Forumun genel hali bozuk

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Güvenlik ayağına geçtiğimiz forum bozuk. Yapan şirket iyi iletemiş forumu baştan söyleyeyim sonradan Ata haklıymış deyin ben de gururlanayım biraz.

Her neyse az önce tek bir başlıkta 2 tane sinir eden olay yaşadım.
Birincisi farklı farklı yerlerden mesajı +alıntı deyip alıntıya ekledim. Toplamda 3 tane olan alıntıları posta ekleyemedim çünkü alıntıları mesaja yerleştir kısmı aşağıdaki siyah çubuğun altında kalıyordu mecbur önce birisini silip sonra tekrar ekleyip yaptım. Daha sonra göndermeden önce önizleme yapayım düzgün olmuş mu bakayım dedim bu sefer de spoiler içindeki resimler gözükmüyordu hata vermişti.
Ayrıca profile girmek ayrı bir dert. Tek seferde profil sayfama girdiğimi hatırlamıyorum. Ancak sayfayı yenileyip fare imlecini profil resminin üstüne getirince pop-up kısmı açılıyor.
Mobil ise ayrı bir konu ona hiç girmiyorum. Çıkış yapılmıyor.
Hani güvenlik önemli tamam da bu şekilde de gidecek gibi durmuyor. Şirkete mi iletilir bilmiyorum ama forum pek iyi değil. Eğer bu hatalar düzeltilemeyecekse ve varsa farklı tarzda forum onu deneyelim bir de :p

DeletedUser1697

Ziyaretçi
Forumda hata var mı yok mu bilmiyorum ama şekil şemali hiç çekilecek gibi değil..

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hayır şeklini geçtim hataları düzeltseler yine iyi de galiba forumla kimse ilgilenmiyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Eski halini özledim, bence bi oylama yapılıp bizlere sorulmalı, istatistikler vs güzel olmuş ama editör olarak teması sınıfta kaldı bence, gereksiz büyük puntolar ve karışık şeyler... Az önce bende alıntı yapıp gönderdim mesela alıntı bile yapmamış :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Alıntıya tıklayınca altta alıntıları mesaja yerleştir diyor oradan seçmen gerekiyor. Ivır zıvır işler işte. Ama 3-4 tane alıntı yapınca mesaja yerleştiremiyorsun öyle de bir sorun var :D

DeletedUser61156

Ziyaretçi
Mobilde ben olayi çözdüm sayfayi yenileyince yerlerinden oynuyor o sira bastin bastin yoksa bi kez daha yahahaha

DeletedUser61156

Ziyaretçi
Baska turlu olmuyor ama haklisin duzeltsinler artik bakasim gelmiyor :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
O zaman birilerinin forumu bırakması lazım. Hadi taş makas kağıt oynayalım :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Az önce alıntı olayını denedim hala aynı. Bu konuyla ilgilenilmeyecek mi acaba?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.