GÜNCEL HARİTA

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Luxor*

Baltacı
Ahahahahaha kuduruk hücum iki mesaja tav olursunuz anca ben kaçar kudurmaya devam.

index.php

bladedogu0

Milis
Bu isyan nedendir? Hücum oyuncuları savaşmak için bu dünyaya gelmedi mi yoksa çiftlik oyunu muydu? klanları yerleştirirken soluna vuslat önüne wespont sağını aile yasal artiz yerleşimi bu demek oluyor ki haritadan korktuğunuz rm klanları mıydı?

Herkes haritayı önüne alıp konuşsun plan ve stratejiniz yatarak dünya kapatmak mıydı?

Savaşan kişiler yıpratsın kendini uykusuz ve işinden gücünden olsun kusura bakmayın bu dünyaya hareketlilik iyi oldu.

Sizle muhabbetim yoktur oyun olsun başka dünya diyalogları sevmem o bunu etmiş yapmış düşüncelerimi soru şeklin de karşı tarafa yönlendiririm ve ağlamaymış bilmem neymiş gerek yok güzel bir savaşımız oluyor.

Bol kesimler.

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
Bu yeni karalamalarınızdan biri mi? Vuslat taraf değiştirdi.
Yahu insan şunu derken utanır ama sizde o yok.
Hucum un yaptığı pislikleri çıkıp söyleyecek bir tane delikanlı yok mu içinizde ?
İşiniz gücünüz anca fitne fesat. Hucum un kirli diplomasisinin ardında herkese sözler verip finalde aradan çıkarmak var. Buna razı olmadık diye taraf değiştirdi olduk öyle mi?

Bizim kimseyle bir anlaşmamız yok. Saçma sapan konuşup insanların aklını bulandırmayın.

Can sen neden bahsediyorsun emin feryat isimli adamın vurmayacağını satmadığı arkasından iş çevirmediği klan kaldı mı siz mi hücum için geldiniz onun için mi 64 teki köyleri vurup aldınız çocuk kandırmaya çalışmayın seni severdim ki koca vuslatı emin gibi bir uşağa emanet edip madara ettirdiniz çocuk gibi köy isimleri koymak nedir 3 gün önce abi dediği insanlara bile ayıptır daha ettiği küfürün lafı havada sen klanının başına geçip adam gibi oynatacak idin burada sağda solda yenilecek olmanın bahanesi yok hücum klanlarına bu dünya girdikki emin ol senin feryadına çok sabrettiler objektif yorum yapayım ama yazık sen bari oyuncunun ben ona başkan demem benim için bilirim ki vuslat başkanı Can dir sensin ama ayıptır günahtır hücum a laf söyleme hakkın yok oyuncunun hatalarını ettiği hakaret vb vb burada destan olur bence yeterli hücum da deil feryatta bul bütün kahabati .

burakaan

Baltacı
her konuşmada yüzüne yada arkasından fark etmeksizin YELOKÖY nickli oyuncunun nickiyle dalga geçen faryat kendi nickiyle dalga geçildi diye küfürler savurup hepinizi dünyadan silecem falan filan dedi diye açılmadı mı savaş :D w başı profiline wespont hücum kuzey klanları birdir falan filan yazıp sonra onlarla savaşmaya başlayınca taraf değiştirmek olmuyor mu bu bence gayet ortada ve net olan bir şeyi "HÜCUM kirli diplomasiler yaptı" adı altında başka tarafa yıkmaya çalışmanıza gerek yok :D

haksef

Baltacı
arkadaşlar konu harita nerelere gelmişsiniz öyle :D yeni bi konu açalım her telden tartışma diye ara ara girip tartışma konusu çıkaralalım :D

haksef

Baltacı
Bebeliğini mt2ye harcamış bütün yıkıklar ch1 ve ch4'ün bütün serverlarda daima dolu olduğunu bilir. Ocak dışısın, ATILDIN

ch1 dolu olurda ch4 olmaz orası normal olur hep onların 5/2 si efsuncu - 5/2'si itemi full olmayan sürekli ws atmak isteyen ezikler :D 5/1'i de o ws leri bozmak için giren itemsiz hesapları kesmekten zevk alan alan full hesaplar :D

bi pvp vardı pazarlar bozuluyordu bende ne kadar pazar varsa patlatıyordum D: betada seni kastırmıcaz sen kasılamazssın falan :D millet pazarı kurmuş dışarı çıkmış afk pazarı yazıyor bi ruh patlatırdım :D mesaj gelmesin diye afk yazıyorlarmış meğer bidaha kuruyorlardı demek yalan söylersiniz diyip bidaha keserdim :D bu sefer ben dalıyorum diye full hesaplarda baktı eğlenceli onlarda kesmeye başladı pazarları D: 1 sene sonra girdim bırakmıştım dedim bi pazar kesiyim ne kadar ticket atılmışsa artık gm pazarlara vurmayı kapatmış pazarların canı düşmüyordu :D beni geçmişe götürdün yazarken bile keyif aldım teşekkürler :D

Dr. Tinker

Baltacı
ch1 dolu olurda ch4 olmaz orası normal olur hep onların 5/2 si efsuncu - 5/2'si itemi full olmayan sürekli ws atmak isteyen ezikler :D 5/1'i de o ws leri bozmak için giren itemsiz hesapları kesmekten zevk alan alan full hesaplar :D

bi pvp vardı pazarlar bozuluyordu bende ne kadar pazar varsa patlatıyordum D: betada seni kastırmıcaz sen kasılamazssın falan :D millet pazarı kurmuş dışarı çıkmış afk pazarı yazıyor bi ruh patlatırdım :D mesaj gelmesin diye afk yazıyorlarmış meğer bidaha kuruyorlardı demek yalan söylersiniz diyip bidaha keserdim :D bu sefer ben dalıyorum diye full hesaplarda baktı eğlenceli onlarda kesmeye başladı pazarları D: 1 sene sonra girdim bırakmıştım dedim bi pazar kesiyim ne kadar ticket atılmışsa artık gm pazarlara vurmayı kapatmış pazarların canı düşmüyordu :D beni geçmişe götürdün yazarken bile keyif aldım teşekkürler :D
İtem çoğaltma hilesi yaptın mı doğru söyle
Benim 33 ortalamalı dolunayımı almıştı adam çoğaltacam diye. Bende bekliyorum yazık 2 dolunayım olacak diye.

haksef

Baltacı
İtem çoğaltma hilesi yaptın mı doğru söyle
Benim 33 ortalamalı dolunayımı almıştı adam çoğaltacam diye. Bende bekliyorum yazık 2 dolunayım olacak diye.

ahahahah :D yapmadım tabi ki :D ama bana teklif ettiler ben yemedim tabi de :D pvp de isim izi bugu vardı ch6 da adam bugu yapmış eşyalar ch6 da gözüküyor ch1 de gözükmüyor bi süre sonrada kayboluyor :DAllahtan bizim lonca o zamanlar onlarla dost loncaydıda itemimi geri almıştım :D benim dolandırıldıgım tek bu şekil var :D onuda bilemezsin ki :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.