Güneşi Nereye Çizersin? (Test)

Black Swan.

Markiz
106397184_297439654995523_5819089592315339659_n.jpg

Resimde güneşi nereye çizersin ? . Şıklar ; A,B,C

FARAZA

Markiz
A ya çizmem bence çok çirkin durur orda
B ye çizmek ilk içimden gelen ama bence cok standart herkes gibi yani
Ondan ötürü c ye çizerim ve oraya cuk diye oturur bence

Bu arada bunun bir cevanı var mı var şse ne zmaan paylaşacaksın

FARAZA

Markiz
B ye çizen insan sıradan yaşayam indandır cevabını verıyorum bende sonuçlar açıklanmadan.

Gazaragorni

Okçu
A yı seçen güneşin dağlardan bağımsız da kendini var edebileceğini, tanımlanabileceğini seçmiş olur ve bunu herkes secmez :)
B yi seçen hekes gibi gün doğumunu ya da batımını sever ve bunun için onu seçer ve genelde bu seçilir
C yi seçen güneşi sever dağı da sever ama güneşi dağ ile birlikte hayal eder, güneşi dağ ile tanımlar :) ve bunu da seçen az değildir

ben seçimimi A diyerek farklılık olsun dıyorum :)

Black Swan.

Markiz
Test sonuçları : . A’yı Seçtiyseniz: İşte kişiliğini tanımlayan üç kelime: Gerçekçi, Mantıklı, Kararlı! Sen hayattan ne istediğini bilen, ayakları yere basan ve her zaman mantığa önem veren birisin! Seninle anlaşması kolay, geçinmesi biraz zor olabilir çünkü sıradan insanlar gibi kendini duygularına kaptırmazsın. Seninle anlaşabilenler ise senden başka bir dosta ihtiyaç duymazlar! B’yi Seçtiyseniz: İşte kişiliğini tanımlayan üç kelime: Lider, Tutarlı, Azimli! Sen azimli bir insansın ve lider olma yeteneğine de sahip olduğun için bulunduğun ortamlarda öncülük yapabilir, birçok organizasyonda planları yapan kişi olabilirsin. İnsanlar senin tutarlı kişiliğine ve güvenilir olmana çok bel bağlıyor ve her türlü dertlerini çözmeni bekliyorlar! C’yi Seçtiyseniz: İşte kişiliğini tanımlayan üç kelime: Neşeli, Pozitif, Naif! Sen çok naif bir insansın ve pozitif enerjinle neşen sayesinde bulunduğun her ortamda ilgiyi üstüne çekersin. İnsanlar senin bu kadar iyi bir kalbe sahip olmandan dolayı sana saygı duyuyor, seni çok seviyorlar!

Tibelda

Emekli Görevli
Test sonuçları : . A’yı Seçtiyseniz: İşte kişiliğini tanımlayan üç kelime: Gerçekçi, Mantıklı, Kararlı! Sen hayattan ne istediğini bilen, ayakları yere basan ve her zaman mantığa önem veren birisin! Seninle anlaşması kolay, geçinmesi biraz zor olabilir çünkü sıradan insanlar gibi kendini duygularına kaptırmazsın. Seninle anlaşabilenler ise senden başka bir dosta ihtiyaç duymazlar! B’yi Seçtiyseniz: İşte kişiliğini tanımlayan üç kelime: Lider, Tutarlı, Azimli! Sen azimli bir insansın ve lider olma yeteneğine de sahip olduğun için bulunduğun ortamlarda öncülük yapabilir, birçok organizasyonda planları yapan kişi olabilirsin. İnsanlar senin tutarlı kişiliğine ve güvenilir olmana çok bel bağlıyor ve her türlü dertlerini çözmeni bekliyorlar! C’yi Seçtiyseniz: İşte kişiliğini tanımlayan üç kelime: Neşeli, Pozitif, Naif! Sen çok naif bir insansın ve pozitif enerjinle neşen sayesinde bulunduğun her ortamda ilgiyi üstüne çekersin. İnsanlar senin bu kadar iyi bir kalbe sahip olmandan dolayı sana saygı duyuyor, seni çok seviyorlar!

:cool:

YALNIZBARON

Yasaklı
B’yi Seçtiyseniz: İşte kişiliğini tanımlayan üç kelime: Lider, Tutarlı, Azimli! Sen azimli bir insansın ve lider olma yeteneğine de sahip olduğun için bulunduğun ortamlarda öncülük yapabilir, birçok organizasyonda planları yapan kişi olabilirsin.

Testler kalbin aynasıdır yalan söyler mi yar yar :D:D

Tibelda

Emekli Görevli
B’yi Seçtiyseniz: İşte kişiliğini tanımlayan üç kelime: Lider, Tutarlı, Azimli! Sen azimli bir insansın ve lider olma yeteneğine de sahip olduğun için bulunduğun ortamlarda öncülük yapabilir, birçok organizasyonda planları yapan kişi olabilirsin.

Testler kalbin aynasıdır yalan söyler mi yar yar :D:D

Bu testlerin motive edici yanını seviyorum. :D Teşekkürler @Black Swan. 'a.

Black Swan.

Markiz
Bu testlerin motive edici yanını seviyorum. :D Teşekkürler @Black Swan. 'a.
Böyle düşünmen beni mutlu etti, bu testleri bir psikologun hesabından çekiyorum ne kadar gerçeği yansıtır bilemem,eglence amaclı, iyi çıkarsa sonuç seviniyoruz, gerisi çok ta önemli değil ;) şey gibi bu, fala astrolojiye işimize gelen yorum oldugunda nasıl bağlanıosak iyi geliyorsa bu da öyle, kötü cıkınca da öğğk diyoruz :D

Tibelda

Emekli Görevli
Mükemmel olmak zor ve yorucu olmalı, ama senin iyilik ve güzellik enerjini hissetmek zor değil sevgili Tibelda :)

Teşekkür ederim düşüncelerin için. :)

Böyle düşünmen beni mutlu etti, bu testleri bir psikologun hesabından çekiyorum ne kadar gerçeği yansıtır bilemem,eglence amaclı, iyi çıkarsa sonuç seviniyoruz, gerisi çok ta önemli değil ;) şey gibi bu, fala astrolojiye işimize gelen yorum oldugunda nasıl bağlanıosak iyi geliyorsa bu da öyle, kötü cıkınca da öğğk diyoruz :D

Pozitif olmaktan, iyimser olmaktan zarar gelmez. :) Ee ne demişler "Fala inanma, falsız da kalma."