Gözümde Canlanır Koskoca Mazi

Zamanında Dikkat is Back Mustafa nın Attığı İstatistik , Sab ve Blyz Klanı da Yok Savaşta
1v5 Attığımız O zor günlerden bugüne kolay gelinmedi :p

851incia560476.png

Bunlarda eskilerden :D

o maşaları ve maşaları kullanan elleri kırılacağız biz herşeyin farkındayız..kılıçbey kardeşime de teşekkür ederim
dedi ve sıfırlandı .

Patatesi kızarttık üstüne de kapağını kapatalım ki doğumasın :)))
dedi ve sıfırlandı .

kışın ortasında patates topladık :D
dedi ve sıfırlandı .

Ayrıca PTS yi 2 opta bitiricem diyen arkadaşlarada Selamlar , Dünyada Yoklar Artık :)

DeletedUser63059

Ziyaretçi
En sevdiğim forum yazicilari şöyle boyle diyenleri sonuctan sonra yazan tip .)

DeletedUser63532

Ziyaretçi
Zamanında Dikkat is Back Mustafa nın Attığı İstatistik , Sab ve Blyz Klanı da Yok Savaşta
1v5 Attığımız O zor günlerden bugüne kolay gelinmedi :p

4078 adlı eklentiyi görüntüle

Bunlarda eskilerden :D

dedi ve sıfırlandı .

dedi ve sıfırlandı .

dedi ve sıfırlandı .

Ayrıca PTS yi 2 opta bitiricem diyen arkadaşlarada Selamlar , Dünyada Yoklar Artık :)
Kardeşim beni kimse sıfırlamadı ben hesap sildim.! Barbar topladınız ! Zamanında oyunu bırakacağız diye ağlıyordunuz Dikkat is Back'e

DeletedUser63532

Ziyaretçi
Ya kardeşim gelirsin oynumuzu oynarız sapık gibi peşimde dolaşma

myw**

Dük
ben bişi demedim ki neden kızıyorsun 42 de herkerde iddialı konusuyorsn ama burda seni topladık demişler ondan dikkatimi çekti he tabi seni başka bir cevher keşfettim oda var :)

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Oh oh oh atışın atışın gerilim seviyesi yükselsin biraz hırs yapın güzel pre kasacam 42 de :D

dikkat is backe kim ağlamış sor bakayım mustafaya :D troll hesaplarını biz kurtarmaya çalıştık silinmeden önce , eğer geri almasaydınız araları yapa yapa o bölgeye bile yerleşip , oranın savaşınıda verirdik ,

Selçuk abiler savaş açtı size , silmeseydin o zaman kardeşim , savaşı kaybedicektiniz zaten ;silip kimse beni sıfırlamadı muhabbetine cidden girme , kendini küçük düşürürsün ancak

DeletedUser63532

Ziyaretçi
ya kardeşim size op yaptıgımızda aglamadınız mı hesaplarımızı sileceğiz diye. Sordum ve bu cevabı aldım.

Kilic siz en son birbirinize sallamıyor muydunuz troldekilerle :D dikkat sinirlenip bize kami salladiktan sonra hesabı kurtarmaya çalışıp hesap el değiştirdi falan yazarken siz baya salliyodunuz birbirinize Nası bi araya geldiniz tekrar :D