Güncel harita istiyoruz

• Konuyu başlatan DeletedUser37473
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser37473

Ziyaretçi
bence yeterince zaman geçti , artık güncel harita kodlarının yeniden yazılıp foruma konulmasını talep ediyorum. kimsenin kazancında gözüm yok innogames yeterince kazanıyor . belli bir ücret karşılığı yazılımcılar alsalar olmaz mı ? bazı şeyler gönüllü yapıldığında bir noktada işler yürümez hale geliyor. bu kadar zor olmasa gerek

güncel haritalar gittiğinden beri resmen soğudum oyundan (banned)(banned)(banned)

DeletedUser34552

Ziyaretçi
aynen katılıyorum bu kadar oyuncu hem para hem zamanını harcıyorsa bu oyuna ilgili kişilerde gereğini yapmalı oyunculara az da olsa hizmet sunmalı oyundan soğutuyorsunuz güncel harita istiyoruz yeter artık!!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
Bakın ben üstümdeki ve onun üstündeki oyuncuya da katılıyorum. Önceden bu işi yapan gönüllü arkadaşla bir şekilde iletişime geçilmeli ya da onun yaptığını yapacak birileri temin edilmeli ki oyuncuların hem oyuna hem foruma yüksek motivasyonla katılmaları sağlanmalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Güncel haritadan kastınız tam olarak nedir? Bir örnek resim gösterebilirmisiniz?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Haritalar, şirketimizin ve yönetim ekibimizin sorumluluğunda değildir. Arzu eden oyuncu, bunu hazırlayarak forumda yayınlayabilir. Ancak bu işlem artık tarafımızdan yapılmayacaktır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.