G@SS@L Savaş Raporları

inacira

Kılıç Ustası
Bu başlık altında paylaşımı sağlayacağız.

Diplomasimiz klan profilimizde mevcut.İçinde olduğumuz savaşlara oradan bakabilirsiniz :)

Son olarak lütfen başlık altında tartışma çıkaracak,kalp kıracak yazılardan lütfen kaçınalım.Karşılıklı saygı çerçevesinde yorumlarımızı yapalım.

DeletedUser52744

Ziyaretçi
Ben buraya yazsam zaten senle sürekli tartışırım değiştir o açıklamayı bırak her şey serbest olsun millet emanetle gelsin

inacira

Kılıç Ustası
oARb8q.png

Vl1kXR.png

nA3Xma.png

vgvO8D.png

rgoA8z.png

P5Zy6b.png

oARb8o.png

Vl1kXq.png

DeletedUser52744

Ziyaretçi
Arkadaş şu oyunda cidden şu Phfs klanını tebrik etmek istiyorum adamlar bizi resmen süründürdü helal olsun valla iyi oyuncular selam olsun hepsine :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Gitti savunmam ankara tt1 sayın iniciara, ben şimdi bu *RISA nickli user e saygı duymak zorundamıyım :S yok öyle birşey, saygı duymak başkadır saygılı davranmak başkadır.Saygılı davranırım ama saygı duymam closedeyes

DeletedUser52744

Ziyaretçi
sen bilirsin abicim seni zorlayamam bana saygı duy diye closedeyes

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ben bilirim tabiki,closedeyes saygı hak edilir, edene kadar çalış çabala, efendi ol, adam ol, karakterli ol, saygın bir kişilik olki saygıyı hakedebilesin closedeyes

inacira

Kılıç Ustası
Ceset klanının dün gece yapmış olduğu operasyona ait raporlar aşağıdadır :) Verilen köyler oldu ama kesilen ordu ve mislerin yanında pekte önemi yok. Klanımızı savunma puanında üst sıralara taşıyan herkese teşekkürler.

(Raporlar çok fazla.O yüzden mis raporlarını seçip paylaşacağım.Buraya koyacağım toplamda 70 rapor,bana iletilen 100den fazla rapor var.Bazı kamiler kesim yapmadan boş döndüler.Onları koyma gereği görmedim.)

M6jkOM.png

QRjQ6j.png

XBZda5.png

blPynm.png

dn9X1p.png

58jYZ5.png

AAj39B.png

073yYY.png

4LN0E7.png

Jpj305.png

ORjEYn.png

zmNn8R.png

Gvj36b.png

yPkVYn.png

6Zjmgl.png

DeletedUser54292

Ziyaretçi
Belirtmeden geçemiciğim... O son mis arası yapılan 12. köyde 4k mancınık+fener vardı da serhat saolsun mislerin girmesine 45 dk kala feneri yalan edince mancınıkları postalayıp mis arası yapmak zorunda kaldık. Yoksa orada da 4 kamiyi+4mis gömüyorduk :D

Buna rağmen arkadaş 2.8 milyon savunma puanı kastı. Zaaa :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizi CESET gibi 10 klan gelse silemez bu worldden de, dost bildiklerimiz kadar kada kimse uzmuyor ne yazık ki.