Güncel W16 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36103

Ziyaretçi
Napolyon : En korkulacak an zafer anıdır.

benden de sana :) hayrola yusuf mu ismin senin :D

DeletedUser36103

Ziyaretçi
biliyorum tam berhudara yakışır benim arkamdan attı tuttu attı tuttu gördü film şeridi gibi :D

DeletedUser14818

Ziyaretçi
Sanırım sen farklı bir dünyada yaşıyorsun orası neresiyse artık alamut kalesi gibi bir yer heralde:)

DeletedUser36103

Ziyaretçi
yok ikimizde aynı sunucudayızda sana birşey söyliyim mi büyük ihtimalle berhu sensin :) bu kadar buraya kadar gelipte yorum kimse yazmaz veya oyunda vıddırı zıttırı birisin :) sana edeceğim tek laf şu ister teneke de ister bidon ister ayva ister karpuz her ne koyarsan ismini işte
yensen dahi böbürlenmemeyi öğren Allah öyle bir sille atarki nerden geldiğini bilemezsin ki oyun oynuyorsun Dünyayı kurtarmıyorsun sancak oyuncuları çok kaliteli pusuladan arkadaşlarım dostlarım var onların namına şanına birşey demiyorum ama lütfen boş beleş muhabbet adamlarda buraya yorum yazmazlarsa sevinirim ben elime bu davayı aldım geç oldu biraz çok köy kaybedildi ama sadece zaman buraya ne sen yazmaya doyarsın ne ben bitmez bu sen bir söylersin ben iki ben iki söylerim sen dört :) er meydanı var bak ben iddaa ediyorum çokta inançlıyım bu konuda henüz sancak ciddi operasyon görmedi 2 hafta tam 2 hafta bak aralık başları gibi ben tekrar seninle konuşmak istiyorum ama bu sefer delikanlı gibi yenilsemde gelip buraya yazacağım kazansamda ama senin imajınla değil kazanınca ben ben olduğum için elini sıkıcam merak etme böbür bizde yok böbrek var ciğer var ciğerde yedik evet ikramda edicez yüreğin yanında :)

DeletedUser14818

Ziyaretçi
Ben hiç kimseyle laf yarışına girmem o kadar boş ve değersiz zamanım zaten yok,bu foruma da sadece zaman zaman haritaya bakmak için girerim, ama birileri de gelip burada saçma sapan suçlamalar yapmasın,oynayacaksa düzgünce oynasın başkalarına çamur atarak,uydurma hayal ürünü ithamlarda bulunmasın.Hani derler ya başkalarının üzerinden prim yapmaya çalışmasın:)

DeletedUser36103

Ziyaretçi
sen önce oyunda oynadığın kimliğinle gel ayakçılık yapma :) ondan sonra böyle boyundan büyük laflar et.
oyunda yok süsü verip ayakçılık yapıyorsun vaktin yoksada girme arkadaş bize bunu bildirme şu an boş adamsın demekki burdasın tt2

DeletedUser14818

Ziyaretçi
Kendine bir havalar tafralar vererek buraya yazmadan önce hiç kimse bir şey yazmıyordu herkes efendice oyununa bakıyor bu senin taktiğin sanırım, sürekli polemik yaratmak, kendine bir rol biçmek buna karşı başkalarına senin istediğin roller vermek kendine hayal bahçesi yaratmak,süper kahraman havası vermek ve bunlarla bir süre avunmak ve bunlardan da medet ummak:)

Neyse sana artık laf yetiştirmeye niyetim de yok:)

DeletedUser7074

Ziyaretçi
sen önce oyunda oynadığın kimliğinle gel ayakçılık yapma :) ondan sonra böyle boyundan büyük laflar et.
oyunda yok süsü verip ayakçılık yapıyorsun vaktin yoksada girme arkadaş bize bunu bildirme şu an boş adamsın demekki burdasın tt2

az laf cok iş oyununa bak sen

DeletedUser7074

Ziyaretçi
sancak klanları uzerınden prım yapmaya calısanlara yazıyorum oyununuzu oynayın klavye delıkanlılıgı yapmayın askerlerı konusturun ıstatıslıkler ortada zaten sozu uzatmaya gerek yok

DeletedUser36103

Ziyaretçi
yiyeceğin ilk operasyonda kim bilir ne yaparsın düşünmek gerekli o iphone sadece sana uyarı veriyor şurdan mis şurdan şu geliyor demiyor ama :D asdasdasda neyse güzel çocuklar ben çıktım hoş muhabbetsiniz gerçekten olduğu kadar olmadığı kader kasmayın bu kadar siz daha liderliği hazmedemiyorsunuz heralde pozisyonlar değişince hesap silimleri başlar diye tahmin ediyorum yavaş yavaş cepheler vurulmaya başladı asıl 2 hafta sonra kıyametin alametlerini göreceğiz ilk gerçek savaşınız olacak bakalım tek cephede savaşmak ne kadar kolaydı bunca zaman uçuk atınca görücem sizleri :D vur vur dur hesapları tek cephede ohhh rahat oyun geride kaldı beyler şu gerçek böbürlendiniz bunca zaman rezil rüsva olacaksınız :D ben böyle kolay kolay rahat yazmam ama şunu bil bu savaşıda sana rahat bırakmıyacağım aldığın kadar vereceksin verdiğin kadar silineceksin sancak nokta.
Hayırlı akşamlar.

DeletedUser7074

Ziyaretçi
tamam maskot tt2 sen barbar almaya devam et oyunda birinci seni wub istatistiklerden bahsediyorsak senin ki aşağıda xaxaxaxax crying düşmandan 17 köy almışsın helal olsun sana 391 köyün var harbiden az laf az iş olmuş ama bu :D
http://tr.twstats.com/tr16/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=16186

kıme dalsak hesap sıldı yada sız klandan attınız hal boyle olunca adımız barbarcıya cıkar tabıkı
senın bu kadar gocunmam neden apachıyı klandan nıye atmadınız ıstatıslıklere yansıdı sasırdım yani

DeletedUser7074

Ziyaretçi
yiyeceğin ilk operasyonda kim bilir ne yaparsın düşünmek gerekli o iphone sadece sana uyarı veriyor şurdan mis şurdan şu geliyor demiyor ama :D asdasdasda neyse güzel çocuklar ben çıktım hoş muhabbetsiniz gerçekten olduğu kadar olmadığı kader kasmayın bu kadar siz daha liderliği hazmedemiyorsunuz heralde pozisyonlar değişince hesap silimleri başlar diye tahmin ediyorum yavaş yavaş cepheler vurulmaya başladı asıl 2 hafta sonra kıyametin alametlerini göreceğiz ilk gerçek savaşınız olacak bakalım tek cephede savaşmak ne kadar kolaydı bunca zaman uçuk atınca görücem sizleri :D vur vur dur hesapları tek cephede ohhh rahat oyun geride kaldı beyler şu gerçek böbürlendiniz bunca zaman rezil rüsva olacaksınız :D ben böyle kolay kolay rahat yazmam ama şunu bil bu savaşıda sana rahat bırakmıyacağım aldığın kadar vereceksin verdiğin kadar silineceksin sancak nokta.
Hayırlı akşamlar.

beklerız multı hesaplardandan attıgınız kamılerı unutmadık canım saldırı puanımızda var savunma puanımızda var allaha sukur mıs kesmesınıde ıyı kotu bılıyoz
BURDA DELIKANLILIK YAPMAYA GEREK YOK OYUNDA YAPALIM NE YAPACAKSAK
AZ LAF COK İŞ

DeletedUser

Ziyaretçi
bız kımsenın uzerının prım yapmayız gerekenı yapıyoruz zaten bızım ıcın hıç sikintı yok bızı bılen bılıyor gercı daha burdakıler tanımadı ama bızı yakında tanırlar dımı cağdaş sen gerekenlerı soylemışsın zaten bıze bısey bırakmamışın be

DeletedUser

Ziyaretçi
la cağdaş yapma dıyorum sana boyle şeyler hala yapıyorsun ayıptır yazıktır gunahtır bak adamlar bılıyormuş oyunu nıye hala ustlerıne gıdıyorsunkı anlamadım

DeletedUser

Ziyaretçi
ne multı nede ek hesap bızde tek hesap var hesaplardan orduları cıkarken yanımızdamıydınız onu anlamadım ben sız bızım profıllere bakıp sıkayet edın ancak oyle durdurursunuz bızı başka turlu degıl