galaksi Vs. nra

Uchiha Clan.

Okçu
AzRo istatistikleri şu an alttaki şekildedir. Elbette bu tabloya bir şekilde sürekli rakip klana geçen oyuncuları da düşünerek bakmak gerekir. Yine de tüm beklenmedik (en azından bizim için) geçişlere rağmen fena değil.

22934 adlı eklentiyi görüntüle

22935 adlı eklentiyi görüntüle

https://tr.twstats.com/tr62/index.php?page=tribe&id=101

Sen dünya başından beri savaşa klanları katma bazılarını sonradan kat sonra uyduruktan gerçeği yansıtmayan bir istatisk atıp fena değildi savaşımız de :D sen aradaki farkın 100 köy olduğuna inanıyorsan ben birşey demiyorum :D bak en basitinden 2 örnek verdim detaya girmedim :)

https://tr.twstats.com/tr62/index.php?page=tribe&id=101

Sen dünya başından beri savaşa klanları katma bazılarını sonradan kat sonra uyduruktan gerçeği yansıtmayan bir istatisk atıp fena değildi savaşımız de :D sen aradaki farkın 100 köy olduğuna inanıyorsan ben birşey demiyorum :D bak en basitinden 2 örnek verdim detaya girmedim :)

Haklısınız beyefendi lakin ben AzRo açısından söylüyorum Vefa veya Yekta ile ilgili istatistiği tam olarak bilmiyorum.

Uchiha Clan.

Okçu
Haklısınız beyefendi lakin ben AzRo açısından söylüyorum Vefa veya Yekta ile ilgili istatistiği tam olarak bilmiyorum.

bende zaten azro tarafanıın gerçeği yansıtmadığını söylüyorum örneklerde bunu gösteriyor vefa veya yekta demiyorum attığım twstatslarda tellioğlu yazıyor ki zaten klanlarınızın adı savaşa başladığınız zaman yek azro, azro yek şeklindeydi birleşmiştiniz neyse fazla uzatmalık birşey yok zaten ben sadece ufak bir bilginlendirme yapmak istedim iyi oyunlar.

bende zaten azro tarafanıın gerçeği yansıtmadığını söylüyorum örneklerde bunu gösteriyor vefa veya yekta demiyorum attığım twstatslarda tellioğlu yazıyor ki zaten klanlarınızın adı savaşa başladığınız zaman yek azro, azro yek şeklindeydi birleşmiştiniz neyse fazla uzatmalık birşey yok zaten ben sadece ufak bir bilginlendirme yapmak istedim iyi oyunlar.

Doğrudur beyefendi, güney batıda birlikte hareket edelim diyerek oluşturulmaya çalışılan bir birliktelikti. YekLofa vb. 4 klandan oluşuyordu; ancak sonradan Lofa klanlarının farklı bağlantıları ile pakttan kopması, Yekta içinden çıkan bazı ekiplerin size katılması ve pek çok etken sonucu birliktelik bozuldu. Yekta içinde kalan ve taraf değiştirmek istemeyen arkadaşlarımızı tek çatıda toplamak ve elimizden geldiğince destek olmaya çalışmak için 8-9-10-11. klanlar kurulmuştur ya da isim değiştirmiştir. Bu klanlarımızdaki oyuncular değil 100 köy 200 köy dahi vermiş olsalar mücadeleleri yadsınamaz ve bence diğer istatistikle bir tutulamaz.

akifS*

Hafif Atlı
W51'i bilmiyorum ama W42 haritasının nasıl açıldığını herkes biliyor değil mi @ssoykannn?

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Yahu neyi tartışıyorsunuz, sizin karşılıklı bu konuştuklarınızı bir birinize ithamlarınızı 1 ay önce söylüyorduk. Oynamaya cesaret edemiyorsunuz op sabahı oyuncu klana çekiyorsunuz savunma ile beleş köy alıyorsunuz diye :)

Tartışmalar sonucunda varılan sonuç bu oyunda bunun normal olduğuydu bu yüzden bırakın bu muhabbetleri savaşınıza bakın.

Ha her iki tarafın savaşına gelince Güney batı / Doğu için şu söylenilebilir, NRA klanları Gala yı dövüyor :)

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Galaxi 1 oyuncuusunda 200 köy var ve 50 siyle saldırsa hepsini alır ve hala alamadı pauaahaıahdsuasbgas hada KOMİK
zB9ImbkB_400x400.jpg

POLİGON

Okçu

Bizim klan isimlerimiz tellioğlu kısaltmaları azro o yüzden uzun yazının tamamı çöp

Deleted User - 848909092

Ziyaretçi
Kardeşim beynini güzel kullanıyorsun :D

Uchiha Clan.

Okçu
Bizim klan isimlerimiz tellioğlu kısaltmaları azro o yüzden uzun yazının tamamı çöp

bende aynısını dedim zaten :D noktalama işareti koymadım diye belki yanlış anladın neyse varsın yazım çöp olsun klanımın çöp olmasından iyidir tokatlayıp oraya yolladık hala konuşuyorsunuz o kıtaya nereden gittiğinizi kimin sizi gönderdiğini çabuk unutmuşsunuz ;)

POLİGON

Okçu
bende aynısını dedim zaten :D noktalama işareti koymadım diye belki yanlış anladın neyse varsın yazım çöp olsun klanımın çöp olmasından iyidir tokatlayıp oraya yolladık hala konuşuyorsunuz o kıtaya nereden gittiğinizi kimin sizi gönderdiğini çabuk unutmuşsunuz ;)

Siz kabul etmesenizde strateji gereği kaçmıştınız ya bizde strateji gereği kaçtık :)