Güncel favori oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser68981
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68981

Ziyaretçi
Bu kadar edesizlikten sonra konuşmasak daha iyi mirbw olarak forumdaki aktifliğimizi sonlandıralım arkadaşlar bunlar insan gibi konuşmayı beceremiyor

DeletedUser2315

Ziyaretçi
bunlar boyle iste aslinda adanadan oglan cikmazdi ama nasil olduysa cikmis klavye basindan nede kolay artislenmek peynirler sizi ;)
Adanadan çıkanlar seni baya üzmüş anlaşılan.

Reyes ve gentleman hadi diploması peşine siz. belki bir iki klan ayarlarsıniz koşun. Bir daha oyunculara emin olmadan multici preci diye iftira atmayın. İftira attığınız oyuncular sizi böyle aciz duruma düşürür.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
şehir yada ülke ismi vermeden tartışmaya klan ismi yada kisi ismi ile devam ederseniz sevinirim adana hepimizin ....

LordHagi

Kılıç Ustası
Anlamadığım goverla aranızda bir yalan uydurmuşsunuz birbirnizi inandırmışsınız :D
Alay klanı ile sa var aramda oturuo muhabbet ediyorum onur da gelip söylesin.
Pars klanı müttefiğimiz ilk defa dün discordda oturup sohbet ettik.
Klan klan gezmeye gelirsek ben hiç bir klana geçmedim.
Gover klanı sizle konuşmadımı gizli pakt yapmadınızmı.aaa ben pk ile zorbayı müt sanıyordum ama pk nın vurduğu adamalarla gizli mütlükte iyiymiş
Haricinde gover gidip alaya parsa mirbwyi vurun demedimi?
Benmi herkesle konuşuyom ajwwjw

Gover ile aranızda geçenleri bilmesek inanıcaz :)

Bu 2 arkadasin amacini biliyorum. Biliyorum kendinizi kötü hissediyorsunuz ama böyle laf ebelikleriyle PK ile olan paktimizi bozma cabalari falan :) Siz gidin her klana sirayla yalvarmaya devam eden. Klanimda da GOVER ile görüsen tek oyuncu benim. Tabii ki de görüsecegim. Görüstüklerim ciksinlar aciklasinlar ne demisim. Ortak bir düsmanimiz var tabii ki de görüsmek kadar normal bir sey yok. Hicbir mütlük SAlik yapmayacagimizi ortak bir düsmanimiz oldugunu savasta herkesin kendi sinirlari icinde savasmasini kimse kimsenin sinirina atlamamasini iki taraf olarak da belirttik. Özellikle belirttigimiz bir diger konu da mirbw klanindan oyuncu alinmasi halinde iki taraf icin de problem olacagini bu konuda tavrimizin net oldugunda da mutabik kaldik. Özellikle de bu iki arkadas icindi laflarim :) Gover´in sizinle savasi devam ettigi sürece de iletisimde kalacagim klanimizin operasyon sorumlusu olarak.

Vallahi oyun oynamak istemiyorsunuz. 1 gün cikiyorsun alayla görüsüyorsun öbür gün pk klanina girip forumda bizi tahrik etmeye calisiyorsun öbür gün utanmadan tüm gover klanlarina sirkü cekiyorsun oyuncu cekmeye calisiyorsun. Herkes savasina baksin. Artik ortalik karistirmanin manasi yok. Ben goverla görüsmemi de kimseden saklamadim. Saklanacak bir tarafi da yok.

Gover klanlari da sizinle savastan cekilirse yine bizim icin farkeden bir sey yok. Biz planimizi gover´a alaya parsa göre yapmadik ki bizi etkilesin. worlde hangi klanla basladigimiz nasil ilerleyecegimiz belli. Sizi silmeden de gitmeyecegim bu da böyle biline. Artik güzelce sohbet etmek isterseniz edebiliriz. Biz savastigimiz her worldde savastiklarimizla dostluk kurduk. Hatta zorba ekibiyle tanismam bile w25te onlara karsi verdigim savastan sonra olmustur. Güzelce muhabbet edip arkadan is cevirmeyecek delikanli gibi arkadaslar varsa Mirbwde mesaj kutum da her zaman müsait :)
Not: Tüm klanlarinizi da savasa davet ederseniz sevinirim. Yöneticinize yazdim ama hala savasa özellikle katilmayan klanlar var.

Bandolero

Mızrakçı
Anlamadığım goverla aranızda bir yalan uydurmuşsunuz birbirnizi inandırmışsınız :D
Alay klanı ile sa var aramda oturuo muhabbet ediyorum onur da gelip söylesin.
Pars klanı müttefiğimiz ilk defa dün discordda oturup sohbet ettik.
Klan klan gezmeye gelirsek ben hiç bir klana geçmedim.
Gover klanı sizle konuşmadımı gizli pakt yapmadınızmı.aaa ben pk ile zorbayı müt sanıyordum ama pk nın vurduğu adamalarla gizli mütlükte iyiymiş
Haricinde gover gidip alaya parsa mirbwyi vurun demedimi?
Benmi herkesle konuşuyom ajwwjw

Ya konuşmayım konuşmayım diyorum da illa konuşturuyorsun beni zorla.. Ya bilader sen değil misin hatrede gidip govera truva çekecem, Gover njitelere yalvarmış bize katılın diye, njiteler ama bize katıldı, onlar benim ekibim, gelin siz de katılın bize govera dönün diye.. Sen değil misin whatsapp gruplarında içimden klan çekmeye çalışıp truvaya uğraşan, sen değil misin içimdeki bir klanla anlaşıp şuan müt halde bulunan, ne onlar size saldırıyor ne siz onlara? Daha sayayım.. Tüm klan üyelerine sirküler çeken sen değil misin? Oyuncuların bugün tek tek mesaj atıyor oyuncularıma yönetici arkadaşlarla konuşayım gelin bizde oynayın diye.. La bu kadar tutuşmayın olm savaş bu lan.. Valla bıktım b.ktan meselelerinizden sizin.. Her klan dcsinde arkamızdan sallıyorsun.. Sana dediğim şu lafı unutma bilader.. 1 kurt 1000 çakalı yönetir ama 1000 çakal 1 kurdu yönetemez.. Worlde yeni katılan 50-100k lık klanlar var git birazda onların dclerinde takıl..

DeletedUser68081

Ziyaretçi
Savaş istatistikleri paylaşılacaktır sadece iyi günler herkese

Klanlarınızı bi savasa sokabilirsen paylaşırsın hocam.2 gün oldu daha 6 klanınız savasta yok.özelliklede bizimle sınır klanlarınız yok nedense artık ben bilmiyorum.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Adana Adanalıların abi, herkesin değil...
adana türkiyeni bir şehri yani otomatik olarak türkiye ülkesini benimseyen herkes memleketimize sahip cıkabilir ..her şehri ile güzel bir ülkemde bu kadar cok birbirini sevmeyen insanların olması da enterasan ..
hatta bu olayı şununla bitirmek istiyorum ..

klan formu buna benziyor aynı olaylar farklı kisiler ..:)