galaksi Vs. nra

POLİGON

Okçu
Köyleri kaybedip klanca haritadan silinip sonra yeniden başlayınca kaçma mı oluyor :D neyse şurada konuştuğun kadar oynamayı denersen belki bir tehdit unsuru olabilirsin :)

Beni düzelttiğin için teşekkür ediyorum haklısın bizimkisi yenilgiydi sizinki kaçmaydı biz en azından sizinle savaşmayı göze aldık sizin gibi rakip gelir gelmez kaçmadık :)

-SouLFly52-

Kılıç Ustası
Biz oyun oynuyarak kaybederiz bu bize koymaz. Ama truva çıkararak adam satın alarak casuslarla komut görerek kazanırsak bize koyar. Karakter meselesi yani siz anlamazsınız :)

Hakettiğin yer çöp tenekesinin yanına bırakıcam seni ,çok konuşuyorsun .
Özellikle sen , W50 den beri aglaman bitmedi .Bi yeter be kardesim bu kadar aglamayla istanbuldaki su sorununu tek başına çözüceksin .

POLİGON

Okçu
Hakettiğin yer çöp tenekesinin yanına bırakıcam seni ,çok konuşuyorsun .
Özellikle sen , W50 den beri aglaman bitmedi .Bi yeter be kardesim bu kadar aglamayla istanbuldaki su sorununu tek başına çözüceksin .

Sen istediğin kadar konuşabilirsin seni ciddiye almıyorum burda salladığın insanların oyunda peşine düşen bir insansın görevlendirdiğin yeni yetmelere gaz ver oyuncu çekmeye çalışsınlar :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Beni düzelttiğin için teşekkür ediyorum haklısın bizimkisi yenilgiydi sizinki kaçmaydı biz en azından sizinle savaşmayı göze aldık sizin gibi rakip gelir gelmez kaçmadık :)
2gün geç başladık 2 katımızdınız 2 hafta dayanamadınız w50 de op yoldayken silip kaçmıştınız geçmişiniz çöp kokuyor rezillik diz boyu ama lafa gelince herkese laf yetiştirebiliyon helal sana

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Profiline bide azro yazmış .d Azro ya 1 kami atıyon adamlara ağır geliyor 3 köy düşüyor :D

-SouLFly52-

Kılıç Ustası
Sen istediğin kadar konuşabilirsin seni ciddiye almıyorum burda salladığın insanların oyunda peşine düşen bir insansın görevlendirdiğin yeni yetmelere gaz ver oyuncu çekmeye çalışsınlar :)

Ben kimseye gaz verip oyuncu çektirtmeye çalışmam,bizzat kendim yapıyorum bu işleri.Bu yüce görevi kimseye devredemem.Yanlışın var :)

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Biz oyun oynuyarak kaybederiz bu bize koymaz. Ama truva çıkararak adam satın alarak casuslarla komut görerek kazanırsak bize koyar. Karakter meselesi yani siz anlamazsınız :)

Senin ağlama eşiğin yine düştüğüne göre geçmiş olsun hepinize :D

Mr.Badger

Ağır Atlı
Şunu gerçekten anlamıyorum oyunun köklü 2 klanı üzerine azro gibi ufak tefek klanlar hep birlikte galayı vuruyorlar. Ama hâla gala şöyle gala böyle. Ezilerek yenileceksiniz biliyorsunuz, kaderinizden kaçış yok malesef.

Mavıpsa

Yasaklı
Şunu gerçekten anlamıyorum oyunun köklü 2 klanı üzerine azro gibi ufak tefek klanlar hep birlikte galayı vuruyorlar. Ama hâla gala şöyle gala böyle. Ezilerek yenileceksiniz biliyorsunuz, kaderinizden kaçış yok malesef.

Bu ozguvenle Klanlar.org da harcaniyosun karşim git başka platformlarda kendini dene :D

Herkesin illegal yollarla oynadığı bu oyunu herkes birbirine b.k atarak aklamaya çalışıyor boş etmeyin de oyuna bakın :D

Mr.Badger

Ağır Atlı
Bu ozguvenle Klanlar.org da harcaniyosun karşim git başka platformlarda kendini dene :D

Herkesin illegal yollarla oynadığı bu oyunu herkes birbirine b.k atarak aklamaya çalışıyor boş etmeyin de oyuna bakın :D
Yok buradakiler daha iyi ya bebelerin ağlamasını izlemesi çok zevkli.

2. Dediğin konuda da aynı fikirdeyiz herkes yiyor bu haltları o yüzden ağlamaları daha çok zevk veriyor.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi

herkes illegal yollarla oynamıyor mesela ben :)