Güncel W24 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Modum mesaj attım bir bakın rica ediyorum bizim klanın sülalesini yolladım size mesajda :D diğer klanlar kalsın öyle hangisi çekirdek hangisi sülale bilemedim onları :)

ilk 25'i içeren tüm aile klanlarının listesi

Bu şekilde değilse muhtemelen ondan değiştirmemişimdir. :)

DeletedUser39300

Ziyaretçi
MyrmidonS ailesi : MyrmdN;ANATOL;MirmdN;MirmdS;DELİ-M;MrmdN!;ANAT0L;Myrmd!;Deli2;

Ocean Ailesi OCEAN;OCE@N;@CEAN;@CE@N;

Hüküm ailesi :HÜKÜM;HÜKÜM2;HÜKÜM3;HÜKÜM4

Brother ailesi : -BRO-

Türk Ailesi : [TÜRK]

Şeref Ailesi: ŞER3F

Gırgır Ailesi : GıRGıR

Bu kadarı yeterlidir sanırım

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Aile klanları tolga46'nın hazırlamış olduğu liste doğrultusunda düzenlendi. Listeyi hazırladığı için kendisine teşekkür ederim. :)

Families
MyrmdN F. - MyrmdN, MirmdN, MirmdS, DELİ-M, MrmdN!, Myrmd!, Deli2
ANATOL F. - ANATOL, ANAT0L
OCEAN F. - OCEAN, OCE@N, @CEAN, @CE@N
HÜKÜM F. - HÜKÜM, HÜKÜM2, HÜKÜM3,

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Anatol klanlarıda MyrmidonS Ailesinde modum düzeltebilir miyiz listede aynı aile de belirtmiştim ama

DeletedUser

Ziyaretçi
Aile klanları tolga46'nın hazırlamış olduğu liste doğrultusunda düzenlendi. Listeyi hazırladığı için kendisine teşekkür ederim. :)

Families
MyrmdN F. - MyrmdN, MirmdN, MirmdS, DELİ-M, MrmdN!, Myrmd!, Deli2
ANATOL F. - ANATOL, ANAT0L
OCEAN F. - OCEAN, OCE@N, @CEAN, @CE@N
HÜKÜM F. - HÜKÜM, HÜKÜM2, HÜKÜM3,

haci sen hayırdır yaaa :D Klan ayrımı yaptırıyon bize :D Aynı klanları ayırmıssın :) İlla isimlerimi aynı yapalım strateji gereği öyle bir isim yaptık belki ? Olamaz mı rica edersem değişir misiniz sunu zaten oyunda profillerde klan isimleri aynı adlarda mevcut

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Deli klanlarıda hala haritada farklı renkte gözüküyor galiba düzenlenmemiş :) üstteki mesajı düzenleyemedim ondan 2 defa yazmış bulundum

DeletedUser

Ziyaretçi
İyice devlet meselesi yaptınız la tamam dünya sizde sakin halledilir :D Harita güncelleme öğlen 13:30'da yapılıyordu diye hatırlıyorum. Onun dışında 2 farklı isimde klanlarında profillerinde yazıldığı sürece aile haritasına eklenebilir olayıda var TLA gelince halleder :))

DeletedUser

Ziyaretçi
MyrmdN, MirmdN, MirmdS, DELİ-M, MrmdN!, Myrmd!, Deli2 ANATOL, ANAT0L

Anatol ve MyrmidonS tek klandır

DeletedUser631

Ziyaretçi
Vaybe artik dunyada abartilacak dusman kalmadi :))) simdi bi hüküm kaldı ondan sonra myrmdn yuzdeleri arttirmaya baslar.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Klan aile düzenlemesi

Myrmdn-Ocean Ailesi:MIR@OC;M!R@OC;M!RAOC;M!RA@C;DELİ-M;MIRAOC;OCE@N;@CE@N;ANAT0L

Hüküm Ailesi:HÜKÜM;HÜKÜM2

Gırgır Ailesi:GıRGıR

Birhun Ailesi:BİRHUN

Gereken Düzeltme Yapılırsa Sevinirim Aileler Bu Yöndedir.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Klan aile düzenlemesi

Myrmdn-Ocean Ailesi:MIR@OC;M!R@OC;M!RAOC;M!RA@C;DELİ-M;MIRAOC;OCE@N;@CE@N;ANAT0L

Hüküm Ailesi:HÜKÜM;HÜKÜM2

Gırgır Ailesi:GıRGıR

Birhun Ailesi:BİRHUN

Gereken Düzeltme Yapılırsa Sevinirim Aileler Bu Yöndedir.

Son defa bu biçimde düzenledim. Liste hazırlarken aralarda boşluk olmaksızın sadece virgül ile ayrılmalıdır. Ayrıca başındaki Klan F. li kısıma da ihtiyaç yoktur. Buna uyarak hazırlarsanız sevinirim. :)

MIR@OC,M!R@OC,M!RAOC,M!RA@C,DELİ-M,MIRAOC,OCE@N,@CE@N,ANAT0L
HÜKÜM,HÜKÜM2

Aile klanları darbe34'ün hazırlamış olduğu liste doğrultusunda düzenlendi. Listeyi hazırladığı için kendisine teşekkür ederim. :)

Families
MIR@OC F. - MIR@OC, M!R@OC, M!RAOC, M!RA@C, DELİ-M, MIRAOC, OCE@N, @CE@N, ANAT0L
HÜKÜM F. - HÜKÜM, HÜKÜM2

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Oyunda yapılan https değişikliğinden dolayı mevcut kodların tamamının yeniden düzenlenmesi gerekiyordu. Lakin bu haritaları hobi olarak sürdüren Jeremy(haritaları yapan kişi) artık devam etmeme kararı aldı. Kendisiyle görüşmemiz sürmektedir. Kesin olmamakla birlikte 2-3 hafta içinde düzeltme imkanımız olabilir. Fakat belirttiğim gibi o zamana kadar haritaların kullanılması mümkün değildir. Eğer kesin olarak düzenlenemeyeceğine karar verilirse yeni duyuru yapılıp ardından konular arşivde yerini alacaktır.

Bu nedenle harita düzelene kadar veya kesin olarak devam edilmeyeceği kararı alınana kadar konu kilitlenmiştir, bilginize.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.