Güncel W24 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Aile klanları alessandro del pieroo'nun hazırlamış olduğu liste doğrultusunda düzenlendi. Listeyi hazırladığı için kendisine teşekkür ederim. :)

ŞZFRN F. - ŞZFRN, $Z0FRN, ŞiZFrN
Stalk F. - Stalk, Stlk, Stlkr, Stalkr
OCEAN F. - OCEAN, OCE@N, @CEAN, @CE@N, QCEAN
MirmdN F. - MirmdN, MyrmdN, MirmdS, MrmdN!, MrmidN, MrmdN., MrmdN*, DESTAN, MyRmD
HÜKÜM F. - HÜKÜM, HÜKÜM3, HÜKÜM4, HÜKÜMA
DERİN F. - DERİN, D3RİN, DER!N
[C*] F. - [C*], (C*)
MAYTAP F. - MAYTAP, MYTP, MYTAP
Deli F. - Deli, Deli2

DeletedUser

Ziyaretçi
Oooo sende 3 gün varsın 1 ay yoksun world bitti hala gelicen :D

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Eee durum ne oldu şimdi heryer ocean olmuş myrdios olmuş hüküm de zaten bunların arka bahçesiydi bi şeref klanları kalmış bu dünya en iyi kapanan dünya olacak :)

DeletedUser51989

Ziyaretçi
kardeş kardeş oynamaya devammı :) Barbarlara hücum tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
MyrmdN&MirmdS&DELİ-M&MirmdN&MrmdN!&ANATOL&ANAT0L

Aile klanları olarak bir an önce düzeltilirse sevinirim.

DeletedUser52011

Ziyaretçi
Düzenlemek için ilk 25'i içeren tüm aile klanlarının listesi gerekiyor. Eğer 2 önceki mesajdaki kadarsa hemen değiştirelim. :) Eksik gibi göründü bana. tt2

MyrmdN&MirmdS&DELİ-M&MirmdN&MrmdN!&ANATOL&ANAT0L

ve diğerleri

alt sıralarda çekişme olduğundan ilk 25i tamamen gruplandıramadım sadece bizim kısmı düzeltseniz yeterli olabilir bizim için, diğer klan oyuncularıda kendi gruplarını yazıp iletebilirler diye düşünüyorum..

İlginiz için teşekkür ederim..

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Düzenlemek için ilk 25'i içeren tüm aile klanlarının listesi gerekiyor. Eğer 2 önceki mesajdaki kadarsa hemen değiştirelim. :) Eksik gibi göründü bana. tt2

Modum mesaj attım bir bakın rica ediyorum bizim klanın sülalesini yolladım size mesajda :D diğer klanlar kalsın öyle hangisi çekirdek hangisi sülale bilemedim onları :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.