Forumdaki Konuları Sil İşleminin Geri Alınabilmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser11620
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11620

Ziyaretçi
Örneğin bir başlık açıyoruz uğraşılıyor o kadar sonra yanlışlıkla X işaretine basınca ya da kafası atan bir arkadaşımız X işaretine basınca konuyu silebiliyor.
Ve bunun herhangi bir geri dönüşü yok. Kimin yaptığı da belli olmuyor.
Böyle şeyleri geri döndürebileceğimiz bir alan olmasını istiyorum.

Örneklendirecek olursak;
Ben X klanında X forumunda Y konusunu açtım
Bu Y konusuna da TANIŞMA diyelim.
Herkesi tek tek kaydettik sonra yanlışlıkla silme butonuna bastık. Bununla ilgili silmeyi onaylıyor musunuza ne onay var ne de silindikten sonra geri dönüş.
Bu konu hakkında sizinde önerilerinizle birlikte bir geri dönüşüm istiyorum.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
tanışma kısmı genel bir başlık mı yoksa başlığın altında konu olarak mı duruyor?

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Kardeşim sende bir sorun vardır. Silme işlemlerinin hepsinde uyarı veriyor. Kategori siliminde zaten silmeden önce yandaki kutucuğu işaretlemen gerekiyor.
Konu silimlerinde ister genel bakış ister konunun içinde sile basınca onaylama yeri geliyor evet dersen siler hayır dersen silmez.

DeletedUser11620

Ziyaretçi
O kısmını görmezden gelin o halde. O kısmı olmadanda konu başlı başına bi öneri bence. Önemli bi sorun forumu sık kullanan klanlar için kanımca. Ve klanı ilk başlarda klan yapan kaliteli oyuncunun yanında forumdur kanımca. Desteklerinizi bekliyorum.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Geri alınabilmesi sistemde yük oluşturur ama konuların silinip açılmasını gösteren girişler olursa iyi olur. Kimin sildiğini felan görürsek