Güncel W23 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Aile klan liste düzenlemeleri ilk 25 klanı içermek şartıyla klan taglarının aralarında sadece virgül olacak biçimde liste iletildiği zaman yapılacaktır.

İyi oyunlar dilerim. :)

Families

KLAN HARİTALARI

Klan kıta hakimiyeti

İlk 15 klan

Oyuncu puan ortalaması en yüksek 15 klan
En Az 5 Üyesi Olan Klanlar

Dün En Çok Köy Alan 15 Klan

DeletedUser36394

Ziyaretçi
OYUNCU HARİTALARI

Oyuncu Kıta Hakimiyet Haritası

İlk 15 Oyuncu

En yüksek saldırı puanına sahip 15 oyuncu

Dün En Çok köy alan 15 oyuncu

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Boyutu yeniden düzenlendi. İlk güncellemeyle birlikte(muhtemelen 12.40) değişiklikler haritaya yansıyacaktır.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
İlk yorum ilk yorum :D :D

w23'de premium kasamadım. dünyalarda çok güzelmiş şekil olarak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
:D :D :D hadi 5 dk da hareketlendirelim burayı huhuuu :D harita çok şekil :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
bu dünyalar niye kare :D Niye küre değil :D Bakın geoiti geçtim bile :D

DeletedUser

Ziyaretçi
aslında haritalar geoit kare yada küre değil bi coğrafyacı olarak sana bu haritaların geoit olduğunun açıklamasını yapmak isterdim ama işim var :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Ne işin olacak en fazla dersin olur o kadar :D Bana birileri bu haritaların neden kare olduğunu açıklasın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
birazdan hazırlanıp çıkacağım akşam Resul Dindar geliyor Afyon'da konser var bi Giresun'lu olarak teşrif etmem şart :)

Geoit: Dünyanın kendine has olan biçimine verilen isimdir ilk okulda öğrettikleri gibi kutuplardan basık ekvatordan çekik manasına gelmez örnek üzerinden gidelim misal mariana çukuru 10 bin küsür metre derinliğinde, buna karşılık everest tepesi 8 bin metreyi aşan yükseklikde aradaki fark 18 bin metreyi geçiyor yani dünyanın yüzeyi düz değil girintiler ve çıkıntılar mevcut her noktada daha doğrusu düzensiz bir yüzey dağınık bir şekil ismi yok kendine has bir stili var bunada geoit denir. :)
haritamıza bakacak olursak sınırlar kare olarak çizilmiş fakat dünya geneli olarak bakarsan sınırların dağınık olduğunu göreceksin ne kare nede çember şeklinde çizilmiş buda dağınık kendine has yani geoit :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Dünya dolunca kare oluyor ama bunu da açıkla :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben dünyanın dolupda haritanın kare olduğunu görmedim sen gördüysen resmini yolla :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yunus giresunun neresinden mevzuyu değiştireyim troll

DeletedUser47821

Ziyaretçi
yoo bizim trde 4,5 dünyada doldu harita :D ayrıca en'de 40-45 dünyada da kare oldu :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Hayır daha öğreneceği çok şey var. Boynuz kulağı geçecek biliyorum ama daha 40 fırın ekmek yemen lazım Yunus :D