasız yada kısa kollu gömlek teröründen

DeletedUser65936

Ziyaretçi
Beyler hepsini bırakında w48 gelse de girsek özledim oyunu

LaFleur01

Baltacı
galaxy deyim ama beyler bir öz eleştiri yapacağım bana yaptıkları 3 optada gece modunda mis atan bir arkadaş var mesela ayın 3ü saat 09:00 mis girişi olacak, ayın 2 sinde gece modunda kami atıyor misle girmeye çalışıyor adını söylemicem, bu arkadaş trollden bize geçti dünyayı kapatan klanda bulunuyor sağlık olsun ne diyelim vaktim yoktu ilgilenemedim yeni iş kurmuştum kapatmayı hak etmedim şuan işlerim düzene girdi oyuna bakmaya zamanım var w44e asılıyorum inşallah eski günlerime döneceğim :)

FARAZA

Markiz
@Pressman Tebrikler, ne kadar farklı klanlarda da olsak her dünyada olduğu gibi 2 klanın da etik olmayan birtakım hareketlerı oldu bence normal karşılanmalı gereksiz uzatmaya gerek yok kapataan kapatmış tartışmak geri getirmez arkadaşın amacını anlayamadım..

DeletedUser65475

Ziyaretçi
@Pressman Tebrikler, ne kadar farklı klanlarda da olsak her dünyada olduğu gibi 2 klanın da etik olmayan birtakım hareketlerı oldu bence normal karşılanmalı gereksiz uzatmaya gerek yok kapataan kapatmış tartışmak geri getirmez arkadaşın amacını anlayamadım..

Bu çocuk paf küf yapıp foruma giriyor bence