GÜNEYDE YAŞANANLAR VE HAMLE İMPARATORLUĞU

Emareks*

Acemi
Hocam furry kardesime zamaninda edilen bir lafa atıfda bulundum. Benim nickim RespecT* anlamını söylemene gerek yok :)
Ahlaksızda olduk 2 dakikada :) senin sizden olan bazı arkadaşların ettiği hakaretlere kör olup benim yazdığım aĺıntıya ahlaksızlık demiş olman adil mi ?

Ayrıca kaybedilen bir savaşın ardından diplomasi için görüşmek ordan oraya zıplamak değil oyunun gereği.
Düzgünce kazanan tarafı tebrik ettik diplomasi sorduk.
Kabul etmediniz beraber kapatıcaz dediniz bizde hay hay dedik. Bumu zıplamak ?

" Zıplamak , zıp zıp lık "
Bana göre bunlar truva atan kişi/kişilere, müttefiğini satan klanlara vb. durumlarda kullanılması gereken tabirler.

Güzel bi w diye girdiğimiz world de brodaydim , broyu satmadim. Klan yenildi hamleye gectik hamleyi satmadim. Harita gereği mystic e gectik orada da porsuklari birak gel diyene olmaz dedim onlari da satmadim.
Ki benim bu w de reddettigim "truva at" tekliflerini saysam baya uzun bi liste olur :)

Demem o ki;
Sen senin safındakilerin ettiği laflara tepkini koy ki benim "alıntı" yapmama gerek kalmasın.

He yok "ben böyle biriyim. Benim safımdakiler ne diyorsa doğrudur " vb şekilde düşünüyorsan bunu söyle ne yazarsan yaz sanada cevap vermem olur biter.
Kime atıfda bulundun ergün ?

colddeath

Çaylak
Hepsini ayarladım köye 10 ms 3 çiftlik sav koydular e bizde az buz biliyoruz kendi köyüme bi vurdum 600 Manço tren çiftlik 0 son desteğin arkasına hafiflerimi yavaşça bıraktım olay bu herkese bol şans ..’
Tamam şimdi çekilebilirsin :) zira sıra mystic e geldi.
Sahi sen hesap silelim demiyor muydun sağda solda? :) neyse tamam açık etmeyeceğim şimdi. İlerleyen günlerdeki performansına hesap silip silmediğine bakıp bi kaç şey bırakacağım buraya.

mr.Sherlock

Çaylak
Tamam şimdi çekilebilirsin :) zira sıra mystic e geldi.
Sahi sen hesap silelim demiyor muydun sağda solda? :) neyse tamam açık etmeyeceğim şimdi. İlerleyen günlerdeki performansına hesap silip silmediğine bakıp bi kaç şey bırakacağım buraya.
World başından beri bir şeyler bırakacaksın World bitti hala bırakacaksın ne boş adamsın