Forum neden böyle

Neden bu oyunun forumu bu kadar sıkı yönetimde? Tutucu, aşırı gereksiz dikkatli.
Yaklaşık 17 seneden beridir oyun mecrasındayım her türlü kominitiye girip çıktım; dark souls , lol , cs , pb bunların yanında sosyal medyalarda büyüdüm forum forum gezdim çok farklı yerlere girdim bu kadar birikime rağmen gördüm ki lol , valo oyuncularından daha kanser bi yönetime sahip.

Fikrimce, bu oyunu oynayanlar yetişkin insanlar "kanser kitle" olduğunu düşünmüyorum. Fazla da bi oyuncu kitlesi yok oyuncu kitlesini arttırma yönünde adımlar atılması gerekirken (her normal oyun şirketi böyle yapar) oyun haricinde insanların sosyalleşebildiği forumda insanlar fikir beyân ettiklerinde ya da eğlence amaçlı troll paylaşım yaptığında siliniyor askıya alınıyor ya da banlanmakla tehdit ediliyor.

Zt olayında konu başlığı açıldığında gördük bunu 2-3 mesajım silindi , dün nabız yoklamak için troll amaçlı bi başlık açtığımda yine aşırı tutuculuk yüzünden silinmiş , hakaret vs de yoktu ayrıca. Şimdi bunları söyledim diye ben de mi banlanıcam ya da silinecek mi ya da modlar ile saygı görüş alışverişi mi olacak merak içerisindeyim şu anda.

Not: amma tatava yaptın lan sucuk diyenler olursa da: Hacı dayı troll ya da ciddi fikir beyân etmek istediğinizde silinirse mesajlarınız ya da konu başlıklarınız o zaman hakverirsiniz.

september

Okçu
Zamanında forum yüzünden oyun hesaplarımız tüm dünyalarda global ban yediğinde kimse burada yoktu. Kimse de tavrını ortaya koymadı.

Forumun kuralları belli. Artık kural neyse ona göre kullanıyoruz. Kimse boş yere ağlamasın.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Konuyu saygı çerçevesinde devam ettirmenizi dileriz. Böylece herkes fikirlerini doğru bir şekilde bize iletebilir ve bizlerde hataları daha rahat görerek, eleştirilerinize katılabiliriz. Lütfen bunun bir "ona neden ceza verdin, buna vermedin" konusu olmadığını unutmayınız.

TaPaTaS

Baltacı
Zamanında forum yüzünden oyun hesaplarımız tüm dünyalarda global ban yediğinde kimse burada yoktu. Kimse de tavrını ortaya koymadı.

Forumun kuralları belli. Artık kural neyse ona göre kullanıyoruz. Kimse boş yere ağlamasın.
En sevdiğim hesabımdı :(

konu kapatılmıştı açılmış teşekkür ederim. yorumlarda bana aşşağılayıcı şeyler de yazmışsınız yıllar sonra tekrardan başladım genel foruma ilk defa göz atma şansım oldu oyuncu çekme yolunda ilerlemesi gerekirken hem yönetimin hem de moderatörlerin , daha çok diktatöristik bi tutum söz konusu "susun, konuşmayın, sorgulamayın" gibisinden

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
konu kapatılmıştı açılmış teşekkür ederim. yorumlarda bana aşşağılayıcı şeyler de yazmışsınız yıllar sonra tekrardan başladım genel foruma ilk defa göz atma şansım oldu oyuncu çekme yolunda ilerlemesi gerekirken hem yönetimin hem de moderatörlerin , daha çok diktatöristik bi tutum söz konusu "susun, konuşmayın, sorgulamayın" gibisinden
Yorumda size aşağılayıcı yazan kim?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bunlar aşağılayıcı ifadeler değildir. Rekabet olan bir oyunda oldukça normal söylemlerdir. Elbette fikrinizi yazmak hakkınız, tıpkı "ağlamayın" yazan gibi...

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
ÖM ile forum yöneticisine sorabilirsiniz. Ama eminim "ağlama" dediğiniz için değildir.

neyse konumuz o değil. konumuz bi tartışma ortamına neden ket vuruluyor yorumlar kapatılıyor banlamakla tehdit ediliyor?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bunun bir çok nedeni olabilir ancak en önemlisi kurallara uyulmaması, saygı sınırının aşılması, daha ilerlemesinin çok fazla zarar vereceğine inanılmasıdır.

Tehdit dediğiniz şey ise uyarıdır ve sizin zarar görmemeniz içindir. Bunun "bak soba sıcak, ellersen yanarsın" demekten farkı yoktur. Sizi kollayan kişi sobayı elleyeceğinizde yanacağınızı belirterek sizi olası durumdan korur, tehdit etmez.

forGAZZE

Casus
Bunun bir çok nedeni olabilir ancak en önemlisi kurallara uyulmaması, saygı sınırının aşılması, daha ilerlemesinin çok fazla zarar vereceğine inanılmasıdır.

Tehdit dediğiniz şey ise uyarıdır ve sizin zarar görmemeniz içindir. Bunun "bak soba sıcak, ellersen yanarsın" demekten farkı yoktur. Sizi kollayan kişi sobayı elleyeceğinizde yanacağınızı belirterek sizi olası durumdan korur, tehdit etmez.
Destek sistemi veya forum moderatörlüğünüzü sarsacak hiçbir mesajı yayınlamıyorsunuz. İtibarınıza leke sürdürmek istemiyorsunuz. Bence birçok nedenden kastındaki en önemli neden sizin için bu. Üstte attığım mesaj yüzünden tibelda beni tekrar banlandı, sense destek sisteminden banımı kaldırdığını, bunun bir eleştiri olduğunu söyledin. Bir tutarlılık yok. Kurallar sizin şahsi yorumlamanıza çok açık. Şahsen normal dünyada oynamasam bile forumu aktif kullanan biri olarak bunu yazdığımda banlayacak mı diye düşünmek istemiyorum. Umarım anlatabilmişimdir.