GöLGe Diplomasi

DeletedUser52861

Ziyaretçi

Müttefikler
GöLGe. Bitir
GöLGe* Bitir
GöLGe! Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)
Mir Bitir
DuMRuL Bitir
Bir Bitir
DMRuL Bitir

Düşmanlar
NURİ* Bitir
REST Bitir
BEST Bitir
NOG4Y* Bitir
KASRGA Bitir
NOG2Y* Bitir
IHTLAL Bitir
PP :) Bitir
FEO Bitir
LoDoS Bitir
IHTL@L Bitir
İHANET Bitir
VLTRN Bitir

bolubjk*

Ağır Atlı
Güncel bilgilendirme;
Dumrul klanları ile SA anlaşması yapmış bulunmaktayız ve şuanda Mir ekibinin silmesi ile anlaşmamız olan tek klan DUMRUL.
Rest klanları ile oyun başından beri zaten bi savaşımız mevcuttu, resmi olarak 2 haftadır savaş halindeyiz.
Joker klanları ile de aynı şekilde karşılıklı olarak operasyonlarımız başlamış bulunmakta. Yakın zamanda düzenlemeler bittikten sonra karşılıklı olarak resmi olarak savaşa başlayacağız zaten.
K45 de aynı hızla oplarla devam ediyoruz ve genel olarak 45 in hepsiyle zaten savaştayız.

Yeni gelişmeler oldukça paylaşımlarımız devam edecektir :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Violin klanı ile zaten karşılıklı olarak bir süredir saldırılar ve operasyonlarımız mevcuttu.
Resmi olarak savaş ilanını bugün itibariyle verdik ve karşılıklı savaştayız.
Saygılı ve seviyeli bir savaş olacağından şüphem yok, oğuz ve uğur dostlarıma başarılar.
Hayırlısı olsun.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Güzel savaş olacak. Hayırlısı olsun tabi ama be Violini tutuyorum :)

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Violin klanı ile zaten karşılıklı olarak bir süredir saldırılar ve operasyonlarımız mevcuttu.
Resmi olarak savaş ilanını bugün itibariyle verdik ve karşılıklı savaştayız.
Saygılı ve seviyeli bir savaş olacağından şüphem yok, oğuz ve uğur dostlarıma başarılar.
Hayırlısı olsun.

Eyvallah aga. HAK edenin kazandığı saygının ön planda olduğu bir savaş geçmesini dilerim.

bolubjk*

Ağır Atlı
Dumrul klanları bugün yada yarın yoluna GöLGe ailesinde devam edeceklerdir. Bu uzun süredir zaten konuşulup görüşülen bir olay idi, başta Radjap(osman) olmak üzere Dumrul yönetim ekibi ile güzel bir anlaşmamız oldu ve düşüncelerimiz doğrultusunda da böyle bir hamle yapma kararı aldık sadece uygun zamanını bekledik, bu akşam yada 1 2 gün içinde Dumrul GöLGe ailemize katılacak, umarım bizler için hayırlısı olur.

Dumrul bi ara hesap sil bile yapacaktı bildiğiniz gibi, oyundan sıkılan ve baştan beri hep uyku modunda geçen bir ekip idi resmen, artık bu yenilenme ile onlarında bizlerle birlikte oldukça aktif ve etkili rol alacaklarını düşünüyorum, tekrardan hayırlısı olsun.

bolubjk*

Ağır Atlı
Burda bir yanlış anlaşılma var:D Ben arkadaşlara özelden yazdım :)
Patbon ahmet abinin söylemi genel bizim Gölge ile alakalı yapılan bir şaka sadece, özelden munhayada yazdım :)

DeletedUser53560

Ziyaretçi
bilmiyor heralde orda ironi yaptığını patbon cafenin gölgede oynadığını :D

bolubjk*

Ağır Atlı
Şuanda konuşan arkadaşların hepsi Gölgeci :D
Kardeş kardeşe vurmasın thumbup

Şaka bir yanada üstteki konuyu özelden hallettim ben, diplomasimize odaklanalım lütfen :)