güncelleme hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

İnfoBATU

Kılıç Ustası
op yerken veya op yaparken oyuna güncelleme gelebilmekte güncelemelerin ya 3 5 gün önceden playerlara bildirilmesi veya gece yarısı 00.00 dan sonra 07.59 dan önce yapılması daha mantıklı olmaz mı olan güncelleme 2 3 dakikayı geçmiyor ama op gününde 2 3 dakikanın çok önemli olduğunu düşünüyorum

Tibelda

Emekli Görevli
Bayram saldırmazlıklarını bile operasyon stratejisi olarak kullanan oyuncularımız bunu da kendi lehine kullanacaktır. Yani aslında duyurunun yapılması bir mağduriyeti çözerken başka mağduriyetlere sebep olacaktır. Bu nedenle gerekli olduğunu düşünmüyorum.

FARAZA

Markiz
Bayram saldırmazlıklarını bile operasyon stratejisi olarak kullanan oyuncularımız bunu da kendi lehine kullanacaktır. Yani aslında duyurunun yapılması bir mağduriyeti çözerken başka mağduriyetlere sebep olacaktır. Bu nedenle gerekli olduğunu düşünmüyorum.
Znhshsh tam bakım süresine giricek şekilde mis atmak çok heyecanlı olur kimse oyuna giremeyeceğinden köy kimdi birkaç dakika boyunca kimse bilemeyecek :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Güncellemeler, bir sorun oluştuğu taktirde bunu hızlı bir şekilde çözümleyecek ekibimiz hazır olduğu süreler içerisinde ve genellikle ilan edildiği günlerin tamamında aynı süre içerisinde yapılmaktadır. Bunun dışında oluşan ani sorunlar olduğunda yapılan güncellemeler için zaten bir süreç belirlemek mümkün değildir. Öneriniz için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.