Gaddar Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser7633
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser221

Ziyaretçi
Arkadaşlar GADDAR klanına tebrikler benden yana mis arası yapan 4-5 oyuncu hariç zorlanmadık hayırlı olsun.

OLAY : Ağustos 31 05:51

G@DD@R klanı yenildi.

Klan adı: G@DD@R
Etiket: G@DD@R
Üye sayısı 3
En iyi oyuncunun puanı 0
Toplam puan: 0
Puan ortalaması 0

Sıra: 862
Yenilen rakipler: 5.722.981 (18.

cg8qn.png

DeletedUser

Ziyaretçi
o 4-5 oyuncuyuda soyleyem .)

1-)Charmelon
2-)Pendore
3-)Roro
4-)Presto

:))))

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Roroda en son ben vardım bitime yakın 4 5 gün falan ..Gaddarın sizlere yenildiğine oyun açısından üzüldüm cidden ..
47aram47 den başka fake atanınız yok..Birbirinizin misleri arasında nerdeyse 24 saat oynuyor..sıfır organize geliyorsunuz...

DeletedUser38553

Ziyaretçi
Artık o kadar istisnaya gerek duyulmuyordu senden öncekiler saldırıları iyi bilir.

DeletedUser28045

Ziyaretçi
Roroda en son ben vardım bitime yakın 4 5 gün falan ..Gaddarın sizlere yenildiğine oyun açısından üzüldüm cidden ..
47aram47 den başka fake atanınız yok..Birbirinizin misleri arasında nerdeyse 24 saat oynuyor..sıfır organize geliyorsunuz...

yapacak bişey yok abi kalabalığın azınlığa savaşıydı yenildik bu kadar basit bi mevzu

DeletedUser

Ziyaretçi
son 4-5 gun organize saldırmadık ki koy toplamak amaclı girdik cıktık :) o 4-5 gun oncesındekiler bilirler organize olmayı :))

DeletedUser3027

Ziyaretçi
alessandro merhaba, maalesef sen son köy toplama zamanlarına denk geldin bu yüzden organizasyonluk bir durum kalmamıştı. Atılacak fake de gerek kalmamıştı. köy almak için ordu ve mis yeterli idi artık. savaşta başarılı olmasa idik , gaddar'ın yenilmeside sözkonusu olmazdı.

sircourrage , ana sayfada yaptığın yorumlar için teşekkür ederiz. Belki sen değil ama arkadaşların tarafından burada söylenen sözler yüzünden biz fazla objektif yorum yapamıyoruz. keşke bu sayfalarda bize bekleme yapmayın, çöplüğünüze gidin vs. gibi sözler söylenmemiş olsaydı.

savaş yaşandı bitti , artık gaddar yok , zevkli bir savaştı, teşekkür ederiz.

iyi akşamlar.

DeletedUser28045

Ziyaretçi
alessandro merhaba, maalesef sen son köy toplama zamanlarına denk geldin bu yüzden organizasyonluk bir durum kalmamıştı. Atılacak fake de gerek kalmamıştı. köy almak için ordu ve mis yeterli idi artık. savaşta başarılı olmasa idik , gaddar'ın yenilmeside sözkonusu olmazdı.

sircourrage , ana sayfada yaptığın yorumlar için teşekkür ederiz. Belki sen değil ama arkadaşların tarafından burada söylenen sözler yüzünden biz fazla objektif yorum yapamıyoruz. keşke bu sayfalarda bize bekleme yapmayın, çöplüğünüze gidin vs. gibi sözler söylenmemiş olsaydı.

savaş yaşandı bitti , artık gaddar yok , zevkli bir savaştı, teşekkür ederiz.

iyi akşamlar.

kişisel bi mevzu varsa bu mesaj yoluyla halledilebilir fakat zaten ben yenildiğimizi ve tebriğimizi herkesten önce söylemişsem gaddar başlıkları altında bu tarz söylemlerde bulunmanın bi anlamı yok , oyuna başladığımız andan bıraktığımız ana kadar ne yaptığımız nasıl politikamız olduğu belli savaşmaya gelmiştik ve elbet bunun bi sonu olacak elbet bi klan dur diyecekti , hele ki bulunduğumuz konum ve diplomasimiz dolayısıyla zaten yenilgi kaçınılmazdı yapılacak tek şey yenilgiyi uzatmaktı ki elden geldiği kadarıyla da yaptık bunu sonuç olarak yenildik ve hesapları sildik , klanı da dağıtırdım ama kalanlar kendi yolunu çizene kadar beklesinler diye klanı dağıtmadım. klanın dağılış tarihi 18.07.2012 yenilgi tarihi ise daha erken

sonuç olarak dediğin gibi zevkli bir savaştı ve gaddar artık yok . zevkli bir savaştı worldün en çok savaşan klanı olarak worldü terkettik kendi açımdan başarılı sayabilirim klanımı