GÖREV TAMAMLANMIŞTIR

Selam 54.dünya benim oynamak için oyuna baktığım zaman geçirdigim en son dünya oldu. O dünyaya girilirken karşı tarafın ne kadar iyi olduğu oyuncularının ne oldugunu ne oynamaadıgını bilmeden girildi. Tek bildigimiz 4000 den fazla ķöy farkı olduğuydu. Bunu göze alınarak alarak dünyaya girildi. Karşı taraf neyi iyi neyi kötu yaptı etti bilemem. Bir şekilde dünyanın o evresine gelmişler. Nwa die bie klan daha vardı. Onlar da geyet iyi bir ekipti .Bizden de hesap alip dünyaya giren sayısı 10 12 civarındaydı. Bence önemli olan konu o köy farkı varken o dünyaya girip oynama cesaretini gösterebilmekti. Şahsen benim adıma çok anlamlı bir dünya oldu sevdigim dostlarımda uzun süre sonra bir dünyada oynama fırsatımız oldu.Artık yaşlar büyüdü iş güç derken oyundan uzak kalmak zorunda kalındı. Benim nazarımda karşımızdaki oyuncularda potansiyelli oyunculardı. Gayet saygı duyarak oynadık. Ama konumuz bu değil.54 ü konuşmaya gerek yok.Yukarıdaki arkadaşta zaten bunu söylemek istemiş aynı cesareti 67 de gösterseydiniz diyerek.

Ne oldugunu bilmedigim elemanın pusulaya laf atmaya çalışmasını anlıyorum. Farkındaysanız cevap vermedim bile.Zaten tanımıyorum benim gözümde ybaydiden farkı yok . Bilmelilerki Pusula için önemsiz bir dünyaydı. Oyunun herhangi bir diliminde acaba yenilirmiyiz ... iş zora giriyor mu hissiyatını bir an bile yaşamadık.

Beni tanıyanlar bilirki ben bir şeylerin ukalalığını yapacak birisi degilim . Fakat arkadaşların bilmesi gereken bir şey var.Klan kurmak için 1 ay öncesinden hazırlık yapan milletten söz alan bu arkadaşların kuracağı klanı bizim 1 günde kurabilecek kapasitemiz var. Yeterki oynamak istensin. Zaten bizleri gayet iyi tanıyan daha öncelerde etrafımızda dolaşan arkadaşlarımızdı.

Fatih Terimin sözleriylede herkese iyi geceler diliyorum..

"Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı".
Sen camın önünde oturmaya devam et cano. Bunları kafana takma

Pusula ile world 11 de oynadım. Klanlar tarihinde Pusula ile karşılaştıralabilecek bir klan yoktur. Şu an Pusula olarak oynayacaklarını sanmıyorum. Eğer girerlerse bir dünyaya o dünyanın ağır favorisi durumundadılar. Rakip olarak girmeye bile gerek yok.

cedric*

Acemi
Anırma sesini sesliaşka sor. Eşekle onun fotoğrafı vardır. Ben insana biniyorum genelde

Sana binenler öyle binmişki acısını atamamışsın zırlıyorsun. Myw zaten anlattığı fikrada senden bahsetmiş bir sürü kişi de beğenmiş... Eşekle ilgili olan . 2 arka sayfada görebilirsin . Amma ezik adam ya.. hala bura içinde kalan hırslarını atmaya çalışıyorsun bak onlar içinde kaldı artık çıkmaz ameliyatla bile çıkartamazsın . Argo klanının kadrosu kim anlat ya . Ezik klansınız kabul et. 67 de silip kaçtınız korkudan sesiniz çıkmadı , baba topladı alayınızı kafaniza vurdu nerdeydi oyuncularını,. Madem çok erkektiniz oynasaydınız orda. Millet seni oyuncu diye kaale almıyor hala cevap verme peşindesin ezikligin bu kadarı olur. 67 de kendi içinizde dünya sonu kavga ettiniz daha sizden cacık olmaz . Kendinle eş deger olmayan insanlara ve klanlara laf atmaya çalışıyorsun. Adamlar sana cevap vermiyor . Forumda düştügün duruma üzülüyorum

Deathroll.

Baltacı
Uğur şahsından bi hakaret görmedim ama 4 mü olsun istiyorsun hacım. Büyüklerinizle oynadık bizden hainlikte görmediler oynadık ve yendik.
Yine denk geliriz yine savaşırız ama sen istedin meydan okudun diye her ringe çıkıp savaşamam ya :)

4 olsun iste siz zahmet etmeyin haber edin biz geliriz

elnino9

Acemi
Eşşek dediğin 67 de terbiye oldu .d o eşşeğe ben bi kere bindim sizde kendi aranızda dönün bi zahmet aksjhs
Gerçekten sadece forumu nasıl kirletebilirim diye kendine sorup bunu amaç edinip öyle gelmişsin, insanlar burada birbirine laf atıp eğleniyordu. Senin bu forumda yaptığın terbiyesizliği ya da kirliliği NOP klanından bir insan bile sinirlerine hakim olamayıp yapmadı. Bence verdiğin rahatsızlık yeterli. Eğer bu kadar insanlara laf atıyorsan gidin anlaşamadığınız ne kadar insan varsa özelden mesajlaşın birbirinize küfür edin bir dünya belirleyin ve girin kapışın ama artık buraya daha fazla yazmaman gerektiğini de anlaman lazım, sonuçta bir insansın ve en azından belirli şeyleri anlaman için IQ seviyenin yeterli olması gerekli. İyi forumlar.

Legion*

Yasaklı
Pusula ile world 11 de oynadım. Klanlar tarihinde Pusula ile karşılaştıralabilecek bir klan yoktur. Şu an Pusula olarak oynayacaklarını sanmıyorum. Eğer girerlerse bir dünyaya o dünyanın ağır favorisi durumundadılar. Rakip olarak girmeye bile gerek yok.

For exp Gyotin (haznedar.61 ve saz arkadaşları)
Girdiler ve yenildiler.