FURY

-AzraiL-

Yasaklı
dogru olanı yaptın kardasım o konuda kimse seni yargılamıyor ..
dogru olmayan şey bu kadar geniş bir klan kadrosu getirip ..büyük bir yay atmaktı ..yanlıslarını söyleyenlere ve eleştirilere açık olmalısın

Nwa -Vefa yla aynı kıtada olmasak durum cok farklı olabilirdi.

myw**

Dük
Burası furyy başlığı değil mi ben furry diye bir klan göremiyorum ondan sordum son zamanlarda banlar falan var belki bırakmışlar diye düşündüm .Baya iddialı ve kalabalık bir klan görünümündeydiler . Geçen wp grubunda 1 2 arkadaş furry klanı için iddiaaya girmişlerdi. Birisi 1 hafta diğeri 3 hafta sonra bir klana geçerler diye gırgır yapıyorlardı. Bir bildikleri varmış meğer

DeletedUser69182

Ziyaretçi
sığınmacılara selam olsun :D
suriyelilere özenmeyelim arkadaşlar aman diyim

DeletedUser68297

Ziyaretçi
:cool::cool::cool:

Normal bir Azrail'in sıradaki gündemi "w55 ne zaman açılacak ?"

TyPHonE

Yasaklı
Adam klandaki aktif oyuncularını düşünüyor siz nereden bileceksiniz ki yönetimi,8 gün sonuçta aktif şekilde oynamışlar hani bunun 5 günü çaylak koruması olabilir ama olsun aktif oyuncu onlar emeklerini düşünmeleri lazım değil mi?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Koca yürekli azrail 54. dünyayı coşturuyor !!! ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN !!

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Dünyalara giren onlarca klandan sadece 1 klan dünya sonuna kalır. Onun dışında giren veya sonradan kurulan bütün klanların adı bir şekilde silinir dünyadan. O nedenle ister klanlar'a damgasını vurmuş klanlar olsun, ister ufacık ismi hiç duyulmamış klanlar olsun, illa ki silinirler.

Giriş postunda da öyle iddialı bir cümle göremedim. Bu yüzden yapılan eleştiriler bence gereksiz. Var mı aranızda kurduğu klanı dağılmayan, silmeyen veya başka bir klana katılmayan?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Dünyalara giren onlarca klandan sadece 1 klan dünya sonuna kalır. Onun dışında giren veya sonradan kurulan bütün klanların adı bir şekilde silinir dünyadan. O nedenle ister klanlar'a damgasını vurmuş klanlar olsun, ister ufacık ismi hiç duyulmamış klanlar olsun, illa ki silinirler.

Giriş postunda da öyle iddialı bir cümle göremedim. Bu yüzden yapılan eleştiriler bence gereksiz. Var mı aranızda kurduğu klanı dağılmayan, silmeyen veya başka bir klana katılmayan?

Konu kurulan bir klanın silinmesi değil, konu azrailin klanının silinmesi :) arada fark var. Mevzuyu kaçırmışsın sanırım.

DeletedUser61823

Ziyaretçi
Dünya sonuna geldiğimizde Zirvede FURY ismini görürsünüz. Merak etmeyin

Seni hiç tanımıyorum dostum ama şöyle izah edeyim, Bir klan kurucususun, O klanda birşeyler yapmaya calısıyorsun, Sonra bakıyorsun işler istediğin gibi gitmiyor, klanını değiştiriyorsun. Klanı değiştirmene birşey demiyorum olabilir, ama bu kadar iddalı konuşupta bunu yapman ironi. Hadi Yeni klanına geçtin VEFA klanını arkana alarak eski oyuncularına saldırı yapacaksın, onuda geçtim artık sen bir VEFA klanı oyuncususun. Bu klanın direktifleri ve diplomasisi doğrultusunda çalışacaksın. Hala gelmişsin zirvede FURY ismi diyorsun, yanı bu klanıda mı satacam diyorsun?