Friends Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser9725
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser9725

Ziyaretçi

user_image.php

Biraz klansavaşları w6, biraz klanlar.org, biraz ordan, biraz burdan gelen kaliteli oyuncularla bir araya getirdiğimiz klanımız; doğruluk ve dürüstlük üzerine kurulmuş samimi ve sağlam dostluklar barındırmaktadır. Kısa süre içinde gösterdiğimiz ve ilerleyen zamanlarda göstereceğimiz başarımızının temeli birbirimize olan bağlılığımızdır.

Üye alımı olarak ince eleyip sık dokuduk ve böyle yapmaya devam edeceğiz. Şu anlık K43 kıtası yoğunluklu olup çevre kıtalarda bulunan üyelerimiz vardır. Haritada görebilirsiniz.

2kcm7.png

Bütün oyunculara başarılar. Oyuna gelmeden oyun oynamak dileğiyle.

DeletedUser24465

Ziyaretçi
qardesh üye alımı var mı? Nolur beni de alın. Nolur?

(Oyunda böyle mesajlar çok oluyo da burda olmuyo galiba. Ben ilk olayım dedim.)

Başarılar bize.

DeletedUser

Ziyaretçi
vaundille askerin iiyiyse değerlendiririz :p

Şaka bi yana bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi şu klanları müttefik yapalım be ? He ne dersin ? Hadi be abi ? Hadi be hacı ?

Hadi bunuda ilk ben demiş olıyım :)

Güzel bi oyun çıkartmak dileğiyle..

DeletedUser9725

Ziyaretçi
Oyunda bu tür mesajlara hayır demekten bıktım,

Ama size hayır denirmi hiç,,

İyiki varsınız...

DeletedUser33819

Ziyaretçi
guzel bı olusum tebrık edıyorum sızı bu kadar ıyı oyuncuyu tek bı catı altında topladıysanız.. basarılar :)

DeletedUser511

Ziyaretçi
Aykut bu sana gelsin
Gardaş Üye alımı var mıdır la closedeyes

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu klanı severek takip ediyorum. Tek isteğim beni rahatsız eden şey , aslında isminizin ingilizce olması..Ama saglık olsun diyelim..Ricama gelince friend degilde Friend yapın , valla gözüme batıyor :)

Bence güzel yerlere geleceksiniz , dahada aranıza katılanlar olacak , eleyecekleriniz olacak.Ama bence çizginiz doğru şaşmayın , sonucunu göreceksiniz..

Yuva ailesi başarılar diler !..

DeletedUser9725

Ziyaretçi
Ahh jet ahh klan tanıtımı için o kadar hazırlandık,çikolatalar yaptırdık.

Sen gel tamda bizim açılışta bombayı patlat,adaletsizlik her taraftan mı vurur arkadaş :)