Forumlar Suskun

Gazaragorni

Okçu
Öncelikle bu postu ben bunları yazdıktan sonra sılebılırsınız ( kb dile getırmek ıstedım )

Forum cok suskun :(( katil aramızda dısnda pek de aktıf degıl

degerlı forumdaslar bırlıkte guzel eglenırken bı anda sessızlıg burunuldu gıbı yenı forum baslıkları ıle canlandıralım derım

SAYIN FORUM YONETICILERI

bende artık eskı oyunları kaldırıp yenı oyunlar ıle forumu canandırırsanız zevk alacagımızı dusunuyorum :)) hatta odullu sıır yazı yazma gıbı cekılıs gıbı seyler yapıla bılır ya da yenı dınamık oynlanr :))

acıkcası bı aralar forum acayıp aktıfdı son zmnlarda bu aktfılık azaldı

TEKRAR KUSURA BAKMAYIN DURDUK YERE BOYLE BIR POST ACTIM AMA BENCE DEYINILMESI GEREKEN BIR SEYDI :) OKUDUGUNUZ ICIN TESEKKUR EDERIM BI MUDDET DURUP OYLE KALDIRIRSANIZ SAYIN YONEITCILERIM MEMNUN OLURUM :))

Gazaragorni

Okçu
ASLINDA FARAZA KARDESIM BENIM DUSUNCEM SU

FORUMDAKILER ICIN BIR BEYIN FIRTINASI FIRSATI SUNULSUN

YONETICILER DESINLER KI

ARKADASLAR 1 HAFTA SURE ICINDE BIZLERE OZLEDEN OYUNLAR TEKLIFTE BULUNUN DAHA SONRA BU SALLIYORUM 15 OYUNU FORUMDA OYLAMA YA SUNUP ARKASINDAN SECILN OYUNLARDAN 5 TANESI FORUMDA BASLASIN VS VS

BIR DE UFAK ODULLER BILE KOYULABILIR BELLI OYUNLARA AMACIMIZ FORUMU DINAMIK TUTMAK :))

YANI DUSUNULURSE AKLA GUZEL SEYLER GELIR AMA ACIKCASI FORUM OYUNLARINA BIR GIRIYORUM HANI TAA GUNLEEER ONCESINDEN KALMA OYUNLAR VAR

DEGERLI VE SEVGILI YONETICILERIM BU KONUDA BI EL ATIN TEMIZLIYIN GUZEL YENI BIR SAYFA ACIN DERIM :)

FARAZA

Markiz
Şöyle bir durum var yenı bir başlık açmak herkes için ulaşılabilir olduğu için bu durumu sen de yapabilirsin :)
Ödül kısmı içinde zaman zaöan bu tarz etkinlikler oluyor.

Gazaragorni

Okçu
SADECE YENI BIR BASLIK ACMAKTAN ZIYADE BASLIKLARIN SILINMESI DE GEREKIR

MESELA DERS CALISACAKSIN MASANIN USTUNDE BIR YIGIN KITAP VAR SEN GIDIP DE TERTEMIZ BIR KITAP KOYSANDA INSANIN CANINI SIKAN GORSEL BI PROBLEM YATARAN O YIGININ KALDIRILMASI GEREKIR :)

FARAZA

Markiz
SADECE YENI BIR BASLIK ACMAKTAN ZIYADE BASLIKLARIN SILINMESI DE GEREKIR

MESELA DERS CALISACAKSIN MASANIN USTUNDE BIR YIGIN KITAP VAR SEN GIDIP DE TERTEMIZ BIR KITAP KOYSANDA INSANIN CANINI SIKAN GORSEL BI PROBLEM YATARAN O YIGININ KALDIRILMASI GEREKIR :)
Ben bu konuda katılmıyorum nedne oncekı sayfalar onune çıkıp tek tek ilerlemiyorsun ki bir başlığa tekrar girince kaldığın yerden takip ediyorsun bence silinmemesi gerekir.

Gazaragorni

Okçu
ANLIYORUM SAYGI DUYARIM :))

LAKİN SUNDAN BAHSETMISTIM ASLINDA AYLARDIR BOS DURMASIN DIYE HANI 15 BASLIK OLACAGINA 10 OLSUN AMA TEK AMACIM BIRAZ CANLILIK GELMESI YONTEM DEGISIR AMACIMIZ ORTAK :))

Tibelda

Emekli Görevli
Aslında forum son zamanların en iyi aktifliğine sahip diyebiliriz. Tabi 62. dünyanın da bunda etkisi büyük. Bunun haricinde etkinlikler, turnuva, içerikler, oyunlar ile zaten düzenli olarak forumu bu konuda besliyoruz. Aynı zamanda artık ilgi görmeyen konuları düzenli olarak arşive alıyoruz. Sizin forumda görmek istedikleriniz nelerdir ? Sadece forum oyunu mu istiyorsunuz ? Bunları daha detaylı dile getirin bizde ne yapabileceğimize bakalım. :)

FARAZA

Markiz
Aslında forum son zamanların en iyi aktifliğine sahip diyebiliriz. Tabi 62. dünyanın da bunda etkisi büyük. Bunun haricinde etkinlikler, turnuva, içerikler, oyunlar ile zaten düzenli olarak forumu bu konuda besliyoruz. Aynı zamanda artık ilgi görmeyen konuları düzenli olarak arşive alıyoruz. Sizin forumda görmek istedikleriniz nelerdir ? Sadece forum oyunu mu istiyorsunuz ? Bunları daha detaylı dile getirin bizde ne yapabileceğimize bakalım. :)
Letafet'e bak sen forumla ilgilenmesen de olur ya :p:p

Gazaragorni

Okçu
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim

bu arada pc de olduğum için büyük harfle yazdım yanlış anlaşılmasın

ağustos eylul ekımden berı duran oyunlar var hanı bunlar sankı fazlalık gıbı duruyor cunku bayaadır yazılmıyor onların yerıne yenı oyunlar koyabılırız degıklık de guzellık vardır ( oyle bı soz vardı gdgdfdg )

Amacım forumuun daha aktıf olması sadece bellı kısıler degıl gercekten katılımın fazla olması hepımız acısından daha ıyı ve zevklı olur

Haaa bır de su kesılıkle anlasılmasın ben demıyorum sızler gerekenı yapmıyorsunuz vs tam AKSINE sızler gercekten ılgılendıgınız ıcın bende bu konuya acıklık getırmek ıstdım

İlgisiz olsanız bende ugrasmam boyle zaten :) görevını layıgı ıle yapan bırılerını buldum mu ıllakı yapısacam :=)

UNCHARTED

Dük
Arkadaşın demek istediği sanırım klanlar genel forumu üzerinden diğer oyunlar içinde başlıklar olabilir mi? Ya da genel klanlar discordu onun içinde odalar lol, amoung us gibi diğer oyunlar falan sanırım yani hoş olabilir aslında genel klanlar discoordu :D

UNCHARTED

Dük
O değil forum canlanmasını konuşuyorsunuz ben olayı discoorda bağladım :D öyle yapılırda forum düşüş yaşayabilir millet oradan çıkmaz sanırım :p

FARAZA

Markiz
Arkadaşın demek istediği sanırım klanlar genel forumu üzerinden diğer oyunlar içinde başlıklar olabilir mi? Ya da genel klanlar discordu onun içinde odalar lol, amoung us gibi diğer oyunlar falan sanırım yani hoş olabilir aslında genel klanlar discoordu :D
Yabancı sw lerde var sanırım ben galiba bi bakmıstım yanlıd hatırlamıyorsam tabi

Tibelda

Emekli Görevli
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim

bu arada pc de olduğum için büyük harfle yazdım yanlış anlaşılmasın

ağustos eylul ekımden berı duran oyunlar var hanı bunlar sankı fazlalık gıbı duruyor cunku bayaadır yazılmıyor onların yerıne yenı oyunlar koyabılırız degıklık de guzellık vardır ( oyle bı soz vardı gdgdfdg )

Amacım forumuun daha aktıf olması sadece bellı kısıler degıl gercekten katılımın fazla olması hepımız acısından daha ıyı ve zevklı olur

Haaa bır de su kesılıkle anlasılmasın ben demıyorum sızler gerekenı yapmıyorsunuz vs tam AKSINE sızler gercekten ılgılendıgınız ıcın bende bu konuya acıklık getırmek ıstdım

İlgisiz olsanız bende ugrasmam boyle zaten :) görevını layıgı ıle yapan bırılerını buldum mu ıllakı yapısacam :=)

Forum oyunları konusunu zaten yaz döneminde temizledik. Yine kontrol ederiz eğer dediğiniz gibi etkileşimi olmayan ve olmayacak gibi duran konu varsa gerekeni yaparız. Yakın zamanda "katil aramızda" ile birlikte yeni oyunlar da eklemeye çalışırız. :)

Topluluk forumumuz bir oyuna, bir oyun firmasına aittir. Farklı firmaların oyunları hakkında abartılacak şekilde sohbet edilmesi, konu açılması, tartışılması uygun olmaz. :) Discord bizim topluluğumuz için pek uygun değil.

Genel forumda başka bir oyun hakkında konuşmak yasak mı?

Sohbet esnasında başka oyundan bahsettiğiniz her posta işlem yapmıyoruz. Ancak abartılacak sohbetlerin olması, tartışılması yukarıda bahsettiğim gibi uygun değildir. Gerekli görülen durumda uyarı ve uzaklaştırma olabilir. :)

UNCHARTED

Dük
İçgüveysi tarzında birşey oluyor harbi çok saçma fener tribününde galatasaray maçı izlemek gibi :D

Bizim açımızdan güzel olabilir bu konu yine de düşünsene bi hadi takım çıkarın lol 5vs5 klanlardan 5 kişilik ekipler çıkartıp turnuva yapıyor falan ya da ne bileyim kalabalık olduğunu düşünürsek pubg 100 kişi giriyoruz hadi falan tatlı olabilir en kötü amoung son 3 kişi lazım tarzında forumu biraz Z kuşağına taşımak gerekir ama bu şirketle alakalı bir durum sanırım onlarda kabul edilebilir mi öneri açsak mı bunun ile alakalı :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Topluluk forumumuz bir oyuna, bir oyun firmasına aittir. Farklı firmaların oyunları hakkında abartılacak şekilde sohbet edilmesi, konu açılması, tartışılması uygun olmaz. :) Discord bizim topluluğumuz için pek uygun değil.
Yurt dışındaki sunucularda Discord var diye biliyorum