Güncel favori oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser68981
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68981

Ziyaretçi
Arkadaşlar favori oyuncu gösterilen oyuncuların yarısı oyunu bıraktı :)
Yeniden favori sayımı yapalım, Benim favorim perwez82

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Niye sen her başlıkta milleti multici preci ilan ederken başlığın önemine mi dikkat ediyordun?

Reyes (dc dc klan klan gezen, ortalık oyuncusu olan kişi) senin Kankanla hiç karşılaşmadık ama 2 3 postunda ne olduğunun notunu verdim. İkiniz silmeyin hesap sakın kalın burda.

DeletedUser68981

Ziyaretçi
Niye sen her başlıkta milleti multici preci ilan ederken başlığın önemine mi dikkat ediyordun?

Reyes (dc dc klan klan gezen, ortalık oyuncusu olan kişi) senin Kankanla hiç karşılaşmadık ama 2 3 postunda ne olduğunun notunu verdim. İkiniz silmeyin hesap sakın kalın burda.

Yav hocam sizin aksinize biz düşmanla bile sohbet muhabbet etmeye meyilli insanlarız bizi bilen bilir

DeletedUser65657

Ziyaretçi
Anlamadığım goverla aranızda bir yalan uydurmuşsunuz birbirnizi inandırmışsınız :D
Alay klanı ile sa var aramda oturuo muhabbet ediyorum onur da gelip söylesin.
Pars klanı müttefiğimiz ilk defa dün discordda oturup sohbet ettik.
Klan klan gezmeye gelirsek ben hiç bir klana geçmedim.
Gover klanı sizle konuşmadımı gizli pakt yapmadınızmı.aaa ben pk ile zorbayı müt sanıyordum ama pk nın vurduğu adamalarla gizli mütlükte iyiymiş
Haricinde gover gidip alaya parsa mirbwyi vurun demedimi?
Benmi herkesle konuşuyom ajwwjw

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Reyes seni bizim dc den ben attım ya ne anlatıyon sen :) gover pk bilmem bu konularda centruion la görüşebilirsiniz. Benim işim klanin içi.

GENTLEMAN multici preci diye itham ettiğin düşmanlarınla muhabbet ediyorsan helal onlara baya rahatlarmis.

DeletedUser62793

Ziyaretçi
Eyvah herşeyi öğrenmiş hepsini söyleyim
pk ile sınırda köy alım verimleride yapıyoruz daha davaş açmadık 3-5 güne onlarada savaş açarız
Dünya ortasına doğru infazı içimize alıcaz
57. Alayla dünya sonuna kadar sa yız
Game overla dünyayı kapatcak oyuncuların isimlerini ayarladık
Heh parsu unuttum onlarlada bi diplomasimiz vardır illaki sen bizden daha iyi biliyorsun

DeletedUser62793

Ziyaretçi
Bunlar cidden çok komik şeyker yok game overdan güç alarak bize savaş açtınız falan cidden siz baya komiksiniz

DeletedUser68981

Ziyaretçi
Reyes seni bizim dc den ben attım ya ne anlatıyon sen :) gover pk bilmem bu konularda centruion la görüşebilirsiniz. Benim işim klanin içi.

GENTLEMAN multici preci diye itham ettiğin düşmanlarınla muhabbet ediyorsan helal onlara baya rahatlarmis.

Yav azıcık adam gibi konuşsanız sizinle muhabbetimiz sohbetimiz daim olurdu... Egonuzu kenara bırakın öyle gelin

DeletedUser45169

Ziyaretçi
favoriler sonradan açılır arap atı gibi .) ,
sen favoriyi bırakta saldırı köyün kalmasın , hepsini savunma yap şimdiden
gümbür gümbür geliyorlar :), içinden geçecekler senin
adamım HyperionX i koymuşsunuz sınıra tek başına...

ben tek siz hepiniz dermişcesine :)
gerçi der o , ondan beklenir .d

DeletedUser68981

Ziyaretçi
favoriler sonradan açılır arap atı gibi .) , sen favoriyi bırakta saldırı köyün kalmasın , hepsini savunma yap şimdiden
gümbür gümbür geliyorlar :), içinden geçecekler senin
adamım HyperionX i koymuşsunuz sınıra tek başına...

ben tek siz hepiniz dermişcesine :)
gerçi der ondan beklenir .d

Yav laf değil icraat istiyorum boş konuşmayın lütfen :)

DeletedUser68081

Ziyaretçi
Beyler bi sakin

Kanka sen bunu önceki wlerde baya üzdün sanırım acısı var wjwjjqha

reyez ve gentelmen nickli arkadaşlar.klanın başına geçmişsiniz.klanları yönetmek yerine gelip burda tartışmaya giriyorsunuz.gidin ilk önce savasa katılmayan klanlarınızı savaşa davet edin 6klanınız savasta yer almıyor şuan. isterseniz klan isimlerinide söyleyimde işiiz kolaylasın. klanlarınızı düzgünce yönetin.boş zamanınız varsa gelin tartısın.

bide w31 konusuna gelince.acısı olan klan profilinden belli oluyo.bak bakayım captanboyy kapamış mı dünyayı.kaptankoyymuş geçmiş orda size yine.acınızdan buralara yaygara yapıyorsunuz.

DeletedUser65657

Ziyaretçi
Beyler bi sakin

reyez ve gentelmen nickli arkadaşlar.klanın başına geçmişsiniz.klanları yönetmek yerine gelip burda tartışmaya giriyorsunuz.gidin ilk önce savasa katılmayan klanlarınızı savaşa davet edin 6klanınız savasta yer almıyor şuan. isterseniz klan isimlerinide söyleyimde işiiz kolaylasın. klanlarınızı düzgünce yönetin.boş zamanınız varsa gelin tartısın.

bide w31 konusuna gelince.acısı olan klan profilinden belli oluyo.bak bakayım captanboyy kapamış mı dünyayı.kaptankoyymuş geçmiş orda size yine.acınızdan buralara yaygara yapıyorsunuz.

İşte örnek bir lider koymak falan hoş olmadıda belliki sen fazla havalardasın gelip böyle konuşuyosun.adam akıllı konuş sıkma canımı :)