Güncel W20 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44850

Ziyaretçi
şu haritayı güncellesenizde Mikrop klanınıda görsek oralarda..

DeletedUser42373

Ziyaretçi
w20'da ilk 50 içerisinde aile klanı bulunan klanlar listesi aşağıdaki gibidir. Yanlış gördüğünüz ya da eklemek istediğiniz var mı?

Kod:
Cin.,Cin,,Cin;
SİMOSM,SİM@SM,SİM0SM,S1MOSM,S2MOSM,SİMAC,SİMOS,ACMYZ,@CMYZ,@CMYZ.  
MUCUH,MU(CUH,MU[UH ,MU.CUH,ÖPCEZ,HUCUM,HU(UM,HUCUM.,HUCUM;,HUCUM,
M@yhem,MYHEM
E$K1YA,E$KiYA,E$KiY@
|Mai|,~Mai~
MSTNG,MSTG
AYI,*AYI,AYI*
ÇıĞLıK,ÇıĞLıq
AKREP,AKREP1
ZerK,ZerK²
Squad,*Squad

DeletedUser46410

Ziyaretçi
...

w20'da ilk 50 içerisinde aile klanı bulunan klanlar listesi aşağıdaki gibidir. Yanlış gördüğünüz ya da eklemek istediğiniz var mı?

Kod:

SİMAC FAMİLY
olarak düzenlermisiniz
1 ay oldu size bildireli:)))

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Simac yazamıyorlar 1. hangi klansa onun adı yazıyor :)

DeletedUser42373

Ziyaretçi
w20'de ilk 50 içerisinde aile klanı bulunan klanlar listesi aşağıdaki gibidir. Yanlış gördüğünüz ya da eklemek istediğiniz olursa güncellemeye kadar belirtiniz. Ayrıca unutmayın ki düzenlemeler klan profillerinize göre yapılmaktadır. Bu yüzden profillerinizde aile klanlarını sürekli güncel tutarsanız buraya hatasız işlenecektir.

Kod:
SİMOSM,SİM@SM,SİM0SM,S1MOSM,S2MOSM,SİMAC,SİMO S,ACMYZ,@CMYZ,@CMYZ.
Cin.,Cin,,Cin;
MUCUH,MU(CUH,MU[UH ,MU.CUH,ÖPCEZ,HUCUM,HU(UM,HUCUM.,HUCUM;HUCUM,
E$K1YA,E$KiYA,E$KiY@
M@yhem,MYHEM
|Mai|,~Mai~
AYI,*AYI,AYI*
ZerK,ZerK²
MSTNG,MSTG
AKREP,AKREP1
W@D!,W@D!!,V@D!!.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ctrl C-V kullanmanız gerçekten çok içten. Çok güzel bir yönetim var

DeletedUser614

Ziyaretçi
hepsine ayrı ayrı yazsalar ne olacaktı ki?
Sonuçta aynı şeyi söylüyorlar her dünya için =))

DeletedUser42373

Ziyaretçi
Ctrl C-V kullanmanız gerçekten çok içten. Çok güzel bir yönetim var

Düşünce olarak ya da anlatılmak istenen olarak her dünya için değişen bir durum söz konusu değil. Bu yüzden yazıyı doğru kopyalama yolu kullanıyorum. "w20'de ilk 50 klan içinde aile klanı olanların klanların listesi" deyip kısa ve öz bir şekilde de yapılabilirdi yalnız dünyalar için bu yazı değişmeyecekti. Yalnız listeyi oluştururken kopyala yapıştır kullanmıyoruz. Tek tek tüm klanların profilleri inceleniyor. Bazen bir klanın profilinde olmayan aile klanları başka aile klanının profilinde de yazılı olabiliyor, bunları her ne kadar buradan uyarı yapıyor olsakda dikkatli şekilde bakıp (elimizden geldiğince) buraya doğru şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Zaten asıl önemli kısımda oluşturulan liste kısmı ve listeleri oluştururkende basitliğe kaçmadığımızı düşünüyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Düşünce olarak ya da anlatılmak istenen olarak her dünya için değişen bir durum söz konusu değil. Bu yüzden yazıyı doğru kopyalama yolu kullanıyorum. "w20'de ilk 50 klan içinde aile klanı olanların klanların listesi" deyip kısa ve öz bir şekilde de yapılabilirdi yalnız dünyalar için bu yazı değişmeyecekti. Yalnız listeyi oluştururken kopyala yapıştır kullanmıyoruz. Tek tek tüm klanların profilleri inceleniyor. Bazen bir klanın profilinde olmayan aile klanları başka aile klanının profilinde de yazılı olabiliyor, bunları her ne kadar buradan uyarı yapıyor olsakda dikkatli şekilde bakıp (elimizden geldiğince) buraya doğru şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Zaten asıl önemli kısımda oluşturulan liste kısmı ve listeleri oluştururkende basitliğe kaçmadığımızı düşünüyorum.

şaka şaka baktım beni takıcak mısın ? :DQDADSA

Biraz premıuma bağlı bir yönetim olsa da. Gene iyisin hadi :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Nasıl futbolda kart istemek kart yeme sebebi ise burada da ban istemek ban sebebiydi galiba. Ama bunu yapmak istiyorum. Banlayın şunu lütfen :D :D

DeletedUser36394

Ziyaretçi
w20'de ilk 50 içerisinde aile klanı bulunan klanlar listesi aşağıdaki gibidir. Yanlış gördüğünüz ya da eklemek istediğiniz olursa güncellemeye kadar belirtiniz. Ayrıca unutmayın ki düzenlemeler klan profillerinize göre yapılmaktadır. Bu yüzden profillerinizde aile klanlarını sürekli güncel tutarsanız buraya hatasız işlenecektir.

Kod:
SİMOSM,SİM@SM,SİM0SM,S1MOSM,S2MOSM,SİMAC,SİMO S,ACMYZ,@CMYZ,@CMYZ.
Cin.,Cin,,Cin;
MUCUH,MU(CUH,MU[UH ,MU.CUH,ÖPCEZ,HUCUM,HU(UM,HUCUM.,HUCUM;HUCUM,
E$K1YA,E$KiYA,E$KiY@
M@yhem,MYHEM
|Mai|,~Mai~
AYI,*AYI,AYI*
ZerK,ZerK²
MSTNG,MSTG
AKREP,AKREP1
W@D!,W@D!!,V@D!!.

Belirtilen liste doğrultusunda harita güncellendi.

DeletedUser638

Ziyaretçi
Herkese basarılar dılerım : ) Dostluk kazansın : ) Savasmayın bence zaten oyunun kuralları sızı oraya ıtıyor gordugum kadarıyla : )

DeletedUser

Ziyaretçi
Hucum; klanı da aynı renkte işaretlense tüm hücum klanları aynı renk olmuş olucak :))