GALAXY DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser14924
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65454

Ziyaretçi
Allahtan trol klanlari yok
Yoksa 50 klani bulurdunuz ;)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Bence crom kapatır
Crom ve galaksi ortak kapatır
İsim olarak ta .los cromksi

DeletedUser61441

Ziyaretçi
galaksi cephesi hareketli bugünlerde klan içi savaşlar başlamış durumda..

istihbaratlarıma göre galaksiden bir kaç klan benim bulunduğum galaxx klanını haritada kırmızı işaretlediği için ben diğer tüm galaksi klanlarını diplomaside kırmızı eklemiş bulunuyorum. Yakında savaş ilanida vereceğim toparlanma sürecindeyiz. ek olarak öz abim olan dotaylamanın bulunduğu klandan gel müttefik olalım beraber vuralım teklifi geldi ancak bu teklifi reddettik onlarıda vuracam. ilk savaşımız hayırlı uğurlu olsun.diğer galaksilere başarılar dilerim..

DeletedUser14924

Ziyaretçi
galaksi cephesi hareketli bugünlerde klan içi savaşlar başlamış durumda..

istihbaratlarıma göre galaksiden bir kaç klan benim bulunduğum galaxx klanını haritada kırmızı işaretlediği için ben diğer tüm galaksi klanlarını diplomaside kırmızı eklemiş bulunuyorum. Yakında savaş ilanida vereceğim toparlanma sürecindeyiz. ek olarak öz abim olan dotaylamanın bulunduğu klandan gel müttefik olalım beraber vuralım teklifi geldi ancak bu teklifi reddettik onlarıda vuracam. ilk savaşımız hayırlı uğurlu olsun.diğer galaksilere başarılar dilerim..

diğer galaksiler olarak senden gelecek hayır duasını bile almadığımızı belirtir. Başarılar dilemediğimizi de altını çizerek bildiririz.

DeletedUser61441

Ziyaretçi
diğer galaksiler olarak senden gelecek hayır duasını bile almadığımızı belirtir. Başarılar dilemediğimizi de altını çizerek bildiririz.

bu yaptığınızı şiddetle kınıyorum ve etik olmadığını düşünüyorum.biz insan gibi savaş ilanı vermişiz yaptığınıza bak.

onmylovu vuracak müttefik galaksiler aranıyor arkadaşlar her teklife açığım lütfen özelden mesaj atıN.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
bu yaptığınızı şiddetle kınıyorum ve etik olmadığını düşünüyorum.biz insan gibi savaş ilanı vermişiz yaptığınıza bak.

onmylovu vuracak müttefik galaksiler aranıyor arkadaşlar her teklife açığım lütfen özelden mesaj atıN.

Anca kapalı kapılar ardında dalavere çevirirsin
@dotaylama "Nizam-ı Alem için Kardeş Katli Vaciptir" indir bu kendini bilmezi

DeletedUser61565

Ziyaretçi
Ben köyverenoğullarından biri olarak bu savasda tarafsız kalıp yinede köy vermeyi planlıyorum osmanlı-alamanya ilişkisi isteyen kardes galaksi gelip köyümü alabılır.