Galaxy klanı oyun anlayışı

• Konuyu başlatan DeletedUser65475
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65475

Ziyaretçi
Evet beyler, Öncelikle Galaxy klanını tebrik ederim. Binbir katakulleyle, oyuncu ayartmayla, kendi oyuncularını atıp toplamayla şerefli bir şekilde dünyayı kapattılar. Bana ve onlarca insana dünya sonunda siz kapatacaksınız çok savaştınız diyerek pof poflayıp 1 gecede kendi ekiplerini bir klana toplayıp dünyayı kapattılar. Mükemmel stratejilerinden ötürü kendilerini tebrik ediyorum.

Özellikle @Pressman denilen şahıs umarım yaptıklarından dolayı mutlusundur, vicdanın rahattır. Umarım elini vicdanına koyuyorsundur.

Onmylove ile haksız olduğun bir konudan ayrı düşüp, özel hayatıyla şantaj yapıp oyunden el çektirende sendin değil mi?

Gecesini gündüzüne katan adamları o listeye almayıp boşboş yatan arkada beleş yağma atıp mis hakkı kasan @PiiiKaaaÇuuuuu gibi elemanlara dünya kapattırmak size yakışır zaten

Bu kadar oynamak isteyip birlikte oynamadan önce tanıştığım insanlar bir anda oyun için böyle karakterlerini değiştirdiler. Özellikle @ennivuccuvokke denilen yalaka dün tanıdığı insanlar için beni sattır. Sanada helal olsun

DeletedUser66853

Ziyaretçi
DCZzhA4XsAAycve.jpg

DeletedUser65475

Ziyaretçi
Amacım herkesin galaxy tayfasını tanıması. Oyun için en yakınlarını bile satarlar böyle

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Evet beyler, Öncelikle Galaxy klanını tebrik ederim. Binbir katakulleyle, oyuncu ayartmayla, kendi oyuncularını atıp toplamayla şerefli bir şekilde dünyayı kapattılar. Bana ve onlarca insana dünya sonunda siz kapatacaksınız çok savaştınız diyerek pof poflayıp 1 gecede kendi ekiplerini bir klana toplayıp dünyayı kapattılar. Mükemmel stratejilerinden ötürü kendilerini tebrik ediyorum.

Özellikle @Pressman denilen şahıs umarım yaptıklarından dolayı mutlusundur, vicdanın rahattır. Umarım elini vicdanına koyuyorsundur.

Onmylove ile haksız olduğun bir konudan ayrı düşüp, özel hayatıyla şantaj yapıp oyunden el çektirende sendin değil mi?

Gecesini gündüzüne katan adamları o listeye almayıp boşboş yatan arkada beleş yağma atıp mis hakkı kasan @PiiiKaaaÇuuuuu gibi elemanlara dünya kapattırmak size yakışır zaten

Bu kadar oynamak isteyip birlikte oynamadan önce tanıştığım insanlar bir anda oyun için böyle karakterlerini değiştirdiler. Özellikle @ennivuccuvokke denilen yalaka dün tanıdığı insanlar için beni sattır. Sanada helal olsun

Eveeet, düzenleme süren geçtiğine göre cevabını yazabilirim Gö*han kardeşim. Olm @PiiiKaaaÇuuuuu kapamıyor ki la dfskjgdfjklsgnjksdfgşnklsdfg

DeletedUser65475

Ziyaretçi
Bir pikaçu üzerinden gitme. Kaç tane kapatan var haketmeyip? Adını sanını duymadığımız adamlar dünya kapatıyor

DeletedUser65475

Ziyaretçi
Onmylove ın 18 yaşında olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Kudrete çatır çatır köy veren @ennivuccuvokke bile o listede varsa bi sorun vardır sizin zihniyetinizde

DeletedUser65475

Ziyaretçi
Bu arada troll klanında ki 2 hesaptan birisine geçen ve hesabı galaxye toplatan @*FenerSavar a da tebriklerimi sunarım.

Luciferr

Dük
La olum gate de uçaktan mı iniyorlar yoksa üstünden mi iniyorlar. Ne saçma adamsın la sen ? Gelmiş buraya boş boş konuşuyorsun.

O değil de haebiden ctzdhsbb1 diye bi adam varmış dünyayı kapatan, o kim la

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Daha ne nickler var :D 15m kesim gördüm kfvkvkdkckf totalde 1haftada ayırdıgım zaman kadar zaman ayırmıştır ddkvkckck

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Dünya kapattık ya artık oyuncuyuz

haha
konuyu hiç bilmiyorum ama kendi anımdan paylaşıyım
yaklaşık 7 8 dünya kapatan ekipte oynadım
dünya savaşını yendikten sonra bırakıyordum direk :)
w14de w25de hesapları devrettim direk savaş bitince