Güncel İstatistikler ve Güncel Harita...

Worafz

Okçu
w50 de Artık 3 Klan Kalmış Bulunmaktadır. 5 Nisanda Başlayacak Savaştan Önce Şöyle Bir Genel İstatistiklere Bakalım Diye Paylaşmak İstedim... Savaş başladıktan sonra her hafta elimden geldiğince paylaşmaya çalışacağım herkese iyi oyunlar :)

ŞİZOFREN-TRİCKSTER İSTATİSTİKLERİ

Zaman: DÜNYA AÇILDIĞI GÜNDEN İTİBAREN

TOPLAM KÖY ALIMI

ŞİZOFREN: 13,139
TRICKSTERS: 17,487
FARK: 4,348

chart

KARŞIDAN ALINA TOPLAM KÖY

ŞİZOFREN: 145
TRICKSTERS: 163
FARK: 18

chart

ALINAN KÖYLERİN TOPLAM PUAN:

ŞİZOFREN: 75,327,638
TRICKSTERS: 110,923,558
FARK: 35,595,920

chart

KARŞIDAN ALINAN KÖYLERİN TOPLAM PUANI:

ŞİZOFREN: 1,192,060
TRICKSTERS: 1,501,147
FARK: 309,087

chart

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ALARM-ŞİZOFREN İSTATİSTİKLERİ

TOPLAM KÖY ALIMI

ALARMS: 8,333
ŞİZO: 13,139
FARK: 4,806

chart

ALARM: 1,218
ŞİZO: 949
FARK: 269

chart

ALARM: 43,425,248
ŞİZO: 75,327,638
FARK: 31,902,390

chart

ALARM: 9,102,340
ŞİZO: 7,743,101
FARK: 1,359,239

chart

KESİM PUANLARI:

TRICKSTERS:
SALDIRI:
517,864 Milyon
SAVUNMA: 478,586 Milyon

ALARM:
SALDIRI:
224,689 Milyon
SAVUNMA: 290,326 Milyon

ŞİZOFREN:
SALDIRI:
306,000 Milyon
SAVUNMA: 264,201 Milyon

W50 GÜNCEL HARİTA:

tr50

MAVİ: TRICSTERS
KIRMIZI: ALARM
BEYAZ: ŞİZOFREN

kom23

Milis
w50 de Artık 3 Klan Kalmış Bulunmaktadır. 5 Nisanda Başlayacak Savaştan Önce Şöyle Bir Genel İstatistiklere Bakalım Diye Paylaşmak İstedim... Savaş başladıktan sonra her hafta elimden geldiğince paylaşmaya çalışacağım herkese iyi oyunlar :)

ŞİZOFREN-TRİCKSTER İSTATİSTİKLERİ

TOPLAM KÖY ALIMI

ŞİZOFREN: 13,139
TRICKSTERS: 17,487
FARK: 4,348

chart

ŞİZOFREN: 145
TRICKSTERS: 163
FARK: 18

chart

ŞİZOFREN: 75,327,638
TRICKSTERS: 110,923,558
FARK: 35,595,920

chart

ŞİZOFREN: 1,192,060
TRICKSTERS: 1,501,147
FARK: 309,087

chart

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ALARM-ŞİZOFREN İSTATİSTİKLERİ

TOPLAM KÖY ALIMI

ALARMS: 8,333
ŞİZO: 13,139
FARK: 4,806

chart

ALARM: 1,218
ŞİZO: 949
FARK: 269

chart

ALARM: 43,425,248
ŞİZO: 75,327,638
FARK: 31,902,390

chart

ALARM: 9,102,340
ŞİZO: 7,743,101
FARK: 1,359,239

chart

KESİM PUANLARI:

TRICKSTERS:
SALDIRI:
517,864 Milyon
SAVUNMA: 478,586 Milyon

ALARM:
SALDIRI:
224,689 Milyon
SAVUNMA: 290,326 Milyon

ŞİZOFREN:
SALDIRI:
306,000 Milyon
SAVUNMA: 264,201 Milyon

W50 GÜNCEL HARİTA:

tr50

MAVİ: TRICSTERS
KIRMIZI: ALARM
BEYAZ: ŞİZOFREN

Şizofren mi? .ddd

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Çok keyifli bir dünya oluyor gerçekten :D

The JUDGE

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hahaha :D

Koca şizofrenin düştüğü hallere bak... :D Şu dünyada o klana bu klana sığınmadan bileğimin hakkıyla bir şeyler yapmaya çalıştığım için kendimle ve yola çıktığım ekibimle gurur duyuyorum.. ! Kimseden destek almadan, kimseye gel yanımız da savaş demeden oyunumuzu oynadık çok şükür. Oyuncu hesaplarınız ne kadar önemliymiş arkadaşlar ? Aldığınız-verdiğiniz köyler ne kadar değerliymiş cidden şaşırıyorum :D

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Hahaha :D

Koca şizofrenin düştüğü hallere bak... :D Şu dünyada o klana bu klana sığınmadan bileğimin hakkıyla bir şeyler yapmaya çalıştığım için kendimle ve yola çıktığım ekibimle gurur duyuyorum.. ! Kimseden destek almadan, kimseye gel yanımız da savaş demeden oyunumuzu oynadık çok şükür. Oyuncu hesaplarınız ne kadar önemliymiş arkadaşlar ? Aldığınız-verdiğiniz köyler ne kadar değerliymiş cidden şaşırıyorum :D

Serhat bunu sen diyorsan cidden biz başka dünya da oynuyoruz sanarim:)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Serhat bunu sen diyorsan cidden biz başka dünya da oynuyoruz sanarim:)

Furkan abi kendi kurduğum klanda oyunu bitirdim. Hiç bir klana gel birlikte savaşalım teklifi yapmadım... Sanılanın aksine diplomasi aksiyonlarının ya içinde olmadım, ya teklifi yapan karşı taraftı :). Diplomasimde bulunan tüm klanların yanında durdum.. Udw'sinden sancak'ına sancaktan nirvanaya desteklemediğim ortak operasyon yapmadığım bir klan olmadı. PK bile diplomasimde iken yaptığım şeyler ortada.. Konuşan ve söylenen her şeye rağmen şu dünyada en çok diplomasisinin arkasında duran... En adil şekilde kendi çabaları ile birşeyler yapmaya çalışan bizdik... Bakma bu kadar tartışmaya girmeseydim. Beni haksız gibi gösterecek kadar prim ve algı yaratamazdı bağzıları :) Tek hatam bu yani bana göre.

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Furkan abi kendi kurduğum klanda oyunu bitirdim. Hiç bir klana gel birlikte savaşalım teklifi yapmadım... Sanılanın aksine diplomasi aksiyonlarının ya içinde olmadım, ya teklifi yapan karşı taraftı :). Diplomasimde bulunan tüm klanların yanında durdum.. Udw'sinden sancak'ına sancaktan nirvanaya desteklemediğim ortak operasyon yapmadığım bir klan olmadı. PK bile diplomasimde iken yaptığım şeyler ortada.. Konuşan ve söylenen her şeye rağmen şu dünyada en çok diplomasisinin arkasında duran... En adil şekilde kendi çabaları ile birşeyler yapmaya çalışan bizdik... Bakma bu kadar tartışmaya girmeseydim. Beni haksız gibi gösterecek kadar prim ve algı yaratamazdı bağzıları :) Tek hatam bu yani bana göre.

Kardeşim yaptığın değil, yansıttığın önemlidir. Herkes için hayırlısı olsun.

DeletedUser64783

Ziyaretçi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Kardeşim yaptığın değil, yansıttığın önemlidir. Herkes için hayırlısı olsun.

Yaptığım ve yapmadığım şeylerin yansımasını iyi yönetemedim işte furkan abi :D aynı şeyden bahsediyoruz... Onun haricinde benim geldiğim noktaya benim başladığım noktadan gelen her klan el üstünde tutulurdu bu platformda... Bundan da almamız gereken dersler vardı aldık :)

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Aksiyona karşı, aksiyon yapıldı. Başarısız olan bir şekilde geride kaldı. Hamleler hamleler.

Trick ekibi bu bol alavere dalavere işlerini çok iyi yönetti, klanıma kendi adima çok teşekkür ediyorum. Şahsen ben çok keyf aldim, gönül isterdi ki daha çok savaşalim lakin savaşı gören bir şekilde kaçmakta buldu çareyi. O yüzden diğer klanlar her kesimin dediği sonucu gördükleri için erkenden veda etti, buna sende dahilsin.

Hakli olduğunu düşünen, kalır sonuna kadar mücadelesini ortaya koyardı. O yüzden sana veya diğer ekiplere haklısınız diyemiyorum.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Aksiyona karşı, aksiyon yapıldı. Başarısız olan bir şekilde geride kaldı. Hamleler hamleler.

Trick ekibi bu bol alavere dalavere işlerini çok iyi yönetti, klanıma kendi adima çok teşekkür ediyorum. Şahsen ben çok keyf aldim, gönül isterdi ki daha çok savaşalim lakin savaşı gören bir şekilde kaçmakta buldu çareyi. O yüzden diğer klanlar her kesimin dediği sonucu gördükleri için erkenden veda etti, buna sende dahilsin.

Hakli olduğunu düşünen, kalır sonuna kadar mücadelesini ortaya koyardı. O yüzden sana veya diğer ekiplere haklısınız diyemiyorum.

Abi kısmen hak veriyorum. Ancak yerime koy kendini sen ne yapardın onu söyle :) İlk diplomasi kurduğum klanın diplomatı kendince pozlara girdiği için hoşlaşmadık olmadı o iş.. UDW ile diplomasi kurduk geldi PK yı getirdi gelişmeyelim diye. Benim hali hazırda savaşta olduğum klana da PK için savaş açtı (SANCAK) sonra ben değerli oldum PK yı koruyacağız diye kaç gün kaç gece uykusuz kaldık en sonunda savaşta öne geçtik her şeyi yoluna soktuk çat CEDCAL savaş açtı diye UDW gitti Şizofrenin kucağına oturdu köy mü vermeler, dc'lerde paktlar mı konuşmalar. Yahu düne kadar GassaL iyiki var diyen adamlar forumlarında şu savaşlar bitsin GassaL ı vuralım muhabbeti çevirip arka bölgeden barbar alıyor birde :D Madem böyle dedik buyrun savaşın...Madem asker gücü arttırmak için barbar alıyorsunuz size niye verelim biz alalım biz güçlenelim arkayı kapatmak için uğraşan biziz en nihayetinde :) Savaştan çıktık, sattınız dediler hesap sildiler. Sonra Şizofren atladı UDW nin kadroyu topladı bir ton sıkıntı problem her neyse verilen sözlere itimat ettik CEDCAL-TRİCKS e karşı gelin birlikte savaşalım dediler iyi tamam sancak ile de görüşelim ne düşünüyorlar dedik SANCAK ta yönünü zaten CEDCAL e çevirmek istiyordu TRİCKS in ona vuracağını bildiği için pakt kuruldu.. Hopppp bir haber "Güney paktı kuruldu" ee "ALARM-TRİCKS" savaşacak :D gelde gülme.. Bizi TRİCKS-CEDCAL e karşı savaşa sokmak isteyen klan da gitti TRİCKS in kucağına oturdu :D arından dedik hadi devam her şeye rağmen.. SANCAK ile birlikte vura kıra savaşta öne geçmişiz 100-150 köy farkı atmışız kesimden zaten bahsetmiyorum attığımız 1 baltalar geri dönüyor :) o ara bir söylenti TRİCKS operasyon yapacak hoppp bir baktık SANCAK hesap sildi :D Kaldık Nirvana ile baş başa :D Dedik hadi yine devamm biz bitti demeden bitmesin. En kötü savaş oyunu bu savaşarak kaybeder çekiliriz :D ee sancaktan kattığımız adamları destekle, kendi sınırımızı destekle, operasyonlar yap nirvana-aile birleşimini dürtüyoruz haydi op (Ya biz içimizi topluyoruz) lan adamlar içini toplamanı mı bekleyecekler (Öyle de içimizi toplayalım) :D Şizofrene diyoruz ki zaten bizim olan bizim oyuncumuz olan hesap sizde bize geçsin, bizimle savaşsın ee neymiş zaten Şizofren de bazı oyuncular NwO ya bileniyormuşta böyle olursa tutamazmış zatı muhterem... Ne alaka diyince demez mi birde sen beni CEDCAL savaşında yalnız bıraktın zamanında diye :D Tam sinir krizi geçirmelik yani. Ee bu dünyanın amelesi biz miyiz ?? Bütün eleştiri ve lafları ye, bir şekilde mücadeleden vazgeçmeden uğraşmaya devam et arada birde VAK VAK konusu var ona hiç girmiyorum o daha komedi :D Üstüne birde diplomasimiz de ki klanlar öyleydi böyleydi desin... Dedim ki en güzel ceza bunlara dünyadan çekilmek. Ee biri operasyon yapmıyor, birisi 1 tane hesabı klana alacam diye beni tehdit ediyor aklı sıra dünya kapatacak TRİCKERS ile birlikte ALARM ı yiyip :D Dünyadan çekildim 48 saat sonra ŞİZO-TRİCKS savaşı başladı abi..

Çok uzun yazdım senden ve okuma zahmetinde bulunan arkadaşlar kusura bakmasın.. Ama hal ve durum böyle iken benim yerimde olsaydınız siz ne yapardınız ?? Cidden merak ediyorum :D

Tabiki TRİCKS bir emek bir mücadele verdi. Bunuda açtığım başlıkta ve sonrasında her postum da canınız sağolsun tebrik ederim diyerek söyledim zaten. Ki olabilir kavga edilebilir söylenebilir ileriye gidebilir konular da bunu söylemişim daha ne yapayım :D