Gözetleme Kule Seviyeleri

• Konuyu başlatan Deleted User - 848912074
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 848912074

Ziyaretçi
Merhaba,

Gözetleme kulesi geliştikçe sadece kapsamı artıyor ancak bence onca hammaddeyi ve nüfusu heba etmenin daha fazla getirisi olmalı.

Neden kule seviyesi geliştikçe gelen unsurların toplam bilgileri daha da açık hale gelmiyor? (Toplam sayı / en yavaş birim / birim türleri / her türün tek tel sayıları vs gibi)

1000-5000 birim çok yuvarlak bir şey. Çünkü 1000 Baltacı ile 4999 baltacı arasında dağ gibi fark var.

Bu kulenin seviyesi geliştikçe bulduğu bilgiler de aynı biçimde artmalı diye düşünüyorum.

İyi akşamlar.

Tibelda

Emekli Görevli
Bahsettiğiniz değişiklikte dediğiniz gibi gözetleme kulesi kullanmak ve seviye basmak daha mantıklı olabilir. Şuan için gözetleme kulesini düşük seviyede kullanmayı çiftlikte daha az yer kapladığı için daha çok tercih ediyor oyuncularımız.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bahsettiğiniz değişiklikte dediğiniz gibi gözetleme kulesi kullanmak ve seviye basmak daha mantıklı olabilir. Şuan için gözetleme kulesini düşük seviyede kullanmayı çiftlikte daha az yer kapladığı için daha çok tercih ediyor oyuncularımız.
W48,W59,casual5 de hepsi gözetlemeleri dünyalardı ve hepsinde benim bildiğim kadarı ile oyuncular bir köyüne kıyıp 20 seviye yapıyordu bölgesel olarak her bölgede basılıyor ve bence böyle güzel değişiklik gelirse nasıl bir değişiklik gelecek anlayamadım

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Zaten kuleyi 15-20 yapmıyorsan bir mantığı yok çünkü verdiğin çiftliğe yazık oluyor etiket at daha karlı olur

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Öneriniz için teşekkür ederiz. Şu anda planlarımız arasında Gözetleme Kulesi ile ilgili bir geliştirme bulunmamaktadır. Bu bina her dünyada aktif olan, standart bir bina değildir. Bu yüzden bu bina üzerine yoğunlaşmak yerine tüm oyuncuları aynı şekilde etkileyecek geliştirmeler planlamak öncelikli hedefimizdir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.