Güncel favori oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser68981
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69332

Ziyaretçi
İçinden güldünde hoşuna mı gitti? neye komiksiniz? Reel de hayat yaşamıyor musunuz? Birini satan potansiyel satıcıdır, "anasını boyayıp babasına satar" mantık doğrunun önüne geçemez, satanın tek açıklaması sağladığı fayda, sizide alt sınırınızda adamlar satsa mantıklı yaklaşacaksınız yani, pk da sizin tutmadığınız mutabakata mantıklı yaklaşacak ulan siz mantıklı adamlar burda harcanıyorsunuz, bende cem yılmaz olmaya karar verdim, mutlu sona yaklaştık hadi bakalım
yaramıyorsa içme kardeşim

XXMIV

Kılıç Ustası
Yine komiksin alt sınırda ben ve ekibim oynuyoruz sınır hattı komple bizde ayrıca dostum bu oyunu gerçek hayatla buladar kıyaslama tamam belki yarın başka klan çıkar Bizden iyi oynaya bilirler ama Bizim kadar inanamazsınız.
oooooo SanJi abimizin sözlerini de çalıyorsunuz ahahahaha hadi bi de desenize bizim lafımız diye arkamızla gülelim size :)

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Hshahah sanji ile tanışıklığımız yok ama gidip sorsana bi uygar(captanboyy) mu daha önce söylemiş yoksa o mu çok yakın arkadaşlardır sana doğru bilgiyi verir. Bilip bilmeden konuşan değişik arkadaşımız.

XXMIV

Kılıç Ustası
Hshahah sanji ile tanışıklığımız yok ama gidip sorsana bi uygar(captanboyy) mu daha önce söylemiş yoksa o mu çok yakın arkadaşlardır sana doğru bilgiyi verir. Bilip bilmeden konuşan değişik arkadaşımız.

Tamam sizin lafınız en iyisi sizsiniz helal size profesyonel oyuncular

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Şu bebelerin üstüne gitmeyin. Her başlıkta ağlıyorlar.

LordHagi

Kılıç Ustası
oooooo SanJi abimizin sözlerini de çalıyorsunuz ahahahaha hadi bi de desenize bizim lafımız diye arkamızla gülelim size :)
ahaha birader mesut`a sor bakalim o söz zorbanin sözü mü yoksa sanjiye mi ait :) ne kadar bos adamlarla muhattap oluyoruz vallahi yoruldum ya