Güney doğu

• Konuyu başlatan DeletedUser64811
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Misafir misafirligini biliiirrrrr..mahcup olman.bizim orada misafir misafirdir elini cebine atamaz kirarlar sonra dikkat et :)18 gibi gelirsenz ben memlekete(mersine)gidecktim gitmem ayin 23 une ertelerim.

DeletedUser60242

Ziyaretçi
sensin tabi:)
O ezme dedi birkac kisiye ondan oraya carpti kelimeler.
@koserii gercek ezmeyi ben yaparim 3 bicakla yani senin gibilerini istersen gel izmite canli canli gostereyim ;)

Ezme kelimesi sana değildi. Cümlelerini yanyana koyup tekrar okudum. Sabah sabah bir kez daha aydınlandım. Senin gibi yüce bir insana negatif bir sıfat yakıştırmak ne haddimize.

muhabbete girmeden bişi belirtmek istiyorum ruhun labirentleri yani yasini realde tanıma fırsatı olmuş birisi olarak şunu söyliyeyim gözlüklerini bilmiyorum belki çakmadır ama oyun platformunda görüştüğüm en candan ,ciğerden kişilerin başında gelir burda yazdıkları bazen garipseyebilirsiniz ama ne şartlarda bu oyunu oynama çalıstıgını ben ben bizzat gördüm , pc basında oturup itina ile yazabileceği , akıcı bir yazı yazma fırsatı yok , gözlükleri çakma olabilirde yüreği çakma değil onu biliyorum bizzat gördüm

Ben bu insanı reelde tanımam. Oyunda da tanımam. Pc başında oturup itina ile yazabileceği bir ortamda olmadığını ben de anladım zira kafası yerinde olan bir insan bu kadar arka arkaya saçmalayamaz. Herkesin ne şartlarda oyun oynamaya çalıştığı kendini ilgilendirir. Eğer düşünerek yazma fırsatın yoksa atlamazsın her cümleye. Forum denilen meretin amacı iletişim kurmaktır ve sağlıklı iletişim kurmanın ilk yolu düşünmekten geçer. Daha önce forumu takip ettiğim kadarıyla saygılı ve mantıklı bir insansın. Bu postları okuduktan sonra suratının ekşidiği tek noktanın raybanına attığım taş olmadığını düşünüyorum. Saygılar.

DeletedUser65385

Ziyaretçi
İnsanların emekleriyle oynayan şerefsiz desem ayıp olur ama fırıldak desem ayıp olmaz herhalde...

Düşmanlarımın klanında oyun oynarım ama daha bu hr ekibiyle asla oyun oynamam

DeletedUser58477

Ziyaretçi
buralara hr kıtayı kapatır diye yazan biri vardı nerde o :)