GÜNEYDOĞU CEHENNEMİ

Cyroburn*

Ağır Atlı
yiğidi öldür ama hakkını yeme :) Batı kadar olmasa da Kuzey'de gayet aktif bölge..

Lafım yok kuzeyde büyük ve güzel bir savaş var ama orada kurulan paktlar ile batı-doğu savaşı başladı direk. Bizim burası harbi cehennem :D 1br 1br savaşıyoruz barbar yok doğru düzgün köyler dip dibe inanılmaz yani o kadar çok oyuncu var ki bölgeden yağma çıkmıyor dün 1300+ köye girdim çıktım 75k alabildim :D Hafif süresi iki köy arası üç dakika. Uyursan ölürsün değişti artık yeni versiyon güneybatıda: Su içersen,tuvalete gidersen ölürsün.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Lafım yok kuzeyde büyük ve güzel bir savaş var ama orada kurulan paktlar ile batı-doğu savaşı başladı direk. Bizim burası harbi cehennem :D 1br 1br savaşıyoruz barbar yok doğru düzgün köyler dip dibe inanılmaz yani o kadar çok oyuncu var ki bölgeden yağma çıkmıyor dün 1300+ köye girdim çıktım 75k alabildim :D Hafif süresi iki köy arası üç dakika. Uyursan ölürsün değişti artık yeni versiyon güneybatıda: Su içersen,tuvalete gidersen ölürsün.
Tel elinden düşürme bence :|

jamaika48

Baltacı
mesela bu yazıyı yazarken askerleri kestirmiş olabilirsin :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
W56 kuzey dogu turevi multeci kampi gibi harita

POLİGON

Okçu
abdiyi severim ama w56da yaptigi hatayi burda da yapmis. sanirim udw ye yardim edicem diye antinin icine isinlanmis. eger dunya kapatma amacin varsa kendi haritani oynaman lazim bu harita eskiyayi cok geriletir

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
abdiyi severim ama w56da yaptigi hatayi burda da yapmis. sanirim udw ye yardim edicem diye antinin icine isinlanmis. eger dunya kapatma amacin varsa kendi haritani oynaman lazim bu harita eskiyayi cok geriletir
eşkiya girmiş geri kalanlar sonradan girmiş haritaya ayrıca zaten herkes kendi haritasını oynuyor kimse başkası için oynamıyor. Zor harita yada boş harita klanların tercihleri sadece

POLİGON

Okçu
oyleyse yanlis tahminde buundum kusura bakmasin eskiyadaki arkadaslar. eskiya klanini severim rahat bir haritada oynamasini isterdim bu tarz sikisik haritalar klanlarin gelisimlerini yavaslatiyor