Forum ile ilgili görüşleriniz

Ortalama Biri

Misyoner
Konuyu erken açtım.Yarın güncellendikten sonra hep birlikte ilk kez göreceğiz.Daha sonrasında buraya düşüncelerimizi yazacağız :)

Bilmediğiniz güncellemeleri yapmayın bence :p Yapanlar varsa önce o ülkelerden yorum alın. Belki şarjı daha çabuk bitirecek :p Bunlar önemli detaylar. Telefonu bile güncellerken 40 kez düşünüyor insan :p

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Herseyi gunceleyelim ki sil baştan olsun.
Bari en başta birilerine reset atsakta kurtulsak :D
Misali telefonda uygulama yerine
Chrome kullanıyorum gayet hoş oluyor :D

Ortalama Biri

Misyoner
Tasarımı nasıl buldun ? ;)

Fena değil fakat sanki biraz yavaş tepki veriyor forum. Ağırlaşmış gibi hissettim. Birde mobil halini denemedim daha. Web olarak şık bir havası var. Oyunun temasını ve tarzını başarılı bir şekilde yansıtıyor. Umarım alışabiliriz.
Bu arada bazı imzaların boyutu aşırı büyük gözüküyor. Onları da ayarlayabilirseniz güzel olur =)

Edit: Bir de bu ifadeler sınırlı mı? Daha fazla eklenebiliyor mu?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Fena değil fakat sanki biraz yavaş tepki veriyor forum. Ağırlaşmış gibi hissettim. Birde mobil halini denemedim daha. Web olarak şık bir havası var. Oyunun temasını ve tarzını başarılı bir şekilde yansıtıyor. Umarım alışabiliriz.
Bu arada bazı imzaların boyutu aşırı büyük gözüküyor. Onları da ayarlayabilirseniz güzel olur =)

Edit: Bir de bu ifadeler sınırlı mı? Daha fazla eklenebiliyor mu?
Forumda geç tepki vermeyi ben hissetmedim.Telefonda gayet şık.İmza konusunda benim imzamda büyük gözüküyor ama renkten dolayımı bu kadar göze batıyor bilemedim.
Neresi olmamış fikirlerinizi daha açık şekilde yazmalısın.

Ortalama Biri

Misyoner
Sxdxx

Bunun serefine bi ban yakisir ata. Genede sen bilirsin karşşşim.

Süreli verilecekse yapıştıralım hemen :p

Bu arada tepki puanı diye bir şey var. Alınan like sayısını gösteriyor ama profile girince mesela tümü ile like diye kısımlara ayrılmış. Yani like dışında da bir tepki olması gerekmiyor mu bu durumda? Sadece like tepkisi varsa niye tümü diye ayrılmış? Eğer diğerleri de varsa ne zaman gelir foruma?