GöLGe Diplomasi

DeletedUser50201

Ziyaretçi
ezik herif düşmanlarımızı neden övüyorsun ????? sonra şımarıyorlar hemen hıhh...

la olum ne alakası var sımdı övmekle ben sadece fikrimi söyledim yok yani gölge daha dün kurulan bi klan olsa dicem haklısın ne hayınsın la :D ayrıca mehmetlerle rakip olmak keyiflidir la daha ne istiyonuz anlamıyom ki vaktim olsa bende gelirdim :p :D

Gaaracım teşekkürler güzel düşünce için :) Bende, bu dünyada benden beklenmeyeni yapıp oyunu bırakmayı düşünmüyorum inşallah bi aksilik olmazsa wub

benden beklenenide restte veremediğim için sövüyolar :D:D:D artık iyi olan kazansın restte de gölgeyede basarılar biz dısardan izleriz sizleri :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Op bitti ya ilk vadede, diğer başlıkta paylaştım ya son durumu nuri :)
Atakan yok be olum bizle alakalı değil o klan :)

Bu arada oyun başından beri tek müttefiğimiz MATRAK klanı da bize katılmış ve GöLGe. olarak devam etmektedirler, hayırlı olsun.

DeletedUser55128

Ziyaretçi
hayırlı olsun mehmet :) oyunda olmayinca forumda neyin ne oldugunu anlayamiyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Mehmet genel savaş durumunu da paylaşsaydın keşke, İhtilal klanından da baya köy aldık.

DeletedUser48100

Ziyaretçi
herkes mehmet mehmet diyince benim de "yi beni mehmet" diyesim geldi ^^

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayın mod başlıgın adını "GöLGe Diplomasi" yerine "johnny sins Mehmet fan page" olarak degiştirir misiniz ? :D

DeletedUser39894

Ziyaretçi
klanda dediler ki barbar toplanacak mehmet yok. Dedim ben varim sikinti yok tt2

DeletedUser39894

Ziyaretçi
samet birakmis kanka onun koyleri toplamakla basla sen tt2 :D