Görünce rahatlama veren raporlar

Kim Bu????

Mızrakçı
Mod arkadaşları da forumdaki polemiklerde istiyoruz. Adil bi savaş olsun, gangbang olsun :eek::eek:

Deleted User - 5550968

Ziyaretçi
Forum kurallarını ihlal ettiğini düşündüğünüz bir durum varsa postun altında bulunan raporla butonunu kullanarak bildirebilirsiniz. Forum düzenli olarak takip edilmektedir. :)
Multi hesap kontrolü gibi mi bu kontrol? Ona göre boşuna ugraşmayalım biz de sana iki yağcılık yapalım. Adamın banla dedigini banlayıp adam ne derse banlamıyorsunuz da merak ettim :))))

Tibelda

Emekli Görevli
Multi hesap kontrolü gibi mi bu kontrol? Ona göre boşuna ugraşmayalım biz de sana iki yağcılık yapalım. Adamın banla dedigini banlayıp adam ne derse banlamıyorsunuz da merak ettim :))))
2 gün önce ben de @Tibelda 'ya böyle diyordum xddddddddd

Hangi hesaba hangi işlemin yapıldığını ya da yapılmadığını biliyor musunuz? Bilmiyorsunuz. İnanmak istediğinize inanabilirsiniz ama asılsız söylemlerinize devam etmeniz durumunda forumdan uzaklaştırılacağınız konusunda sizi uyarayım. Herhangi bir yetkili hakkında şikayetiniz varsa bunu hiyerarşik yolu izleyerek destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz. ;)

Maho58504

Acemi
Catapat 2 ci klana alacagiz diye bizi oyalayan sonrada savage ile savasmiza goz yuman catapat oyunculari biz buraya eglenmeye zevk almaya geldik bi oyun icin Dansoz olunmaz
Diproad bubilayi verin sizi klana alalim diye soyleyen kisi biz sado icin kabul edicektik size gecmeyi fakat sizde dansoz gibi kivirdiniz sonra bizim koylere saldiriyorsunuz amac sadoya sinir olmak sizin derdiniz catapatla savasmak Biz koyleri kaybedebiliriz amac arkadaslik dostluk olsun sizde bu vakiflar olmadigi icin sozum meclisten disari herkese iyi oyunlar ve basarilar