GÖREV TAMAMLANMIŞTIR

La düdük remzi olm senin hiç mi başarın yok sürekli başkalarının başarıları üzerinden ötüyorsun :D Klanından 10 kişi say desek 5 ten sonrası gelmicek ne anlatıyon yat aşşaa
Ajahaha

Yaşın kadar dünya kapattım ben keko başarıdan bahsetme yanımda. Taşmanı kim tutuyorsa git yalamaya devam et. Seversiniz el pençe kul olmayı.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
EVETT GÖREV TAMAMLANDI AMA SERİ DEVAM EDECEKMİŞ ALDIĞIM BİLGİLERE GÖRE YENİ FİLM YAKINDA VE İŞTE İLK GÖRÜNTÜLER...
byy.jpg

@*Yandan Atmış* ın List...
5Lİ+.png

Tüm bu haberlerin doğruluğunu kanıtlayan o çok özel görüntü işte geliyor...................
@IronMan. ifşa...

IronMan.'in Bacağı

tuğrulun bacakK+.png

Eklentiler

• tuğrulun bacakK.png
    tuğrulun bacakK.png
    171,7 KB · Görüntüleme: 9

*aNoLifeq*.

Yasaklı
Derin soa 67 de öldü arkadaşlar. Serçenin tüylerini orada yolduk biz. Diğeri de keleş değil su tabancası çıktı. Bu dünyayı en fazla emek veren feryat kapatmıştır. Yanlış veya doğru hakeden ve yönetme zafiyeti olmayan klan kapattı. Arkadan vurdurttu veya vurdurtmadı farketmez.

Bu da kendisini nimetten sanıyor :D Madem o kadar iyiydiniz baba klanını nötr bıraktırsaydınız, görseydik kimler, nereye, nasıl gidiyordu. İşiniz gücünüz konuşmak.

cedric*

Acemi
Bilmiyorduk o zaman toyduk daha. Nasıl yendiyseniz kardeşim o gün bütün kimseye kaybetmiyoruz. Sahneye de çok çağırdık daha sonra pusulacıları ama yenileceklerini bildikleri için bir daha gelmek istemediler. Hatta farklı farklı klan çatısı altında yenildiler ama kendileri yönetmeye hiç gelmediler. 54 gibi kolay dünyaları sonradan isim değiştirerek felan kapattılar ajshs
Pusulaya okuduğumuz meydanlardan sonra sahneye çıkmayınca onları da saldım kafa da. Psikolojik olarak yetti :D

Classic 10 da patates olmanız senin ve bütün o arkadaşlarının içine öyle bir dert oldu ki o acı hiç bir yerden çıkmayacak hepiniz biliyorsunuz . 54 gibi kolay bir dünya diyorsun o dünyada 4000 köy gerideyken dünyaya girdiler ve dünya kapatıldı. Peki siz ne yaptınız 67 . dünyada baba klanıyla savaşsaydınız hesap silip kaçacağınıza madem iyi olduğunuzu düşünüyorsunuz çok uçuk sayıda köy sayınız da yoktu.... Beyninize yediniz yok olup gittiniz savaşacak cesaretiniz bile olmadı. Classic diyorsun zaten classicler 1 ay sürüyor oralarda adam akıllı oynayan ekip bile kalmadı. Son classiclerin hepsi saçma sapan şekilde bitti bunları herkes biliyor. Adam akıllı savaşarak kazandığınız classic mi var . Sen bilmezsin classic 9 da senin o argocu arkadaşların laf ettiin pusulaya dünyaya bize yardıma gelin diye ağlıyordu ki kırmayıp yine yardım için geldiler . Argo dediğin klan kaç kişi var bir anlat da forumdaki arkadaşlar bilgilensin. Normal bir dünyayı kapatabilecek kapasiteniz mi var sizin . Toplayabileceğiniz insan en fazla 67 deydi onların da bir çoğu zaten bir daha sizinle oynamaz bile şansa toplanan insanlardı.

Classic 10 için o zamanlar toyduk diyorsun bu adamlar için o zamanlar oyun anlamında ununu elemiş eleğini asmış insanlar. Uçanzi , streetballar , myw , wladtepes ve efe abi , w8 kabus daha nice sayamadığım bu oyuna damga vurmuş , iz bırakmış oyunculara sahip . Sen bu oyundan bir haberken bu oyunun içinden geçmiş bir klan ve bunlara meydan okuduğunuzu söylüyorsun ciddiye alındınız mı acaba bunu düşünüyor musun ? Şansa bir dünyada savaşma şansını yakalamışsın onda da sizi paket edip yollamışlar zaten . Kendini bu klanla bir tutuyorsun çok komik bir durum. Bu oyunda benim diyen yada klan kurucusu olan pek çok kişinin yolu pusuladan geçmiştir. Argo dediğin klanın çoğu bu adamların yancılığını yapıyordu geçmişlerine bakabilirisin sen toy olduğun için bilmezsin arkadaşım . Kendi arkadaşlarına sorabilirsin . Bu adamlar herhangi bir dünyaya gireceğiz deseler bu forum sallanır . Senin oynadığın klandaki insanlar çoğu ya pusulada oynamıştır yada pusula sempatizanıdır. Klanınıza çağırabileceğiniz çoğu kişi pusula dünyaya girse orda oynamak için sıraya girer sen toysun daha net anlayabilir diye bu şekilde anlatıyorum . Bunların doğruluğunu musluk arkadaşına sorabilirsin o senin gibi toy değil ... Pusuladan herhangi birisi seni kaale alıp cevap verme tenezzülünde bulunmamış onların gözünde sen ya da arkadaşlarının konumunu anlayabilirsin.

Yani güzel arkadaşım senin pusulaya laf atabilecek ne bir çapın ne oyun geçmişin ne de bir başarın var. Boşuna içinde kalan hırsları buraya yansıtma arkadaşım.

Classic 10 da patates olmanız senin ve bütün o arkadaşlarının içine öyle bir dert oldu ki o acı hiç bir yerden çıkmayacak hepiniz biliyorsunuz . 54 gibi kolay bir dünya diyorsun o dünyada 4000 köy gerideyken dünyaya girdiler ve dünya kapatıldı. Peki siz ne yaptınız 67 . dünyada baba klanıyla savaşsaydınız hesap silip kaçacağınıza madem iyi olduğunuzu düşünüyorsunuz çok uçuk sayıda köy sayınız da yoktu.... Beyninize yediniz yok olup gittiniz savaşacak cesaretiniz bile olmadı. Classic diyorsun zaten classicler 1 ay sürüyor oralarda adam akıllı oynayan ekip bile kalmadı. Son classiclerin hepsi saçma sapan şekilde bitti bunları herkes biliyor. Adam akıllı savaşarak kazandığınız classic mi var . Sen bilmezsin classic 9 da senin o argocu arkadaşların laf ettiin pusulaya dünyaya bize yardıma gelin diye ağlıyordu ki kırmayıp yine yardım için geldiler . Argo dediğin klan kaç kişi var bir anlat da forumdaki arkadaşlar bilgilensin. Normal bir dünyayı kapatabilecek kapasiteniz mi var sizin . Toplayabileceğiniz insan en fazla 67 deydi onların da bir çoğu zaten bir daha sizinle oynamaz bile şansa toplanan insanlardı.

Classic 10 için o zamanlar toyduk diyorsun bu adamlar için o zamanlar oyun anlamında ununu elemiş eleğini asmış insanlar. Uçanzi , streetballar , myw , wladtepes ve efe abi , w8 kabus daha nice sayamadığım bu oyuna damga vurmuş , iz bırakmış oyunculara sahip . Sen bu oyundan bir haberken bu oyunun içinden geçmiş bir klan ve bunlara meydan okuduğunuzu söylüyorsun ciddiye alındınız mı acaba bunu düşünüyor musun ? Şansa bir dünyada savaşma şansını yakalamışsın onda da sizi paket edip yollamışlar zaten . Kendini bu klanla bir tutuyorsun çok komik bir durum. Bu oyunda benim diyen yada klan kurucusu olan pek çok kişinin yolu pusuladan geçmiştir. Argo dediğin klanın çoğu bu adamların yancılığını yapıyordu geçmişlerine bakabilirisin sen toy olduğun için bilmezsin arkadaşım . Kendi arkadaşlarına sorabilirsin . Bu adamlar herhangi bir dünyaya gireceğiz deseler bu forum sallanır . Senin oynadığın klandaki insanlar çoğu ya pusulada oynamıştır yada pusula sempatizanıdır. Klanınıza çağırabileceğiniz çoğu kişi pusula dünyaya girse orda oynamak için sıraya girer sen toysun daha net anlayabilir diye bu şekilde anlatıyorum . Bunların doğruluğunu musluk arkadaşına sorabilirsin o senin gibi toy değil ... Pusuladan herhangi birisi seni kaale alıp cevap verme tenezzülünde bulunmamış onların gözünde sen ya da arkadaşlarının konumunu anlayabilirsin.

Yani güzel arkadaşım senin pusulaya laf atabilecek ne bir çapın ne oyun geçmişin ne de bir başarın var. Boşuna içinde kalan hırsları buraya yansıtma arkadaşım.

Oyunculuklarını tartışmadan şöyle bir şey eklemek istiyorum. 54'te savaştıkları klanda oyuncu yoktu neredeyse. 2-3 oyuncu tüm sınırı tutmaya çalıştık, tuttuk harbiden. Sorun bayram kapanmasında saat uzatıldı ve içerimizde truvalar çıktı. Köyler düştü sonra da bırakıldı. Dediği gibi arada dağlar kadar fark vardı ama karşılarında oynadıkları klanda oyuncu yoktu. Sonra da üstüne bir iki satış bitti gitti. Yapılan opların bile bilgisi gidiyormuş. Bu durumda da kazanmak basitleşiyor zaten.

cedric*

Acemi
Oyunculuklarını tartışmadan şöyle bir şey eklemek istiyorum. 54'te savaştıkları klanda oyuncu yoktu neredeyse. 2-3 oyuncu tüm sınırı tutmaya çalıştık, tuttuk harbiden. Sorun bayram kapanmasında saat uzatıldı ve içerimizde truvalar çıktı. Köyler düştü sonra da bırakıldı. Dediği gibi arada dağlar kadar fark vardı ama karşılarında oynadıkları klanda oyuncu yoktu. Sonra da üstüne bir iki satış bitti gitti. Yapılan opların bile bilgisi gidiyormuş. Bu durumda da kazanmak basitleşiyor zaten.

Muhabbet oyunculuklari zaten diger anlattigin şeyler sizin klanin kendi problemi ayrica o dünyada nwa die bir klan da vardı mütteginiz. Onlar sizden daha aktif ve iyi durumdaydilar siz yalniz degildiniz. 4000 yada belki daha fazla köy sayısından dünyayı çevirdiler. Zaten becerebildikleri için karşılarnda oyuncu yoktu diyorsun çünkü gerçekten çok iyi bir oyun çikardilar karşi taraf dayanamadı ve dagıĺdılar Dünyada olan olumsuz şeyler karşılarındaki klanlara yazar onların beceriksizligidir ve pusulayı ilgilendirmez. Zaten anlattıgın herşey her dünyada olan hadiseler.

Asıl konu burda krieger adlı elamanın yaptıgı muhabbet dünyanın detaylarının bir önemi yok 54. Dünyayi örnek gösterdigi için söyledim. Söylemek istedigin bir sey varsa pusuladakilern oyunculukları hakkinda yada argo klanının durumu hakkında gibi şeyler olabilir .

Objektif olarak şunu soruyorum bahsi geçen pusulanın argo yada herhangi bir klandan çekinecegini düşünüyormusun. Karşılarında az da olsa oynamış birisi olarak yorumunu merak ettim kardeşim

Bence kimse kimseden çekinmez. Herkes herkesin karşısına çıkabilir.

Ben de mesele 54 diye bir şeyler söylemek istedim çünkü emek verdim.

Direkt olarak fikirlerimi merak ettiğin için şunu da ekleyeyim, Argo'da oynadım. Pusula'ya karşı oynadım. Evet Pusula bence asla Argo'dan çekinecek bir klan değil. Direkt girer oynar. Bence kazanma oranları da yüksek olur. Ancak o haritada argo gibi klan olsaydı da Pusula bence kazanamazdı. Nwa dediiğin klan da bence aktif felan değildi

*SRM*

Okçu

Direkt olarak fikirlerimi merak ettiğin için şunu da ekleyeyim, Argo'da oynadım. Pusula'ya karşı oynadım. Evet Pusula bence asla Argo'dan çekinecek bir klan değil. Direkt girer oynar. Bence kazanma oranları da yüksek olur. Ancak o haritada argo gibi klan olsaydı da Pusula bence kazanamazdı. Nwa dediiğin klan da bence aktif felan değildi
Senin analizini yaptigin herseyin tersi olur. Devam :)

*SRM*

Okçu

Senin şu an beraber oynadığın arkadaşlar argodan 2 gömlek üstün. Pusulanin baltasini taşır ancak argo

CaSiAn *

Okçu
Klan olarak pusula daha köklü ve daha sağlam yapıya sahip ve argo ile kiyaslaman da hoş değil.

Pusulaya az gelir.
Sırf isim yapmak içinse çaban boşver bence

:) 54'ten ne ekmeği çıkaracağım ya. Analizimin tersi çıkacaksa Argo mu yenecek Pusulayı?

Vakalar üstünden konuşmayı bilmiyorsanız konuşmayalım. 54 çok leş bir dünyaydı. HAŞ ile NWA dünyayı kapatacaktı, Pusula geldi. Baya bir köy farkı vardı. Güzel, birbiri ile anlaşan, iyi mücadele eden kolay bırakmayan birbirini tanıyan bir ekip olsaydı, değil Pusula dünyanın kralı gelse o haritadan dünyayı alamazdı. Burada isimlerden değil gerçeklikten bahsediyorum. Kimseyi de kötülemiyor küçümsemiyorum. Dünyada oynadım. Seninle köylerim sınırdı. Bir sürü op karşıladım opa gittim.

Neden ekibe laf atıyorum bir kere ekipte satış vardı. Opları söylüyordu. Çakılıyorduk. Op'a geldiniz güzel ara atıldı tutuldu. Ama daha klana mislerini etiketleyemeyen bir sürü oyuncu vardı klanda. Saldırı kitlenmeden bir baktık ki içeride köylerin hepsi düşmüş. Ana hesaplardan bir tane bile köy vermedik. Sonra da ekip bıraktı gitti zaten.

Dediğin gibi mesela orada benim şu an beraber oynadığım arkadaşlarım olsaydı mesela vermezdik dünyayı. Ekibini bilen, iyi bir yönetimi olan, oyunu uzun süredir oynayan bir ekip o dünyayı vermezdi dedim. Bu kadar.

Bu Pusula'yı küçümsediğim, Argo'yu büyüttüğüm için değil. Oynadığım ekibi ve 54 ortamını bildiğim için böyle.

Nerede oynarsan oyna, mesela bizim ekiple 68'te çılgın gibi mücadele ettik. Kazanamadık. Neden ? Çünkü; içinde truva çıkıyorsa, op'larda hem gelişte hem gidişte op bilgilerin sızdırılıyor ise kazanman imkansızdır.

68 Pattes güzel bir örnek oldu aslında. Bence oyun böyle oynanır ya. 30 kişi. Herkesin herkesi bildiği tanıdığı ortam. Gireceksin atacaksın kafanı. Alacaksın keyfini işine bakacaksın.

*SRM*

Okçu
Nerede oynarsan oyna, mesela bizim ekiple 68'te çılgın gibi mücadele ettik. Kazanamadık. Neden ? Çünkü; içinde truva çıkıyorsa, op'larda hem gelişte hem gidişte op bilgilerin sızdırılıyor ise kazanman imkansızdır.

68 Pattes güzel bir örnek oldu aslında. Bence oyun böyle oynanır ya. 30 kişi. Herkesin herkesi bildiği tanıdığı ortam. Gireceksin atacaksın kafanı. Alacaksın keyfini işine bakacaksın.
68de sen de truva çıkardın? Karşındaki klan da 3 4 klanin birlesmesiydi.
54 icinse 80 saatlerden kabak gibi gideceğin yeri belli edersen patlarsın tabi. Opu biliyorlardı diye sallama simdi. Yapamadık beceremedik diyeceksin. Oynadığın arkadaşlardan orda olanlar da vardi ayrıca.
Görüldüğü üzere her dünyaya bir bahanen var. Çok da uzatmayalım hepsinde bir analiz yapıp hepsinde de yanıldın maalesef.
Birgun olur insallah

myw**

Dük
Selam 54.dünya benim oynamak için oyuna baktığım zaman geçirdigim en son dünya oldu. O dünyaya girilirken karşı tarafın ne kadar iyi olduğu oyuncularının ne oldugunu ne oynamaadıgını bilmeden girildi. Tek bildigimiz 4000 den fazla ķöy farkı olduğuydu. Bunu göze alınarak alarak dünyaya girildi. Karşı taraf neyi iyi neyi kötu yaptı etti bilemem. Bir şekilde dünyanın o evresine gelmişler. Nwa die bie klan daha vardı. Onlar da geyet iyi bir ekipti .Bizden de hesap alip dünyaya giren sayısı 10 12 civarındaydı. Bence önemli olan konu o köy farkı varken o dünyaya girip oynama cesaretini gösterebilmekti. Şahsen benim adıma çok anlamlı bir dünya oldu sevdigim dostlarımda uzun süre sonra bir dünyada oynama fırsatımız oldu.Artık yaşlar büyüdü iş güç derken oyundan uzak kalmak zorunda kalındı. Benim nazarımda karşımızdaki oyuncularda potansiyelli oyunculardı. Gayet saygı duyarak oynadık. Ama konumuz bu değil.54 ü konuşmaya gerek yok.Yukarıdaki arkadaşta zaten bunu söylemek istemiş aynı cesareti 67 de gösterseydiniz diyerek.

Ne oldugunu bilmedigim elemanın pusulaya laf atmaya çalışmasını anlıyorum. Farkındaysanız cevap vermedim bile.Zaten tanımıyorum benim gözümde ybaydiden farkı yok . Bilmelilerki Pusula için önemsiz bir dünyaydı. Oyunun herhangi bir diliminde acaba yenilirmiyiz ... iş zora giriyor mu hissiyatını bir an bile yaşamadık.

Beni tanıyanlar bilirki ben bir şeylerin ukalalığını yapacak birisi degilim . Fakat arkadaşların bilmesi gereken bir şey var.Klan kurmak için 1 ay öncesinden hazırlık yapan milletten söz alan bu arkadaşların kuracağı klanı bizim 1 günde kurabilecek kapasitemiz var. Yeterki oynamak istensin. Zaten bizleri gayet iyi tanıyan daha öncelerde etrafımızda dolaşan arkadaşlarımızdı.

Fatih Terimin sözleriylede herkese iyi geceler diliyorum..

"Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı".

segezha

Casus

Olur mu ya bize ranuna yüzünden oldu denmişti